e-mail: kdketnet@gmail.com

 

МІНІ-ПРОЄКТ «ПРОБЛЕМИ СОЦІУМУ»

(реалізується в межах інформаційно-просвітницького волонтерського проєкту «Покоління небайдужих»)

 

 

 

Мета проєкту - зміна моделей суспільної поведінки і залучення уваги школярів до проблем соціуму.

 

Завдання:

• виховання позитивної громадської позиції молодого покоління через засоби реклами;

підвищення обізнаності молоді з питань відповідального споживання товарів та послуг;

• виховання почуття самосвідомості, власної значущості та творчої ініціативи;

• формування громадської думки, привертання уваги до актуальних проблем суспільного життя.

 

Очікувані результати:

• підвищення рівня споживацьких знань у молоді;

• набуття навичок відповідального споживання товарів та послуг у сучасному світі;

• формування активної позиції молоді щодо проблем соціуму, активізація дій по їх вирішенню.

 

Керівник міні-проєкту «Проблеми соціуму» – Довгополенко Анастасія, студентка гр. М-23-1.

 

Активісти проєкту – студенти гр. М-23-1 - Ломонос Вікторія, Піроженко Владислав, Кротюк Вероніка, Табацька Діана, Швець Альона; студенти гр. М-22-1 - Андросюк Аліна, Андрющенко Марина, Олексієнко Аліна; студенти гр. ПТБ-22-1 - Ус Андрій, Борисевич Віталіна, Аннікова Софія, Шаповалов Данило.

 

Координатор проєкту – Галямар В.О., викладач комерційних дисциплін.

 

Консультант проєкту – Біла І.В., викладач комерційних дисциплін.

 

Канал на YouTube

 

Людство, за період свого існування, пережило чимало соціальних проблем. Кожна епоха має свої особливості, але наша сучасність пронизана глобальними проблемами, деякі з них, якщо все залишити без змін, можуть призвести до надзвичайних катастроф. Саме тому, в рамках вивчення комерційних дисциплін таких, як «Основи маркетингу», «Торгова реклама», «Рекламно-інформаційна діяльність», започатковано щорічну традицію проведення Студентського фестивалю соціальної реклами. Соціальна реклама дає змогу висвітлити всі негаразди життя, які можуть стосуватися питань здорового способу життя, охорони здоров’я, охорони природи, збереження енергоресурсів, профілактики правопорушень, соціального захисту, безпеки населення, відповідального споживання товарів тощо. У такій рекламі не згадуються ні конкретна продукція, ні її виробник, розкривається тільки відповідна проблема. Студенти, занурюючись в глибини явищ, подій та проблем, створюють рекламні роботи у вигляді друкованої реклами, рекламних презентацій та роликів. Вони навчаються не тільки створювати рекламні роботи, основна місія – виділити проблему, розкрити її сутність та запропонувати власні варіанти розв’язання. «Участь у цьому фестивалі надихнула нас на створення нового міні-проєкту «Проблеми соціуму». - стверджують активісти міні-проєкту. «Нам захотілося притягти увагу до даних проблем більшу кількість активної молоді, активізувати діяльність мешканців міста, тому ми вирішили розширити межі фестивалю і поділитися своїми напрацюваннями з більш широким загалом» - ділиться керівник проєкту. «Спочатку, ми знайомимо всіх охочих з напрямками роботи та специфікою волонтерського руху, потім розкриваємо сутність соціальної реклами і починаємо діяти, за допомогою висвітлення проблем та їх варіантів розв’язання через соціальну рекламу.

 

До уваги молоді ми пропонуємо рекламні ролики, що створені фахівцями в даній галузі, а також рекламні роботи, що створені власноруч студентами-учасниками фестивалю.

 

В процесі роботи з аудиторією, до її уваги пропонується низка вправ різного характеру.

 

По-перше, це вправи тренувального характеру. Слухачам пропонують розпізнати серед маси представленої соціальної реклами, що за проблема зашифрована у кожному рекламному зверненні.

 

 

По-друге, вправи на розвиток креативного та критичного мислення. Аудиторії пропонується переглянути низку соціального відео та презентаційного матеріалу і вступити до обговорення проблем, що в них зашифровані й запропонувати власні шляхи розв’язання. Проблем безліч – це й екологія душі, і відповідальне лісоспоживання, і проблеми накопичення сміття, і родинні конфлікти та багато іншого актуального на даний момент.

 

 

 

Наприкінці роботи, слухачам дається можливість висловити власну думку з приводу того, чого вони навчилися під час зустрічі, що дізналися нового, що відчули, що напевне змінять у своєму житті.

 

 

Під час нашої роботи ми вже знайшли однодумців, підтримку, навчилися самостійно вирішувати велику кількість проблем і тепер точно переконані, що всі наші намагання зовсім недаремні.

 

МИ ВІРИМО В ТЕ, ЩО КОЖЕН З НАС МОЖЕ БУТИ СУМЛІННИМ ГРОМАДЯНИНОМ, ВІДПОВІДАЛЬНИМ СПОЖИВАЧЕМ І ПРОСТО ЧУЙНОЮ, НЕБАЙДУЖОЮ ЛЮДИНОЮ. ДЛЯ ЦЬОГО ПОТРІБНО ЛИШЕ ДОСТУКАТИСЯ ДО СЕРДЕЦЬ, ЗАПАЛИТИ ВОГНИК НАДІЇ, ЗНАЙТИ ПРИБІЧНИКІВ І ОДНОДУМЦІВ ТА ДІЯТИ. А ДІЯТИ ПОТРІБНО ВЖЕ ЗАРАЗ, БО ЗАВТРА МОЖЕ БУТИ ЗАНАДТО ПІЗНО!»

 

 

Відеорепортаж молодіжної телепередачі "Студія" ТРК "Рудана" на базі КНВК №35 (mp4).

 

Грамоти та подяки:

 

 

Зміст

2015-2016 н.р.

2016-2017 н.р.

2017-2018 н.р.

2018-2019 н.р.

2019-2020 н.р.

2020-2021 н.р.

2021-2022 н.р.


2015-2016 н.р.

 

У червні 2015р. Всеукраїнської мережею ЛЖВ був оголошений Всеукраїнський конкурс соціальних відеороликів, присвячених темі протидії стигмі та дискримінації щодо ВІЛ-позитивних людей у сферах, з якими вони стикаються найчастіше, а саме - сфера надання медичної допомоги, освіти, соціальних стосунків, працевлаштування тощо.

 

 

 

В рамках роботи волонтерського руху «Територія студентських ініціатив» міні-проєкту «Проблеми соціуму», творча група КДКЕТ створила власний соціальний ролик «ВІЛ – це не вирок», в якому висвітлила особисту точку зору щодо стигми та дискримінації ВІЛ-позитивних. Даний ролик увійшов до числа кращих, а творча група технікуму стала дипломантом конкурсу і була 1 грудня 2015р. запрошена на церемонію нагородження до America House Kyiv, що у м. Києві разом з представниками USAID, ЮНЄЙДС, Всеукраїнської мережі ЛЖВ та журналістами.

 

 

 

 

Протягом 16-25 березня 2016 р. вже третій рік поспіль продовжував свою просвітницьку діяльність у школах Кривого Рогу міні-проєкт «Проблеми соціуму», в рамках інформаційно-просвітницького проєкту "Покоління небайдужих" молодіжного волонтерського руху "Територія студентських ініціатив".

 

 

Цього навчального року з метою пропаганди відповідального ставлення до навколишнього середовища, привернення уваги суспільства до проблем соціуму та активізації дій молодого покоління, волонтери КДКЕТ запросили на зустріч школярів 9 класу КЗШ №113, а також відвідали ряд шкіл міста: КЗШ №7, 75, 119.

 

 

Робота традиційною розпочалася розповіддю волонтерів про наш навчальний заклад, спеціальності, переваги та перспективи обраних професій. Після профорієнтаційної бесіди, учасники проєкту ознайомили школярів із напрямами роботи та специфікою волонтерського руху, розкрили сутність соціальної реклами і за її допомогою висвітлили нагальні проблеми суспільства й запропонували власні варіанти їх розв’язання.

 

 

До уваги школярів були запропоновані соціальні ролики від фахівців рекламної галузі, а також рекламні роботи, що створені власноруч студентами КДКЕТ.

 

 

У ході всієї роботи, школярі були активно задіяні в процесі. Вони розпізнавали серед маси представленої реклами саме соціальну рекламу, розвивали креативне та критичне мислення за рахунок ідентифікації соціальних проблем, що закладені в сутність реклами, яка пропонувалася до уваги аудиторії. Наприкінці заходу, школярі мали можливість висловити свої думки, щодо побаченого й почутого та запропонувати власні шляхи розв’язання соціальних проблем. А проблем, як завжди, було представлено безліч – це й «екологія душі», і проблеми накопичення сміття, і родинні конфлікти та багато іншого, не менш важливого та нагального.

 

Під час роботи учасники руху знайшли багато однодумців, а небайдужість та цікавість школярів зайвий раз додала впевненості та переконала волонтерів, що їх робота зовсім недаремна, вони – на правильному шляху!

 

зміст

 

2016-2017 н.р.

 

ІІ відбірковий загальнотехнікумівський етап Студентського фестивалю соціальної реклами

«Технології перетворення світу – погляд молоді».

 

01.02.2017р. в стінах КДКЕТ пройшов ІІ відбірковий загальнотехнікумівський етап Студентського фестивалю соціальної реклами «Технології перетворення світу – погляд молоді».

