E-mail: kdketnet@gmail.com

 

МІНІ-ПРОЕКТ «ШЛЯХ ЗДОРОВ'Я ТА КРАСИ»

(реалізується в межах інформаційно-просвітницького волонтерського проекту "Покоління небайдужих")

 

Мета: популяризація свідомого ставлення до свого фізичного, психічного і соціального здоров'я через інформаційно-просвітницьку діяльність.

 

Основні завдання:

• надання шкільній молоді інформації щодо здоров'я та факторів, що впливають на формування здоров'я;

• ознайомлення із шкідливим впливом алкоголю, тютюну, наркотиків на молодий організм;

• спонукання учнів взяти на себе відповідальність за власне здоров'я;

• пропагування здорового способу життя;

• активізування руху за здоровий спосіб життя;

• упровадження нових форм організації змістовного довкілля молоді.

 

Керівник міні-проекту: Лузіна Дарія – ТКД-13-1.

 

Активісти міні-проекту: Вакула Тетяна – ВХП-14-2, Голобородько Олена – ВХП-14-2, Волинцев Андрій – ТКД-13-2, Гаращук Євген – ВХП-13-1, Зірченко Ксенія – ТКД-13-1, Коноваленко Інна – ТКД-13-1, Рузанов Ігор – Б-13-1, Ступницька Ірина – Б-14-1.

 

Консультант проекту: Шишкіна Л.О., Яковенко І.С. – керівники Наркопосту.

 

Нещодавно, у 68 та 124 школах Саксаганського району було представлено третій за рахунком, але найважливіший за тематикою міні-проект "Шлях здоров'я та краси". Волонтери виразно доносили школярам, що людина живе у певній системі моральних орієнтирів; якщо у зрілому віці вона більш-менш свідомо обирає життєвий шлях, то в дитинстві на неї суттєво впливають соціальні стереотипи, часто першими наставниками дитини стають неосвічені і недосвідчені люди, внаслідок чого може виникнути ненормативна поведінка, шкідливі звички. Сьогодні суспільство не достатньо озброєне для боротьби з негативними явищами молодіжного середовища. Саме тому, маючи унікальну можливість ділитися з учнівською молоддю думками, знаннями, вміннями, активісти проекту прагнуть поінформувати та сформувати у підростаючого покоління психологічний імунітет до наркоманії та інших негативних соціальних явищ.

 

Студенти КДКЕТ, за підтримки адміністрації та викладачів, прагнуть об'єднати якомога більше молодих людей навколо спільної ідеї здорового способу життя та організації змістовно наповненого дозвілля. Виступ команди КДКЕТ-life – це театралізована презентація, яка захоплює увагу глядачів різних вікових категорії. Спілкування учасників команди з публікою створило жваву, бадьору атмосферу в залі, а гімнастичний флеш-моб заряджав усіх присутніх позитивними емоціями.

 

У волонтерів є сподівання на те, що кожен учасник міні-проекту усвідомить неповторність свого буття, переосмислить життєві пріоритети та цілі, зрозуміє, що життя - єдине, і кожен відповідає за нього самостійно, тримаючи все в своїх руках!

 

НЕХАЙ КОЖЕН ВАШ ДЕНЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ПОСМІШКИ, БАЖАННЯ ТВОРИТИ ТА РАДОЩІВ СПРАВЖНЬОГО ЖИТТЯ!

 

 

Про участь у районному семінарі-тренінгу

«Сьогодні – це те завтра, про яке ти подбав учора»

(в межах міні-проекту «Шлях здоров’я та краси»)

 

Криворізький державний комерційно-економічних технікум продовжує роботу в рамках договору про співпрацю з Криворізьким районним науково-методичним кабінетом. 3 березня 2015 року команда волонтерів КДКЕТ-life презентувала міні-проект «Шлях здоров’я та краси» будучи гостями районного семінару-тренінгу «Сьогодні – це те завтра, про яке ти подбав учора», який відбувся на базі Лозуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

 

