e-mail: kdketnet@gmail.com

 

 

МІНІ-проєкт «СВІТ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ТРАДИЦІЙ»

(реалізується в межах інформаційно-просвітницького проєкту "Покоління небайдужих")

 

Мета: демонстрація мовного та культурного різномаїття Європи та актуалізація необхідності володіння іноземною мовою.

 

Основні завдання:

• формування у учнівської молоді потреби в поглибленому володінні іноземними мовами задля знайомства з національними традиціями та культурною спадщиною Європи;

• формування пізнавальних і загальнолінгвістичних інтересів учнів;

• активізація знань з іноземної мови;

• розвиток мовної активності та творчих здібностей молоді для подальшого оволодіння іноземними мовами;

• підвищення міжкультурного та міжмовного взаєморозуміння.

 

Очікувані результати:

• підвищення рівня володіння іноземною мовою;

• розширення сфери застосування отриманих знань та вмінь;

• розвиток творчої активності учнів.

 

Керівник міні-проєкту: Волинцев А.(гр.ТКД-13-2).

 

Активісти міні-проєкту: Гаращук Є.(гр.ВХП-13-1), Періг О., Козлова В. (гр.ВХП-12-2), Чорнобривець А. (гр.ТКД-14-2).

 

Консультанти проєкту: викладачі іноземних мов Федорова О.Ф, Красилич А.А., Старовойт М.М.

 

11 грудня 2014р. розпочав свою діяльність міні-проєкт «Світ європейських традицій» в рамках інформаційно-просвітницького проєкту «Покоління небайдужих» молодіжного волонтерського руху «Територія студентських ініціатив».

 

Активісти проєкту ставили за мету продемонструвати мовне та культурне різномаїття Європи та довести необхідність володіння іноземною мовою.

 

Проєкт розпочав свою роботу у КЗШ №125. На початку учасники проєкту розповіли про напрямки роботи та специфіку волонтерського руху. Школярі мали змогу ознайомитись з європейськими традиціями святкування зимових свят, поринути у чарівний світ новорічної казки. В актовій залі панувала тепла, дружня та невимушена атмосфера, особливо підчас проведення конкурсів та вікторин. Також фахівці ресторанної справи поділилися секретами прикрашання святкового столу та провели майстер-клас по складанню серветок.

 

Волонтери КФК ТГРБ мають багато цікавих задумів та із задоволенням будуть втілювати їх в життя в майбутньому!

 

 

Протягом 9-13 лютого у КФК ТГРБ проходила низка заходів, присвячених Дню Святого Валентина. 12 лютого відбулась найяскравіша подія цього тижня - презентація повною мірою європейського, всеохоплюючого міні-проєкту «Світ європейських традицій» в рамках інформаційно-просвітницького проєкту «Покоління небайдужих».

 

 

Програма студентського літературного кафе «Love story» дала можливість всім учасникам вдосконалити свої знання та навички спілкування іноземною мовою, пізнати цікавинки культури наших західних сусідів. Був відмічений високий професіоналізм викладачів та рівень володіння англійською мовою наших студентів, тому даний проєкт став вже традиційним для нашого навчального закладу. Захід відбувся у рамках договору про співробітництво «Школа – ВНЗ – Підприємство» з Криворізьким РНМК.

 

 

Тематичний вечір «Любовь во все века неповторима» організований в основному зусиллями клубного об’єднання «Крок» – гуртка знавців іноземної мови «Ерудит», а також за участі клубу «Смак», «Сервіс-клубу», студентського парламенту та молодіжного студентського театру «Меркурій». Під час театралізованої програми звучала виключно англійська мова, тому студенти та запрошені на свято гості – школярі 9-11 класів Криворізького району – мали чудову нагоду поринути у чарівний світ поезії, музики, романтичних пісень, традицій і звичаїв Великої Британії. Гості із задоволенням приймали участь у цікавій конкурсній програмі заходу, уважно та захоплено спостерігали за виступом наших студентів. Святкова та невимушена атмосфера заходу створила чарівний настрій всім присутнім та надихнула на подальше вивчення іноземної мови.

 

 

Члени «Сервіс-клубу» продемонстрували, як мінімальними зусиллями, за допомогою прикрас із квітів, декоративних атрибутів, правильного вибору посуду, можна створити атмосферу чарівного вечору для двох закоханих. Кожен із учасників отримав солодкий подарунок зі святковим сюрпризом. Частування було організовано у найкращих англійських традиціях чаювання.

 

 

Заходи такого роду сприяють не лише покращенню фахової майстерності наших студентів, поглиблюють знання іноземних мов, але й формуванню духовності, високих моральних якостей, культури дружби, кохання та романтичних почуттів.

 

повернутись на Волонтерський проєкт