 

 

Конкурсна програма фестивалю об’єднала під одним дахом творчі роботи волонтерів КДКЕТ. В рамках заходу студенти-волонтери різних спеціальностей говорили однією мовою – мовою суспільних проблем людства.

 

 

Кожен конкурсант розповідав про наболіле, висловлював власне ставлення до проблеми та пропонував шляхи її розв’язання через соціальну рекламу. Яскраво, креативно, з особливим запалом юні рекламісти гідно захистили свої роботи, створивши неповторну атмосферу натхнення та творчості.

 

 

Всі рекламні роботи, що надійшли на конкурс, мали соціальну спрямованість: здоровий спосіб життя, захист довкілля, проти абортів, захист тварин, доброчесність в освіті тощо.

 

 

Оцінювало конкурсну програму компетентне журі у складі заступника директора з НР Сакви В.М., заступника директора з ВР Хомяк О.А., викладача комп’ютеризації Заволоки Т.І., яке визначило переможців у таких номінаціях:

 

- оригінал-макет друкованої реклами - студентка гр. РС-16-2 Рублівська Анна та студентка гр. ТКД-15-1 Кузєванова Анна;

- реклама у вигляді презентації – студент гр. ХТ-16-1 Письменний Богдан та студентка гр. РС-16-1 Бевзюк Олександра;

- відеореклама – творча гр. студентів гр. ТКД-15-2 та студентка ВХП-15-1 Таібова Каріна.

 

 

Далі на переможців чекає ІІІ етап фестивалю, в рамках якого студенти будуть представляти наш навчальний заклад на рівні регіону. Маємо надію на перемогу і бажаємо всім молодим талантам на майбутнє ще сміливіших творчих задумів, впевненості та креативної майстерності!

 

 

Регіональний студентський фестиваль соціальної реклами

«Технології перетворення світу – погляд молоді»

 

30.03.2017р. на базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбувся регіональний студентський фестиваль соціальної реклами «Технології перетворення світу – погляд молоді » серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Північного регіону міста Кривого Рогу.

 

 

 

Слід зазначити, що традиція проведення соціально спрямованого фестивалю зародилася декілька років тому на теренах КДКЕТ в рамках діяльності волонтерського міні-проєкту «Проблеми соціуму». Тематика студентських робіт виявилася настільки значущою та актуальною, що зацікавила і колег-викладачів, і студентство з інших місцевих вишів. Масштаб фестивалю значно розширився, охопив Північний регіон і вперше проводився в рамках діяльності Регіонального методичного об’єднання викладачів комерційних дисциплін. Організатор заходу – голова РМО Галямар В.О.

 

Даний захід мав за мету виявлення та розвиток обдарованих студентів, стимулювання їх творчого самовдосконалення, формування соціальної відповідальності та активної життєвої позиції, вміння аргументувати власну точку зору, поглиблення знань з комерційних дисциплін в сфері маркетингу, реклами, сучасних технологій та інструментів ринку реклами.

 

Учасниками Фестивалю стали студенти п’яти ВНЗ І-ІІ р.а. Північного регіону міста Кривого Рогу, їх наукові керівники, а також студенти КДКЕТ, члени наукового студентського товариства «Дослідник».

 

 

 

Загалом, чисельній аудиторії було представлено 26 студентських рекламних робіт згідно обраних номінацій:

 

1. Оригінал-макет друкованої реклами;

2. Реклама у вигляді презентацій;

3. Відеореклама;

4. Слоган-реклама.

 

Переможцями стали:

 

Номінація

Навчальний заклад

ПІП учасника

ПІП керівника

Оригінал-макет друкованої реклами

Гірничо-електромеханічний коледж ДВНЗ КНУ

 

Іванова Анжеліка

 

Бардукова Л.Є.

Реклама у вигляді презентацій

Криворізький державний комерційно-економічний технікум

Письменний Богдан

Біла І.В.

Відеореклама

Автотранспортний коледж ДВНЗ КНУ

 

Творча група студентів у складі Пенаєва Сергія, Кухти Катерини, Пугача Сергія

Дяченко В.О.

Слоган-реклама

Криворізький державний комерційно-економічний технікум

Водопян Вероніка

Біла І.В.

Гран-прі фестивалю

Індустріальний коледж ДВНЗ КНУ

 

Пітенко Іван

Тимошенко А.В.

 

 

 

V Всеукраїнський дистанційний конкурс студентських наукових робіт

із соціальної педагогіки/соціальної роботи

 

В рамках роботи волонтерського руху «Територія студентських ініціатив» міні-проєкту «Проблеми соціуму» юні волонтери Криворізький державний комерційно-економічний технікум вперше брали участь у V Всеукраїнському дистанційному конкурсі студентських та учнівських наукових робіт із соціальної педагогіки/соціальної роботи, що проводиться п’ятий рік поспіль за ініціативи Житомирського державного університету імені Івана Франка.

 

На конкурс було відправлено п’ять робіт з актуальних соціальних проблем молоді, які є дослідницькими за своїм характером, мають наукове та прикладне значення, з метою попередження або подолання негативних явищ у суспільстві.

 

Всі роботи «Шкідливі звички», «Фатальний день», «Паління?», «Наркотикам СТОП!», «Діти без дня народження» вдало пройшли реєстрацію та тестування й були прийняті до участі у конкурсі ІІ туру, який стартував з 13 березня по 15 травня 2017 року. Всього взяли участь у даному заході 114 робіт учасників з різних регіонів України.

 

Студенти Рублівська А. (гр. РС-16-2), Кузєванова А. та Єфимова Б. гр. (ТКД-15-2), Письменний Б. (гр. ХТ-16-1), Бевзюк О. (гр. РС-16-1), використовуючи різні форми соціальної реклами - друкована, фото, відео, активно намагались привернути увагу до соціальних проблем своїми роботами.

 

За результатами голосування в соціальних мережах у віковій категорії «студенти» почесне І місце в номінації «Соціальна реклама» посів Письменний Б., студент гр. ХТ-16-1 (керівники Біла І.В. і Галямар В.О).

 

 

відео "Переможці конкурсу соціальної реклами"

 

зміст

 

2017-2018 н.р.

 

01.11.2017р. в актовій залі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, в рамках роботи міні-проєкту «Проблеми соціуму» молодіжного волонтерського руху «Територія студентських ініціатив», для студентської громади КДКЕТ було яскраво презентовано один із перспективних напрямів розвитку нашого міста – промисловий туризм:

 

Техногенна унікальність Кривбасу – платформа розвитку промислового туризму

 

 

Зустріч з провідним фахівцем у цій галузі, кандидатом географічних наук, доцентом, завідувачем кафедрою фізичною географії, краєзнавства та туризму Криворізького державного педагогічного університету, розробником багатьох екскурсійних маршрутів міста Казаковим Володимиром Леонідовичем організували активісти міні-проєкту та їх наставники-консультанти Галямар В.О. й Біла І.В.

 

Вже другий рік поспіль, зацікавившись історією розвитку індустріального Кривбасу, техногенними проблемами міста та реальними шляхами їх подолання, волонтерські групи освоюють туристичні маршрути означеного напряму. Ці спільні мандрівки перетворили студентів на справжніх патріотів рідного краю, допомогли їм побачити рідне місто дещо по-іншому: вражаюче потужним, залізним монстром та зануреним в зелено-квіткові хвилі красенем одночасно.

 

 

Володимир Леонідович аргументовано довів студентському загалу, що Кривий Ріг може і повинен стати центром промислового туризму в Україні, тому що індустріальна спадщина нашого міста немає аналогів як в нашій країні, так і в інших європейських державах. У нас є одна з найбільших в Європі доменна піч, безліч провальних воронок, деякі з яких заповнені живописними штучними озерами. Вже кілька років туристів водять в дореволюційні шахти, на діючі кар’єри, піднімають на відвали.

 

 

В ході розповіді було презентовано найпопулярніші маршрути, серед яких «Кривий Ріг – місто руди і металу», «Індустріальна перлина України», «Північне сяйво Кривого Рогу», «Гостинний Центральний гірничозбагачувальний комбінат», «До кар'єру Південного ГЗК», «Крізь призму залізничних колій», «Кривий Ріг – шахтарський», «У темряву підземель Стародобровольського рудника», «З висоти Бурщицького відвалу», «Сплав на байдарках по річці Інгулець» та ін.

 

Емоційна та переконлива розповідь дала змогу зрозуміти всім присутнім, що розвиток промислового туризму може стати дієвим поштовхом для розвитку Криворіжжя, створивши додаткову індустрію та інфраструктуру, нові робочі міста, притягти інвестиції.

 

Вже сьогодні ринку промислового туризму конче необхідні екскурсоводи, аніматори, менеджери, фахівці сфери обслуговування (торгівлі, готелів, ресторанів). І ці потреби цілком можуть задовольнити випускники нашого навчального закладу.

 

 

Сотні відпочиваючих з інших міст України та держав світу щороку приїжджають в індустріальний центр для того, щоб побачити те, на що ми не звертаємо уваги. В Україні туристичний Кривий Ріг відомий, як Кривий Ріг – авіаційний, велосипедний, екстремальний, промисловий.

 

Як говорять криворізькі екскурсоводи: «Поки нам недоступний Марс, ласкаво просимо в Кривбас!» Тож долучаємося до промислового туризму, вивчаємо наше місто та його історію по-новому!

 

 

 

Щорічно 21 лютого всі туристичні міста та регіони світу відзначають Всесвітній день екскурсовода. І наш навчальний заклад не є виключенням. Студентський та педагогічний колективи розуміють, що Кривий Ріг – це не просто потужний індустріальний центр України, а унікальний край з грандіозними рукотворними об’єктами: домнами, кар’єрами, шахтами, копрами. З 2013 року наше місто стало туристично привабливим та отримало безліч переваг для розвитку індустрії, але залишається безліч проблем.