Метою заходу була пропаганда здорового способу життя шляхом підвищення рівня обізнаності молоді та посилення інформаційно-просвітницької, освітньо-профілактичної роботи з учнівською молоддю. Після організаційної частини з профілактичними бесідами за заході виступали гості: Філіна Л.П., лікар-інфекціоніст кабінету «Довіра» ЦРЛ, Лішина О.М., директор ЦСССДМ, Юркевич О.Л., завідувач Криворізькою районною психолого-медико-педагогічною консультацією. У формі невимушеної бесіди всіх присутніх інформували про небезпеку шкідливих звичок серед молоді, а також особлива увага приділялась питанню: куди саме слід звернутись молодій людині в разі виникнення питання стосовно власного стану здоров’я.

 

Активні волонтери нашого навчального закладу, також маючи досвід просвітницької роботи і в цьому напрямку, показали школярам театралізовану презентацію, в якій висвітлені всі переваги та перспективи здорового способу життя, і разом з тим жахіття шкідливих звичок. Вони ділились з учнівською молоддю думками, знаннями, вміннями, прагнучи сформувати у підростаючого покоління психологічний імунітет до наркоманії та інших негативних соціальних явищ. Завдяки роботі студентів зі школярами в рамках програми «Рівний рівному», в залі сформувалась бадьора, дружня атмосфера, яка дозволила всім вільно сприймати серйозну інформацію, а оздоровчий флеш-моб підняв настрій присутнім.

 

Яскраво презентувала наш навчальний заклад викладач товарознавчих дисциплін Константінова Н.В., відзначивши у виступі сучасну матеріально-технічну базу та майбутні професійні перспективи абітурієнтів після закінчення технікуму.

 

Наприкінці заходу були підведені підсумки. Волонтери КДКЕТ мають сподівання об’єднати навколо ідеї здорового способу життя якомога більше прихильників не лише серед школярів міста Кривого Рогу, але й учнів сільських районів, щоб спільними зусиллями впевнено будувати здорову, щасливу, впевнену у майбутньому молодь України.

 

 

Прес-реліз про презентацію міні-проекту «Шлях здоров’я та краси»

 

Декілька років тому студентський парламент КДКЕТ став ініціатором молодіжного волонтерського руху "Територія студентських ініціатив", який не лише добре зарекомендував себе в багатьох школах міста, але й міцно закріпився в думках молоді Кривого Рогу та Криворізького району.
Сьогодні, як і раніше, активісти нашого навчального закладу поділяють єдині ідеї волонтерського руху - розвивають у молоді ранню соціальну активність, формують громадську думку та спонукають до усвідомлення суспільної позиції.

 

Цього року студентами технікуму було заплановано проведення місячника волонтера, присвяченого Всесвітньому дню здоров’я. Протягом квітня у школах міста будуть відбуватись презентації інформаційно-просвітницького проекту «Покоління небайдужих». Так вже 2 та 7 квітня 2015 року команда КДКЕТ-life представила учнівській увазі міні-проект "Шлях здоров'я та краси" у КНВК №35 та КЗШ №122 відповідно. Активні волонтери технікуму, вже маючи досвід просвітницької роботи, показали школярам театралізовану презентацію, в якій висвітлені всі переваги та перспективи здорового способу життя, і разом з тим жахіття шкідливих звичок. Емоційна взаємодія студентів з учнями створила бадьору та жваву атмосферу в залі, зарядивши позитивом всіх присутніх на цілий день. Особливу зацікавленість у школярів викликав e-mail конкурс (за допомогою програми сканування QR-кодів), у якому із задоволенням взяли участь майже всі присутні. По закінченню виступу учасники команди КДКЕТ-life отримали схвальні відгуки від учнівського та педагогічного колективів.

 

 

Волонтери КДКЕТ здійснюють благодійний внесок своєї душі у шляхетну справу, а найкращою подякою є ясні очі та усміхнені обличчя молодших друзів. Маючи невичерпний запас ідей та задумів, вони прагнуть вдосконалюватись та передавати свій досвід наступним поколінням, задля гідного майбутнього країни.

 

 

повернутись на Волонтерський проект