 

 

В зв’язку з цим, активні учасники міні-проєкту «Проблеми соціуму» молодіжного волонтерського руху «Територія студентських ініціатив» Криворізького державного комерційно-економічного технікуму неодноразово занурювалися в історію індустріального Кривбасу та долучалися до розгляду й розв’язання техногенних, екологічних, енергетичних проблем міста. З цією метою студенти освоюють унікальні екскурсійні маршрути нашого міста, його промислових зон.

 

Долаючи десятки екскурсійних кілометрів, юні волонтери багато разів переконувалися у тому, що наше місто неймовірно видовищне, захоплююче та вражаюче не тільки за своїми масштабами, а й промисловими пейзажами, індустріальною спадщиною, унікальними ландшафтами.

 

 

Маючи за плечима унікальний досвід, масу вражень та переповнені серця, учасники міні-проєкту «Проблеми соціуму» та їх консультанти викладачі Галямар В.О. і Біла І.В. вирішили в цьому році взяти участь у конкурсі відгуків на тему "Мої враження від криворізьких екскурсій", який був оголошений управлінням економіки виконкому міської ради. Волонтерська команда КДКЕТ подала на конкурс дві роботи: відеоролик та презентацію з есе. Ці роботи визнано переможцями за кількістю вподобань на сторінці Facebook "Кривий Ріг туристичний". КДКЕТівців відмітили під час проведення міських урочистих заходів з нагоди Міжнародного дня екскурсовода у міськвиконкомі, де вони були нагороджені пам’ятними сувенірами та стали учасниками святкової екскурсійної програми. Маршрут передбачав відвідування Музею трудової слави ЦГЗКа, поїздку на Глеюватський кар’єр.

 

 

Створений ще у 1982р. сучасно переформатований музей сьогодні нараховує 4500 експозицій, які занурюють екскурсантів у світ руди та металу. Демонстраційні стенди, інсталяції, натуральні взірці яскраво ілюструють історію і сьогодення комбінату.

 

 

З оглядового майданчику Глеюватського кар’єру для екскурсантів відкрилися різнокольорові схили міста. Це діючий кар’єр, місто видобутку руди і залізняків, й неймовірно видовищне та масштабно вражаюче місце. Учасники святкової екскурсії дізналися багато цікавої інформації про мінеральні багатства Кривого Рогу, масштаби родовища, його запаси, особливості ведення робіт і мали змогу спостерігати за закладанням вибухівки для масового вибуху. Екскурсоводам та організаторам вдалося перегорнути і маловідомі сторінки історії кар’єру й міста в цілому. Волонтери мали змогу помилуватися самоскидом-велетнем БІЛАЗом-багатотонником, забратися у його кабіну, відчути себе водієм цього гіганту промислового транспорту.

 

 

Недаремно криворізькі екскурсоводи стверджують, що Кривий Ріг – це як інша планета, планета червоного кольору, величезних проваль та штучних гір, каньйонів і лісів посеред безмежного українського степу.

 

Всі учасники екскурсії ще раз переконалися в тому, що наше місто – це місто діючої індустрії, центр промислового туризму України.

 

Окрема подяка всім, хто віддав свої голоси за наші конкурсі роботи. Це наша спільна перемога! Долучайтеся до промислового туризму, відкривайте для себе новий Кривий Ріг!

 

Продовжуючи свою роботу в рамках молодіжного волонтерського руху «Територія студентських ініціатив» міні-проєкту «Проблеми соціуму» Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, його активні учасники, студенти та викладачі-консультанти Галямар В.О., Біла І.В. відвідали 24.02.2018р. туристичну виставку «Ярмарок екскурсій», що розмістилася у стінах ТРК «Сонячна галерея».

 

 

Учасники заходу змогли ознайомитися з:

 

- різноманітними видами туризму: промисловий, фестивальний, історичний, екологічний, природничий, музейний, екстремальний;

- різними видами екскурсій: комплексні, пішохідні, автобусні, велосипедні, водні;

- колекцією поробного каміння, представленою криворізькою яшмою та променистим кварцитом: природні «котячі», «зміїні», «соколині», «тигрові» очі.

 

 

Особливо яскравою та творчою видалася міні-виставка фоторобіт «Кривий Ріг туристичний – погляд через об’єктив», яка визвала велике захоплення відвідувачів.

 

 

Під час огляду експозицій, студенти взяли участь у вікторині з туристичної тематики. Команда наших найактивніших туристів блискавично відповіла на запитання екскурсоводів та отримала ювілейне видання книги «Залізне серце Кривбасу. Залізний характер, витриманий часом». На сторінках книги висвітлена історія вітчизняної промисловості, міста та його славні надбання.

 

 

Подарунок чекав також і на нашу студентку, Фартушну Дарину, яка посіла трете місце у конкурсі «Приведи друга». Дарина напередодні виставки взяла он-лайн участь у даному конкурсі на сторінці «Кривий Ріг туристичній» у Фейсбуці та була обрана за допомогою сервісу random.org.

 

Цікавим виявився захід із професійної точки зору. Студенти та викладачі мали змогу ознайомитися з виставкою, як із одним зінструментів маркетингу, який характеризується перевагами безпосередньої комунікації й живого контакту з товарами та послугами, а також порядком проведення виставки, її інформаційною підтримкою.

 

Яскраво, цікаво, сучасно та креативно пройшов захід нового формату, підтверджуючи ще раз, що криворізький туризм набирає обертів, стає все більш привабливішим та різноманітнішим.

 

 

13 березня 2018р. в стінах КДКЕТ пройшов ІІ загальнотехнікумівський відбірковий етап СТУДЕНТСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ «ТЕХНОЛОГІЇ ПЕРЕТВОРЕННЯ СВІТУ – ПОГЛЯД

 

Конкурсна програма фестивалю об’єднала під одним дахом творчі роботи студентів-волонтерів всіх курсів та спеціальностей. В рамках заходу молодь говорила однією мовою – мовою нагальних соціальних проблем людства.

 

Кожен конкурсант розповідав про наболіле, висловлював власне ставлення до проблеми та пропонував шляхи її розв’язання через соціальну рекламу. Яскраво, креативно, з особливим запалом юні волонтери гідно захистили свої роботи, створивши неповторну атмосферу натхнення та творчості.

 

Всі рекламні роботи, що надійшли на конкурс, мали соціальну спрямованість. 35 учасників переймалися проблемами захисту довкілля, прав людини, абортів, наркоманії, сирітства, графіті, любові до Батьківщини тощо.

 

Оцінювало конкурсну програму компетентне журі у складі заступника директора з НР Сакви В.М., заступника директора з ВР Хомяк О.А., викладача комп’ютеризації Заволоки Т.І., зав. навчально-методичної лабораторії Бабіч Н.П., яке визначило переможців у таких номінаціях:

 

- оригінал-макет друкованої реклами - студентки гр. ПТБ-16-2 Нелупенко В., Кімлик В., Зданевич Ю. (керівник Біла І.В.) та студентка гр. ТКД-15-1 Романенко Ю. (керівник Біла І.В.);

- реклама у вигляді презентації – студентка гр. ПТБ-17-2 Чернецова Х. (керівник Захарченко Т.Й.), студентка гр. ГС-16-1 Гросул Д. (керівник Біла І.В.), студентка гр. РС-16-2 Фартушна Д. (керівник Біла І.В.);

- відеореклама – студентки гр. РС-16-2 Назарчук А., Костяк Л., Солодка С., Рублівська А. (керівник Біла І.В.);

- слоган-реклама – студентка гр. ПТБ-17-1 Мошкало Т. та РС-16-1 Махиня О. (керівник Біла І.В.), студентка гр. ТКД-15-1 Лашкул М. (керівник Константінова Н.В.)

 

Далі на переможців чекає ІІІ етап фестивалю, в рамках якого студенти будуть представляти наш навчальний заклад на рівні регіону. Маємо надію на перемогу і бажаємо всім молодим талантам на майбутнє ще сміливіших творчих задумів, впевненості та креативної майстерності!

 

20.03.2018р. у Криворізькій виставковій залі відбулося відкриття виставки соціального плаката "Я МАЮ ПРАВО!". Автори робіт - студенти з восьми вищих навчальних закладів міста, які брали участь у відповідному конкурсі в грудні 2017 року. Організатор заходу - Перший криворізький центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Конкурс мав за мету привернути увагу громадськості до проблематики щодо дотримання і захисту прав людини, безпечного довкілля, повагу до особистої гідності тощо.

 

 

До заходу долучилися і волонтери міні-проєкту «Проблеми соціуму» Криворізького державного комерційно-економічного технікуму (групи РС-16-2, ПТБ-16-2, РО-15-1, ТКД-15-1) та їх викладачі-координатори Галямар В.О., Біла І.В. Студенти відвідали виставкову залу та ознайомилися з експозицією соціальних плакатів. Своїм розмаїттям тішили око малюнки, аплікації, фотоколажі, інфоографіка творчої та небайдужої молоді міста. Дуже корисною видалася виставка для наших волонтерів та їх викладачів-координаторів, так як їх власна робота у цьому напрямку не зупиняється ні на мить. Було дуже цікаво подивитися на вже знайомі та кричущі проблеми соціуму очима інших людей, на їх форми роботи й їх особисте бачення шляхів розв’язання цих проблем.

 

 

 

В рамках заходу студенти КДКЕТразом зі студентами Донецького юридичного інституту МВС України та Криворізького економічного університетувзяли участь у брейнстормі (мозковому штурмі). Весело, енергійно, з амбіціозним запалом наші юні волонтери виконували різноманітні завдання організаторів. Нестандартна форма роботи з елементами тренінгу викликала підвищений інтерес всіх учасників виставки. Захід закінчився креативним флешмобом.

 

 

Всім охочим долучитися до молодіжного мистецтва, повідомляємо - виставка триватиме 2 тижні! Будуймо небайдуже суспільство разом!

 

 

21 березня 2018р. на базі Автотранспортного коледжу ДВНЗ КНУ відбувся регіональний студентський фестиваль соціальної реклами «Технології перетворення світу – погляд молоді» серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Північного регіону м. Кривий Ріг. Керівник регіонального методичного об’єднання – Галямар В.О. Докладніше.

 

 

Даний захід мав за мету виявлення та розвиток обдарованих студентів, стимулювання їх творчого самовдосконалення, формування соціальної відповідальності та активної життєвої позиції, вміння аргументувати власну точку зору, поглиблення знань із комерційних дисциплін, у сфері маркетингу, реклами, сучасних технологій та інструментів ринку реклами.

 

Загалом, на розсуд аудиторії та журі було представлено 31 студентська рекламна робота згідно обраних номінацій: оригінал-макет друкованої реклами; реклама у вигляді презентацій; відеореклама; слоган-реклама.

 

Учасники Фестивалю емоційно та яскраво захищали свої рекламні роботи, привертаючи увагу аудиторії до значущих соціальних проблем Криворіжжя, України та світу в цілому, підкреслюючи важливість соціально-відповідальної, громадянської позиції молоді.

 

 

Професійне та неупереджене журі високо оцінило актуальність тематики конкурсних робіт, креативний підхід при формування рекламних звернень, нестандартність ідей, високий рівень володіння комп’ютерною технікою.

 

Призові місця в двох номінаціях вибороли наші студенти: Лашкул Марина («Слоган-реклама»), керівник Константінова Н.В. та Романенко Юлія («Оригінал-макет друкованої реклами»), керівник Біла І.В. А Гран-Прі фестивалю отримала Чернецова Христина, керівник Захарченко Т.Й.

 

Приємно, що численна аудиторія Фестивалю підкреслила надвисокий рівень його організації та проведення, оцінила панування позитивної, творчої атмосфери.

 

 

зміст

 

2018-2019 н.р.

 

Щорічно, 27 вересня світ відзначає Всесвітній день туризму, з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв'язків між народами різних країн. Традиційно, до заходів святкування приєднуються і КДКЕТовці, адже індустріальний туризм – візитівка нашого міста. Вивчаючи третій рік поспіль промислові туристичні маршрути, волонтери міні-проєкту «Проблеми соціуму» мали можливість ознайомитися з роботою підприємств-гігантів, подолати десятки кілометрів туристичних шляхів різної складності, вивчити нагальні проблеми міста та знайти їх шляхи розв’язання через призму соціальної реклами. Соціальні роботи студентів щороку займають призові міста на конкурсах і фестивалях різних рівнів.

 

Цього року волонтерський міні-проєкт вже встиг поповнитися новачками. Так, 19.09.2018р. групи ПТБ-18-2 та ПТБ-18-1, на чолі з їх кураторами та координаторами проєкту Галямар В.О. і Білою І.В., дружно відправилися на екстрим-екскурсію «Долинами різнокольорових пагорбів Петровського відвалу». Маршрут мав протяжність 5 км та тривав 4 години. Дана місцевістьє унікальним криворізьким техногенним ландшафтом, який не має аналогів у світі.

 

 

Природа створила всю цю красу, а людська праця витягла її з-під землі і показала всьому світу. Долина різнокольорових пагорбів є відмінним тренажером успішного життя, що відображає її злети, падіння і відтінки, подібно до переходу з одного пагорба на інший. Це загартовує, робить сильнішим, вчить бути терплячим і уважним до обраного шляху. І лише після проходження цього захоплюючого, але нерівного шляху, можна відірватися від землі в стрибку істинного блаженства. Все це відчув на собі кожен учасник екскурсії. Піднімаючись на відвал, висота якого 45 метрів (дорівнює висоті пятнадцятиповерхового будинку), юні туристи відчули прилив справжнього адреналіну. Екстрим-стежка привела всіх на вершину відвалу, з якої відкрився дивовижний вид на місто, шахти, кар’єри, чудові пейзажі. Гід-екскурсовод Володимир Огур занурив всіх присутніх у казку місцевої «гори». Дивовижні історії про хазяйку гори, її трон, око та гостинність надала екскурсії відтінок містичності та загадковості.

 

 

Після привалу на галявині для пікніку, студенти та викладачі вирушили до «кам’яного моря». Цей поглинаючий вигляд глибинних порід нашого міста кожного примусив дрейфувати його хвилями. Найцікавіше, що камені цього «моря» екскурсоводи називають «живими», вони сунуться під ногами туристів, що ще більше захоплює екстремалів.

 

 

Все це, поєднуючись з ніжною зеленню природи і запахом степової рослинності, прикрасило студентську екскурсію. Через труднощі сходження на криворізькі відвали, вони є оазисами спокою, безлюдними островами, де у людини з'являється відчуття того, що весь світ належить їй і тільки їй.

 

На відвалах всі бажаючі змогли знайти цікаві мінерали, виміряти радіаційний фон, який до речі, виявився нижчим, ніж у місті, зробити фотографії на незвичайному тлі, накопичити матеріали для майбутньої соціальної реклами та просто познайомитися з новими цікавими людьми Криворіжжя. Долучайтеся до промислового туризму!

 

 

Міжнародний фестиваль соціальної реклами «Molodiya Festival»

 

17.11.2018р., в рамках Міжнародного фестивалю соціальної реклами «Molodiya Festival» наші юні волонтери та їх наставники, викладачі комерційних дисциплін Біла І.В., Галямар В.О., Осадча І.А., мали змогу розширити особистий світогляд, долучившись до перегляду соціальної реклами з різних куточків земної кулі. До наших активістів приєдналися викладачі спецдисциплін Гірничого базового коледжу та Гірничо-електромеханічного коледжу. Вже три роки поспіль студенти Північного регіону міста разом створюють власні соціальні ролики з цікавим сюжетом та змістовним месенджером, намагаючись притягти до актуальних проблем сьогодення суспільство. Роботи презентуються у рамках різних заходів та беруть участь у конкурсах й фестивалях різних рівнів.

 

 

Сьогоднішній захід пройшов під гаслом «Змінюємо світ за допомогою соціальної реклами». Програма показу складалась у співпраці з міжнародним фестивалем креативності Golden Drum (Словенія) та демонструвалася у кінотеатрі «Мультиплек» за підтримки ГО «Рівні» у Кривому Розі. Короткі відео історії від міжнародних правозахисних організацій на тему рівності і толерантності, питань прав людини та дискримінації за ознакою статі, віку, національної ідентичності, сексуальної орієнтації, захисту вразливих груп населення знайшли свого глядача. Кожен із присутніх отримав сили подолати стереотипи, стати відкритішим до розуміння та сприйняття інакшості, доторкнувшись до справжніх цінностей розвинутого суспільства.

 

Набравшись ідей та отримавши творчий досвід, студенти зарядилися енергією на створення власних рекламних робіт та взяття нових горизонтів. Творчої наснаги вам, ЮНІ ВОЛОНТЕРИ! Змінюйте світ, формуйте нові цінності, за допомогою соціальної реклами!

 

https://1kr.ua/news-46150.html?fbclid=IwAR2RDUmwdA6TVOa2X8EguG89YMLtUSYh4vj4T0xFt3kJR6TlFRYcJLe51VE

 

https://www.facebook.com/100010692708457/posts/742127902820293/

 

https://www.facebook.com/100010692708457/posts/742863776080039/

 

 

Творча майстерня міні-проєкту «Проблеми соціуму»

ласкаво запросила до співпраці юних волонтерів КДКЕТ

 

15.02.19р. Щорічні традиційні навчання волонтерів проходять під гаслом «Корисно. Креативно. Активно». Продовжуючи роботу у цьому напрямку, волонтери під керівництвом координаторів проєкту Галямар В.О. та Білої І.В., в рамках творчої майстерні розпочали свою роботу над написання есе та створенням соціальних плакатів.

 

У сучасному житті плакат відіграє важливу роль при формуванні свідомості кожної окремо взятої особистості та соціуму загалом. Він є дуже розповсюдженим та необхідним соціокультурним явищем, який напрочуд легко сприймається та запам’ятовується, і тому чітко виконує поставлені функції. З цієї причини соціальний плакат став одним із найважливіших інструментів роботи з юними волонтерами. Власноруч створюючи плакати, активісти вчаться висловлювати свої думки, відстоювати свої права, привертати увагу соціуму до нагальних проблем. Поєднуючи зображення і напис, волонтери створюють образ, думку, ставлення. Їх плакати демонструють власні цінності, стають «ліками» від глобальних людських захворювань, дають можливість самореалізуватися.

 

Найкращі студентські плакати традиційно візьмуть участь у конкурсах різних рівнів - від регіональних до міжнародних, будуть включені у волонтерську інформаційно-просвітницьку програму міні-проєкту «Проблеми соціуму».

 

 

Час потребує виховання активної особистості, яка вміє не тільки знайти інформацію, а й грамотно, зв’язано, логічно, зрозуміло й чітко сформулювати свою думку щодо будь-якого питання. Тому ще одним корисним напрямком у повсякденному волонтерському житті виступає написання есе. Такий вид роботи, в першу чергу, спрямований на активізацію навчально-пізнавальної діяльності, розвитку творчого потенціалу особистості та її продуктивного, критичного мислення.

 

По результатам роботи, есе волонтерів направляються для участі у різноманітних конкурсах. Так, Ликова Ольга, студентка гр. ПТБ-18-2, волонтер-новачок, взяла участь у Всеукраїнському конкурсі учнівських есе «Права людини крізь призму століть». Ольга відстоювала права ЛГБТ-спільнот, за що отримала подяку від організаторів конкурсу.

 

Наступним етапом роботи творчої майстерні стане створення соціальних роликів та соціальної відеореклами. Волонтери вивчать ази операторської, режисерської роботи, акторської майстерності, ознайомляться з азами монтажу. З нетерпінням чекаємо на нові волонтерські роботи та бажаємо перемог нашим зірочкам!

 

 

 

Міські заходи до святкування Міжнародного дня екскурсоводу

 

Кривий Ріг, без усяких заперечень, є туристичним містом, але не з розвинутою інфраструктурою для комфортабельного відпочинку, а з суровими промисловими буднями. Тому і туризм у нас промисловий.

 

Маючи «індустріальний характер», наше місто невпинно нарощує свої потужності та поступово розкриває своє «залізне серце» туристам. Щороку створюються все нові і нові туристичні маршрути, по яким охоче мандрують не тільки містяни, ай гості міста з різних куточків України та зарубіжжя. Але є одне «але», маючи таку розвинену індустрію металургійних і гірничих підприємств, наше місто щоденно стикається з безліччю проблем екологічного, земельного, рекреаційного характеру тощо. Саме ці проблеми вивчають волонтери міні-проєкту «Проблеми соціуму» Криворізького державного комерційно-економічного технікуму. Беручи щорічну участь у різних видах екскурсій, разом зі своїми координаторами, Білою І.В. та Галямар В.О., вони вивчають проблеми з середині, спускаючись у штольні, піднімаючись на відвали, відвідуючи кар’єри. А потім втілюють рішення досліджених проблем у своїх волонтерських проєктах, і саме тому є рівноправними учасниками щорічних заходів, що 5-й рік поспіль проводяться на рівні міста з нагоди святкування Міжнародного дня екскурсоводу.

 

Цей рік не став виключенням. Юні волонтери групи ПТБ-18-2 та їх наставники, Галямар В.О й Біла І.В., разом з волонтерами-новачками гр. ПТБ-18-1 та їх куратором, Осадчою І.А., 23.02.2019р. відвідали туристичну виставку «Ярмарок екскурсій», яка проводилася у торговельному комплексі «Терра» - відео. Виставка була представлена локаціями різного характеру, починаючи з науки, закінчуючи віртуальними екскурсіями. Окрасою заходу стали малюнки Інгулецького кар’єру.

 

 

Напередодні «Ярмарку екскурсій» у Фейсбуці на сторінці «Кривий Ріг туристичний» відбувся розіграш подарунків. Одним з переможців цього розіграшу стала координатор волонтерського міні-проєкту «Проблеми соціуму», викладач комерційних дисциплін Криворізького державного комерційно-економічного технікуму Галямар В.О., яка отримала пам’ятні подарунки та найголовнішу цінність туриста – туристичну карту Кривого Рогу. А 27.02.2019р. були підведені підсумки інтернет-конкурсу відео «Я Вам покажу…», перше місце в якому посіла юна волонтерка технікуму Аліна Пономаренко, студентка гр.ПТБ-18-2, зі своєю відео роботою «Різнокольоровими долинами Петровського відвалу».

 

Вітаємо переможців Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, бажаємо нових звершень та цікавих проєктів!!!

 

 

 

Конкурс есе «Кривий Ріг – місто майбутнього»

 

28.02.2019р. на базі Донецького національного університету ім. М. Туган-Барановського відбулася церемонія нагородження учасників інтернет-конкурсу есе «Кривий Ріг – місто майбутнього» за участі волонтерів міні-проєкту «Проблеми соціуму» Криворізького державного комерційно-економічного технікуму.

 

Опановуючи новий вид діяльності - написання есе, студенти вчаться висловлювати свою точку зору та відстоювати власні позиції. В рамках даного конкурсу молодь міркувала якого майбутнього вона прагне для власного міста. Як стверджують організатори конкурсу – студенти Донецького національного університету ім. М. Туган-Барановського: «Сьогодні ми разом поміркуємо над перспективами змін, а завтра це надихне на їх реалізацію!» Міркували разом більше 100 школярів та студентів, торкалися перспектив розвитку міста за різними галузями, такими як туризм, інформаційні технології, екологія, культура, промисловість. Роботи юних містян – це свого роду комплексні міні-стратегії розвитку Кривого Рогу. Есе мали переконливий характер та вселяли віру в майбутнє міста.

 

Серед учасників конкурсу була і студентка-волонтер Криворізького державного комерційно-економічного технікуму Гросул Дар’я, гр.ГС-16-1, яка, працюючи під керівництвом Галямар В.О., координатора волонтерського міні-проєкту «Проблеми соціуму», викладача комерційних дисциплін технікуму, присвятила свою роботу питанням екології, сміття та проблемам промисловості Кривого Рогу. Дар’я була відзначена дипломом та отримала квиток на кіносеанс. Вітаємо юну зірочку!

 

 

зміст

 

2019-2020 н.р.

 

Участь КДКЕТ у фестивалі «Industrial Fest-2019»

 

14 вересня 2019 року у Кривому Розі вже втретє відбулася унікальна для міста подія - фестиваль «IndustrialFest-2019», що не має аналогів в Україні. Industrial Fest ламає стереотипи буденності індустріальних міст і перетворює промисловість нашого міста на яскраве видовище.

 

 

Традиційно цей захід відвідали і волонтери та координатори міні-проєкту «Проблеми соціуму» Криворізького державного комерційно-економічного технікуму.

 

 

Наставники проєкту Біла І.В., Галямар В.О., Осадча І.А. – викладачі комерційних дисциплін, разом зі студентами-волонтерами груп ПТБ-18-1 та ПТБ-18-2 побували на різних локаціях-кварталах, які розмістилися в парку «Шахтарський». Квартали Індустріальний, Науковий, Арт, Дитячий, Туристичний та Квартал майстрів дивували відвідувачів виставкою гірничо-видобувної техніки, майстер-класом з креативної хімії та зварювання металу, міні-бодіартом, віртуальними екскурсіями промисловими підприємствами в окулярах.

 

 

 

Поєднуючи приємне з корисним, волонтери запрошували молодь на навчання в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі.

 

 

Світ не стоїть на місці, а разом з ним крокує міні-проєкт «Проблеми соціуму» зі своїми студентами-волонтерами. Приєднуйтесь до нас!

 

Участь КДКЕТ у «Фестивалі професій «KrivbassCitiSkills»

 

Недарма мудреці говорять, що кожна людина народжується для якогось діла. Тому однією з найважливіших задач в житті кожного юнака і юнки є успішне обрання улюбленої професії.

 

 

Керуючись цим гаслом, фахівці Криворізького державного комерційно-економічного технікуму взяли участь у міському профорієнтаційному інтерактивному дитячому заході «Фестиваль професій «KrivbassCitiSkills», що відбувся 21 вересня 2019р. у Парку Героїв (район Соцміста). Захід проходив за підтримки виконкому Криворізької міської ради та громадської організації «Криворізька фундація майбутнього», з метою привернути увагу дітей та молоді до фахового різноманіття та спробувати свої сили у різних сферах професійної діяльності.

 

 

Фахівці КДКЕТ представляли локацію за профілем «Економіка, банківська сфера, торговельно-ресторанний сервіс (кухар, кондитер, офіціант, бармен, продавець продовольчих і непродовольчих товарів, тощо)».

 

 

Зацікавлені учасники фестивалю мали змогу відвідати майстер-класи із оформлення печива малювальною масою та прикрасами з цукрової мастики. Незабутні емоції подарував настільний екологічний квест. Пізнавальні поради для господинь, а саме: секрети правильного сортування сміття, вигадливі саморобки із вторинної сировини, дивовижне мистецтво пакування подарунків – привернули увагу і викликали щирий інтерес багатьох відвідувачів.

 

 

Арт-майданчик «Дизайн одягу» зібрав величезну ватагу дітей, охочих спробувати себе в якості дизайнерів. Логічні ігри, експесс-лабораторія, товарні лайф-хаки зацікавили майбутніх товарознавців.

 

 

Традиційно, всім подарувало задоволення художнє різьблення по овочах та фруктах у техніці карвінг.
Майстер-клас з елементами вікторини «Світ безалкогольних коктейлів» занурив у веселу атмосферу свята та створив прекрасний настрій дорослим і дітям.

 

 

Наприкінці заходу фахівці технікуму переконалися, що у Кривому Розі є чимало прихильників торговельно-економічної галузі, значить за її спеціальностями – наше майбутнє!

 

Оглядово-геологічна екскурсія «Осінній Кривбас з висоти пташиного польоту»

 

Щорічно, 27 вересня світ відзначає Всесвітній день туризму, з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв'язків між народами різних країн. Традиційно, до заходів святкування приєднуються і КДКЕТовці, адже індустріальний туризм – візитівка нашого міста. Вивчаючи четвертий рік поспіль промислові туристичні маршрути, волонтери міні-проєкту «Проблеми соціуму» мали можливість ознайомитися з роботою підприємств-гігантів, подолати десятки кілометрів туристичних шляхів різної складності, вивчити нагальні проблеми міста та знайти їх шляхи розв’язання через призму соціальної реклами. Соціальні роботи студентів щороку займають призові міста на конкурсах і фестивалях різних рівнів.

 

 

Цього року волонтерський міні-проєкт вже встиг поповнитися новачками. Так, 18.09.2019р. групи ПТБ-19-1с і ПТБ-18-1, на чолі з їх кураторами та координатором проєкту Білою І.В. та Осадчею І.А. дружньо відправилися на оглядово-геологічну екскурсію «Осінній Кривбас з висоти пташиного польоту».

 

Маршрут мав протяжність 5 км та тривав 4 години. Дана місцевість є унікальним криворізьким техногенним ландшафтом, який не має аналогів у світі. Екскурсанти оглянули ряд історичних об'єктів і почули розповідь про історію місцевості і цікавих людей, що проживали тут.

 

 

Долина різнокольорових пагорбів є відмінним тренажером успішного життя, що відображає її злети, падіння і відтінки, подібно до переходу з одного пагорба на інший. Це загартовує, робить сильнішим, вчить бути терплячим і уважним до обраного шляху. І лише після проходження цього захоплюючого шляху, можна відірватися від землі в стрибку істинного блаженства. Все це відчув на собі кожен учасник екскурсії. Піднімаючись на відвал, висота якого 45 метрів (дорівнює висоті пятнадцятиповерхового будинку), юні туристи відчули прилив справжнього адреналіну. Екстрим-стежка привела всіх на вершину відвалу, з якої відкрився дивовижний вид на місто, шахти, кар’єри, чудові пейзажі. Відомий в Кривому Розі краєзнавець і екскурсовод Володимир Огур занурив всіх присутніх у казку місцевої «гори». Дивовижні історії про хазяйку гори, її трон, око та гостинність надала екскурсії відтінок містичності та загадковості.

 

 

Після привалу на галявині для пікніку, студенти та викладачі вирушили до «кам’яного моря». Цей поглинаючий вигляд глибинних порід нашого міста кожного примусив дрейфувати його хвилями. Найцікавіше, що камені цього «моря» екскурсоводи називають «живими», вони сунуться під ногами туристів, що ще більше захоплює екстремалів.

 

Все це, поєднуючись з ніжною зеленню природи і запахом степової рослинності, прикрасило студентську екскурсію. Через труднощі сходження на криворізькі відвали, вони є оазисами спокою, безлюдними островами, де у людини з'являється відчуття того, що весь світ належить їй і тільки їй.

 

 

На відвалах всі бажаючі змогли знайти цікаві мінерали, виміряти радіаційний фон, який до речі, виявився нижчим, ніж у місті, зробити фотографії на незвичайному тлі, накопичити матеріали для майбутньої соціальної реклами та познайомитися з новими цікавими людьми Криворіжжя.

 

День працівників реклами

 

23 жовтня в Україні відзначають День працівників реклами - це свято всіх рекламістів, маркетологів і піарників. Тому саме цього дня викладачем спеціальних дисциплін Білою І.В. для студентів групи ПТБ-18-2 (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») було проведено навчальне заняття з дисципліни «Торгова реклама» за темою «Засоби торгової реклами. Зовнішня реклама».

 

 

В ході заняття студентів гостинно зустріли два підприємства міста: Рекламне агентство «Рекламіст» та поліграфічний центр ФОП Калюжний. Це сучасні підприємства міста, які безпосередньо спеціалізуються на рекламі різних видів та форм. До заходу долучились і волонтери міні-проєкту «Проблеми соціуму», які постійно створюють різноманітні засоби соціальної реклами, під керівництвом викладачів циклової комісії торгівлі та підприємництва, координаторів волонтерського міні-проєкту «Проблеми соціуму» Галямар В.О. і Білої І.В.

 

 

Під час заняття викладач Біла І.В. ознайомила студентів з правилами, яких потрібно дотримуватись при використанні зовнішньої реклами, звернула увагу на суттєві переваги, якими володіє зовнішньої реклама - це і значний тираж при невеликій вартості одиниці рекламного засобу, що припадає на одного споживача, і широка можливість вибору домінуючої позиції для розміщення реклами, виразність та привабливість реклами, продемонструвала розміщену на вулиці зовнішню рекламу (щити, перетяжки, білборди, ситілайти, лайтбокси. конвексборди, беклайти, призматрони, штендери, колони Морріса тощо), на фасадах будівель (вітрина тощо), а також на транспорті.

 

 

В свою чергу, менеджер з продажу рекламного агентства «Рекламіст» провела змістовну та інформаційну екскурсію, в ході якої студенти дізналися про досвід роботи виробництва, ситуацію на ринку реклами міста, нові технології у цій галузі.

 

 

Далі студенти та викладачі перемістилися на підприємство ФОП Калюжний, яке має досвід корпоративного обслуговування організацій по всій території міста. Роботи компанії можна побачити в більшості районах міста. На підприємстві впроваджено систему контролю якості ISO 9001. Принципи управління компанією засновані на постійному удосконаленні виробничої бази та підвищенні кваліфікації персоналу. Місія підприємства говорить сама за себе - бездоганне обслуговування бізнесу, випереджаючи очікування!

 

Під час уроку, студенти мали змогу зазирнути в серце рекламного виробництва, зануритися в роботу макетного, зварювального, шліфувального та виробничого цехів, ознайомитися з виробничою базою підприємства, що оснащена найсучаснішим обладнанням: фрезерно-гравірувальним верстатом «Multicam», плоттером, різноманітними машинами та верстатами. Поліграфісти охоче ділилися з присутніми всіма тонкощами рекламного виробництва, припіднявши завісу світу рекламного бізнесу.

 

 

Наприкінці заходу студентам і волонтерам дизайнери рекламного відділу влаштували виробничий воркшоп «За лаштунками рекламного мистецтва» в межах клубу «Споживач та ринок» з 3D-реконструкції та друку, фахівці розповіли про важливі аспекти новинки рекламного ринку - 3D-друк та можливості, які надає 3D-реконструкція.

 

 

Під час воркшопу усі присутні дізналися, як:

 

- підготувати місце для зйомки та робити фото для якісної 3D-реконструкції;

- використовувати Autodesk ReMake для перетворення фотографій у 3D-моделі;

- редагувати, доповнювати, оптимізувати та друкувати 3D-моделі на принтері.

 

Також учасники воркшопу дізналися про креативні техніки створення плакату, рекламні прийоми при його створенні, поспілкувалися про психологію сприйняття рекламного плакату, дізналися, що таке творче вивільнення.

 

Проведення подібних нестандартних занять гарантовано сприяє поглибленню та закріпленню у студентів спеціальних знань, виховує повагу до професії, формує у майбутніх фахівців сфери торгівлі та підприємництва затребувані роботодавцями компетентності.

 

Цікаво, з творчим запалом та професійною цікавістю, пройшов сьогоднішній захід за лаштунками рекламного мистецтва. Всі з присутніх ще раз переконалися, що реклама – це окреме мистецтво, яке потребує досконалого вивчення!

 

Правопросвітництво учнівської молоді:

ефективність та креативність волонтерської діяльності КДКЕТ

 

 

11 грудня 2019 року в рамках Всеукраїнського тижня права та з нагоди Всесвітнього дня прав людини в Центрі дитячої та юнацької творчості «Дружба» відбулася наймасштабніша правопросвітницька подія року – загальноміський Правовий квест для школярів «Я маю право!».

 

Цей грандіозний захід для школярів Кривого Рогу ініціював та вже вдруге організував Криворізький місцевий центр безоплатної правової допомоги разом із численними партнерами.

 

 

Цьогоріч свої зусилля об'єднали небайдужі фахівці більше двох десятків державних та громадських установ! Представники поліції, вишів юридичного спрямування, центрів пробації, судів, громадських організацій та фондів, освітніх закладів та ЗМІ – всі вони єдиною командою створили для школярства захоплююче супер-дійство, яскравий калейдоскоп цікавих квестових завдань, життєво корисної інформаційної та бадьорої розважальної програми. І все це – у правовому форматі!

 

 

Приємно, що вже другий рік одним з найактивніших співорганізаторів квесту визнано Криворізький державний комерційно-економічний технікум. І це не дивно, адже КДКЕТ добре відомий як осередок багатовекторної інформаційно-просвітницької діяльності в т.ч. через активну роботу молодіжного волонтерського руху «Територія студентських ініціатив».

 

І вже вдруге волонтерські міні-проєкти «Проблеми соціуму» та «Школа молодого споживача» (викладачі-координатори Константінова Н.В., Біла І.В., Осадча І.А.) дружним гуртом представляли навчальний заклад не тільки через організацію фірмової локації «Захист прав споживачів» із правовою вікториною, експрес-лабораторією споживчих досліджень та «Сортувальною станцією», а і через участь у правовому квесті завзятої команди студентів-першокурсників (дякуємо волонтерам-новачкам групи ПТБ-19-1!).

 

 

Двадцять шкільних квест-команд 8-11-х класів з усіх районів міста змагалися за звання найдопитливіших, найспритніших, найобізнаніших в царині прав дітей. Двадцять три різноманітні тематичні локації від співорганізаторів пропонували їм цікаві, часом карколомні завдання та правопросвітницьку інформацію.

 

Все було динамічно, позитивно, ефективно.

 

 

Як результат маємо:

 

• для технікуму – масштабне профорієнтаційне поле (20 шкіл та вихід через ЗМІ на широку аудиторію); Подяку за активну участь в організації «Правового квесту-2019» та Кубок за зайняте 3 місце у загальноміському конкурсі соціальної реклами «Я маю право!» (номінація «Соціальний плакат» - Акімова Карина, ПТБ-17-1) від Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

 

• для студентської квест-команди - Диплом учасника Правового квесту та фірмові значки «Право з тобою!» від організаторів системи безоплатної правової допомоги;

 

• і загалом, для волонтерів-КДКЕТівців - море позитивних емоцій та щиру впевненість у величезній просвітницькій, виховній та мотиваційній ролі подібних заходів. Адже готовність і потребу у молоді захищати свої права варто плекати змалечку.
Об'єднуймо зусилля для правопросвітництва і ми змінимо країну на краще!

 

 

зміст

 

2020-2021 н.р.

 

Екскурсія «Кривий Ріг - багатогранний»

 

 

Щорічно, 27 вересня людство відзначає Всесвітній день туризму. Традиційно, до заходів святкування приєднуються і КДКЕТовці, адже індустріальний туризм – візитівка Кривого Рогу. Вивчаючи п’ятий рік поспіль промислові туристичні маршрути, волонтери міні-проєкту «Проблеми соціуму» мали можливість ознайомитися з роботою підприємств-гігантів, подолати десятки кілометрів туристичних шляхів різної складності, вивчити нагальні проблеми міста та знайти їх шляхи розв’язання через призму соціальної реклами. Студентські роботи щороку займають призові міста на конкурсах і фестивалях різних рівнів.

 

 

 

Цього року волонтерський міні-проєкт вже встиг поповнитися новачками. Так, 23.09.2020р. групи ПТБ-20-1 та ПТБ-20-2, на чолі з їх кураторами та координаторами міні-проєкту «Проблеми соціуму» Білою І.В. і Галямар В.О., в рамках відкритої години спілкування, відправилися на екстрим-екскурсію «Кривий Ріг - багатогранний». Вперше до студентів та волонтерів приєднався актив студентського парламенту та слухачі ЛідерHubу. Маршрут мав протяжність 10 км та тривав 3 години - це унікальний криворізький техногенний ландшафт, який не має аналогів у світі.

 

 

 

Під час екскурсії всі учасники дізналися, що таке рекультивація, самозаростання і ревалоризація. Підіймаючись на відвали, студенти відчули себе справжніми шукачами пригод і неймовірних кадрів. Особливі враження викликав полігон твердих побутових відходів. Екскурсанти не тільки ознайомитися з його роботою та масштабами, а і склали екологічний паспорт.

 

 

 

Діставшись до долини різнокольорових пагорбів, всі переконалися, що вона є відмінним тренажером успішного життя, що відображає його злети, падіння і відтінки, подібно до переходу з одного пагорба на інший. Це загартовує, робить сильнішим, вчить бути терплячим і уважним до обраного шляху. Завдяки подорожі можна було оцінити, чим закінчується будь-яка цивілізація, який вплив має необдумана людська діяльність на природу. Після спуску з відвала, студенти відвідали старий кар'єр Шмаківської копальні (1886 року), дореволюційне селище, старовинні відвали, дивні «космічні» ландшафти.

 

 

 

Мандруючи незвіданими стежками, екскурсанти дізналися багато нового про рідне місто та отримали величезне задоволення. Переповнені розмаїттям вражень, всі студенти зійшлися в тому, що справжню подорож просторами рідної землі не замінять віртуальні екскурсії в навчальному кабінеті. Подорожуйте разом з нами!

 

 

 

**********

11.10.2020р.

Участь у фінальному етапі Міжнародного молодіжного фестивалю соціальної реклами "Інший погляд" – 2020"

 

 

З 9 по 11 жовтня 2020 року студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму та їх наукові керівники Галямар В.О., Біла І.В., Осадча І.А. взяли участь у фінальному етапі Міжнародного молодіжного фестивалю соціальної реклами "Інший погляд" – 2020. Під час он-лайн трансляції були організовані панельні дискусії, майстер-класи, лекції, ніч соціальної реклами з переглядом робіт конкурсантів та багато креативного й корисного із галузі маркетингу та реклами. Всі учасники з великим захопленням занурилися до рекламного світу і дізналися про актуальні рекламні новинки та сучасні маркетингові методики.

 

 

Фестиваль «Інший погляд» - це молодіжний проєкт, який триває від червня до жовтня вже 10-й рік поспіль. Мета заходу – розповісти через соціальну рекламу про проблеми молоді з позицій самої молоді, а також відшукати нестандартні, оригінальні ідеї для їх вирішення, залучити молодь до відкритого обговорення та привернути увагу широкої аудиторії до найактуальніших соціально значущих тем.

 

Після багатократних перемог у конкурсах соціальної реклами різних рівнів, у цьому році в Міжнародному фестивалі вперше взяли участь і наші студенти та їх наукові керівники, представивши 21 конкурсну роботу різної соціальної тематики. Найкращі 15 робіт пройшли відбірковий тур та були прийняті до участі у Фестивалі й продемонстровані в рамках ночі соціальної реклами. І хоча роботи не посіли призових місць, можна вважати досягнення студентів значущими, оскільки вони боролися з професійними рекламістами. А це вже значна перемога! Маємо надію, що отримавши цьогорічний безцінний досвід роботи у рамках заходу міжнародного рівня, подальші конкурсні роботи наших студентів посядуть призові місця і будуть втілені у життя командою професіоналів Фестивалю.

 

 

І в рамках гасла цьогорічного заходу «Не будь байдужим - зміни цей світ на краще!» пропонуємо долучатися всім охочим до створення своїх рекламних шедеврів! Можливо саме ваша реклама побачить світ на екранах центральних каналів та на вулицях міст України.

 

Переглянути роботи переможців 

**********

07.12.2020р.

Міжнародний день волонтера

 

 

5 грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера – свято всіх добровольців, які свій вільний час присвячують суспільним справам, беручи участь у всіляких акціях, програмах соціальної взаємодопомоги, культурного просвітництва, допомагаючи тим, хто цього потребує.

 

Волонтери міні-проєкту «Проблеми соціуму» Криворізького державного комерційно-економічного технікуму також не залишилися осторонь. 7 грудня 2020 року активісти разом з їх координаторами Білою І.В., Галямар В.О. занурилися в історію походження свята, зупинилися на основних принципах діяльності волонтерів, згадали масштабні благочинні акції.

 

 

 

Щороку волонтери міні-проєкту «Проблеми соціуму» разом з їх керівниками Константіновою І.В., Осадчою І.А., Галямар В.О., Білою І.В. створюють десятки рекламних робіт соціального спрямування, притягуючи увагу оточуючих до нагальних проблем людства. Роботи розміщуються у соціальних мережах, популярних відеохостингах, інформаційних сайтах та беруть участь у конкурсах різних рівнів. Саме в цей день всі волонтери-учасники та переможці Всеукраїнського дистанційного конкурсу студентських та учнівських наукових робіт із соціальної педагогіки / соціальної роботий Міжнародного молодіжного фестивалю соціальної реклами «Інший погляд - 2020» були нагороджені відповідними дипломами.

 

 

 

Волонтер — це покликання, спосіб життя. Волонтерська діяльність як прояв милосердя і доброчинності буде існувати доти, доки існує потреба людей у тій чи іншій допомозі та обмежена державна участь у задоволенні потреб своїх громадян, їхній соціальній підтримці. Приєднуйтесь до нашого волонтерського руху - разом – ми сила!

 

 

**********

10.12.2020р.

Онлайн-кіноклуб Docudays UA

 

Декілька років поспіль волонтерський міні-проєкт «Проблеми соціуму» Криворізького державного комерційно-економічного технікуму та їх координатори Біла І.В., Галямар В.О., Осадча І.А. беруть участь у Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA, головна мета якого — сприяння становленню в Україні відкритого діалогу про моральні проблеми суспільства, права людини, зміцнення почуттів людської гідності у громадян України через засоби кіномистецтва, надихання їх на активні відповідальні дії задля побудови демократичного суспільства.

 

В умовах карантинних обмежень COVID-19 організатори клубу запустили онлайн-кіноклуб Docudays UA, який проводить регулярні покази та обговорення документального кіно з залученням відповідних фахівців для різних цільових аудиторій задля підвищення рівня їхньої обізнаності щодо практичних способів та інструментів захисту прав людини.

 

Так, з 7 по 10 грудня, в межах 17 Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, до Міжнародного дня прав людини волонтери міні-проєкту «Проблеми соціуму» та їх керівники долучилися до тижня онлайн-кінопоказу та панельних дискусій. Учасники мали змогу переглянути документальні фільми «Понеділок п’ятниці» (режисерка Іванна Прокопчук), «Хвилі світла» (режисер Самуель Н.Шварц), «Карла і Нордал» (режисерка Елізабет Аспелін), «Хороша смерть» (режисер Томаш Круп), "В іншому світі" (режисерка Анна Бединська), теми яких торкнулися гендерної рівності, фондів милосердя та здоров’я, абортів тощо. Після перегляду фільму, кожен охочий міг долучитися до обговорення проблеми сюжету та відстоювання прав людини.

 

 

Вивчайте та захищайте свої права, створюючи суспільство вільних людей, які сприймають людську гідність як найвищу цінність. Разом – ми сила!

 

 

**********

12.05.2021р.

V Регіональний студентський фестиваль соціальної реклами «ТЕХНОЛОГІЇ ПЕРЕТВОРЕННЯ СВІТУ – ПОГЛЯД МОЛОДІ» - відео.

 

12.05.2021р. у читальній залі бібліотеки Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) відбулась церемонія нагородження переможців V Регіонального студентського фестивалю соціальної реклами «Технології перетворення світу – погляд молоді», що проводиться серед здобувачів освіти технікумів та коледжів Північного регіону Кривого Рогу в рамках діяльності Регіонального методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін (керівник РМО - Лушнікова О.Ю). Роботи конкурсантів можна подивитись за посиланням.

 

Даний захід має на меті залучення суспільної уваги до значущих соціальних проблем людства, підтримку талановитої молоді, формування її активної громадянської позиції, вдосконалення професійних компетентностей студентів.

 

Цьогоріч, через карантинні обмеження, Фестиваль вдруге мав дистанційний формат, але від цього він не втратив своєї значущості, високого творчого рівня та креативу учасників.

 

З 19 до 26 квітня принципове журі, у складі провідних фахівців Комунального підприємства «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» Криворізької міської ради та Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, прискіпливо оцінювало більше трьох десятків робіт учасників фестивалю.

 

Всі творчі доробки було розміщено у вільному доступі на офіційному сайті та каналі YouТube коледжу за чотирма номінаціями. Призові місця розподілено наступним чином:

 

 Номінація «Оригінал-макет друкованої реклами»: І місце – автор роботи «Віртуальні бійми...» Шугаєва Олександра (КФК ТГРБ, керівник Галямар В.О.);

 

 Номінація «Реклама у вигляді презентацій»: І місце - автор роботи «Ти будуєш місто майбутнього, все залежить тільки від тебе» Чирко Надія (Відокремлений структурний підрозділ «Гірничо-електромеханічний фаховий коледж КНУ», керівник Цибулькіна Н.В.);

 

 Номінація «Відеореклама»: І місце - автор роботи «Допоможи їм…» Бардовьска Дар’я (КФК ТГРБ, керівник Галямар В.О.);

 

 Номінація «Творча знахідка»: І місце – автор роботи «Куріння – не модно» Козаков Віталій (КФК ТГРБ, керівник Біла І.В.).

 

«Гран-прі» Фестивалю отримала робота Колісник Владислави «Забирай, а не купуй!» (КФК ТГРБ, керівник Галямар В.О.)

 

А Роман Карина (КФК ТГРБ, керівник Галямар В.О.) з роботою: «Життя – найвища цінність!» за підсумками голосування у відеохостингу YouTube набрала найбільшу кількість голосів та отримала «Приз глядацьких симпатій». Ці талановиті дівчата були також нагороджені цінними подарунками від «Інституту розвитку міста Кривого Рогу».

 

 

 

 

Приємно, що вкотре журі та широка аудиторія користувачів соціальних мереж високо оцінили актуальність тематики рекламних робіт, яскравість та нестандартність студентських ідей, високий рівень володіння комп’ютерною технікою.

 

Гідна оцінка технічного та організаційного рівня заходу, щирі слова захоплення та побажання творчої наснаги, численні дипломи учасникам фестивалю, переможцям та їх науковим керівникам, пам’ятні кубки та подарунки - все це яскраве свідчення того, що наш Регіональний студентський фестиваль соціальної реклами відбувся!

 

І карантинні умови - не завада юним та талановитим, якщо є мета, енергія та бажання змінювати життя та світ на краще!

 

 

зміст

 

2021-2022 н.р.

 

Творча майстерня волонтерського міні-проєкту «Проблеми соціуму»

ласкаво запросила до співпраці юних волонтерів КФКТГРБ

 

Щорічні традиційні навчання волонтерів міні-проєкту «Проблеми соціуму» Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) проходять під гаслом «Корисно. Креативно. Активно». Продовжуючи роботу у цьому напрямку, волонтери під керівництвом координаторів проєкту Галямар В.О. та Білої І.В., в рамках творчої майстерні «Реклама від А до Я», розпочали свою роботу у 2021-2022 н.р. зі створення соціальних плакатів, постерів, роликів, мотиваційних фото. До роботи були залучені здобувачі освіти всіх курсів та спеціальностей.

 

 

 

Мета циклу заходів – залучення до обговорення соціальних проблем з позиції молоді, пошук нестандартних, оригінальних ідей для їх вирішення та притягування уваги широкої аудиторії до найактуальніших соціально значущих тем. В рамках таких майстерень студенти дізнаються про сутність, специфіку та можливості соціальної реклами, знайомляться з її основними видами та функціями, опановують методи реалізації різних видів соціальної реклами. Учасники мають змогу доторкнутися до рекламного мистецтва, якому підвладна зміна соціальної думки.

 

 

 

Під час заходу координаторами проєкту був проведений міні-тренінг з виготовлення соціального плакату, постеру, створення реклами у вигляді презентації та монтажу рекламного ролику за допомогою відеоредактору. Студенти успішно опанували всі програми та методики, створили власні рекламні продукти та рішуче налаштувалися змінювати світ за допомого соціальної реклами.

 

 

 

Традиційно, найкращі студентські роботи візьмуть участь у конкурсах різних рівнів - від регіональних до міжнародних, будуть включені у волонтерську інформаційно-просвітницьку програму міні-проєкту «Проблеми соціуму».

 

 

Такі заходи є своєрідним майданчиком, який забезпечує підґрунтя для самореалізації молоді, розвитку креативного мислення, аналізу ситуацій, набуття навичок презентації та візуалізації нагальних проблем людства, що потребують негайного розв’язання.

 

 

Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами

«Інший погляд»

 

Щороку в м. Одеса проводиться Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами "Інший погляд". І цей рік, не дивлячись на пандемію COVID-19, не став виключенням. Молодь охоче бере участь у Фестивалі та активно розповідає через соціальну рекламу про сучасні проблеми, відшукуючи нестандартні, оригінальні ідеї для їх вирішення.

 

 

Студенти ІІ, ІІІ та IV курсів Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) під керівництвом викладачів спецдисциплін цк торгівлі та підприємництва Галямар В.О., Білої І.В., Осадчої І.А., в рамках вивчення комерційних дисциплін та роботи Молодіжного волонтерського руху «Територія студентських ініціатив» міні-проєкту «Проблеми соціуму» також долучилися до роботи цьогорічного Фестивалю.

 

У ході підготовчої роботи була відібрана найкраща рекламна продукція для участі у конкурсній програмі за номінаціями:

 

1. Друкована реклама (плакати, стікери, календарі, буклети, брошури тощо);

2. Відеоролик (до 120 секунд);

3. Аудіоролик (хронометраж – не більше 60 секунд);

4. Зовнішня реклама.

 

Дедлайн 15 листопада 2021 р. підсумував двомісячну роботу викладачів та студентів. Всі надіслані роботи пройшли відбірковий тур та були зареєстровані до участі у Фестивалі.

 

 

Бажаємо нашим юним рекламістам яскравої перемоги та чекаємо на незабутній триденний семінар й церемонію нагородження у м. Одеса в квітні 2022 року!

 

Кінопоказ Щедрий Вівторок в рамках роботи

волонтерського міні-проєкту «Проблеми соціуму»

 

ЩЕДРИЙ ВІВТОРОК - це міжнародний благодійний рух, який виник у 2012 році в США і завдяки тисячам учасників поширився усім світом. Україна приєдналася до цього руху у 2018 році. Цього року світова спільнота святкує ЩЕДРИЙ ВІВТОРОК 30 листопада - це день для добрих справ, коли про благодійність не просто варто, а треба розповідати.

 

 

Волонтери міні-проєкту «Проблеми соціуму» Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум), разом з їх координаторками Галямар В.О. та Білою І.В., не могли залишиться осторонь і долучилися до тижневого кінопоказу документальних фільмів та панельних дискусій про благодійність, які організовані до ЩЕДРОГО ВІВТОРКА мережею кіноклубів Docudays UA спільно із Zagoriy Foundation (22.11-28.11.2021). До волонтерів приєдналися студенти груп ПТБ-19-1 та ПТБ-20-3 разом з їх куратором Осадчою І.А.

 

 

За цей тиждень всі охочі зможуть переглянути та долучитися до обговорень таких фільмів:

 

1. «Грішна хвороба»;

2. «Готель 22»;

3. «Нормальний аутичний фільм»;

4. «Заповідних Асканія»;

5. «Мир»;

6. «Тілом і душею»;

7. «Прощена неділя».

 

 

Гайда з нами! Разом зробимо світ краще!

 

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

 

5 грудня у всьому світі відзначають МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА - International Volunteer Day.

 

Волонтери інформаційно-просвітницького проєкту «Покоління небайдужих» міні-проєкту «Проблеми соціуму» Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу разом з їх координаторками Галямар В.О., Білою І.В. ще з 2013 року активно працюють над зміною моделей суспільної поведінки, залученням уваги молоді (студентів, школярів) до проблем соціуму, розвитком ранньої соціальної активності та усвідомленням суспільної позиції, вихованням почуття самосвідомості, власної значущості та творчої ініціативи, шляхом створення та поширення соціальної реклами. В арсеналі волонтерів близько півтисячі створених робіт та десятки проведених заходів.

 

І сьогодні, у Міжнародний день волонтера, хотілося б подякувати всім активним та небайдужим, що не залишаються осторонь та допомагають робити світ кращим! Приєднуйтеся до нашого ХІД-ПАРАДУ ВОЛОНТЕРСЬКИХ РОБІТ!

 

Бути разом, бути за одне, зовсім не означає вступати в ряди волонтерів - це означає сповідувати новий відповідальний стиль життя!

 

Обласний конкурс соціальної реклами «Обери життя!»

 

Здобувачі освіти Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу стали фіналістами Обласного конкурсу соціальної реклами «Обери життя!».

 

Координаційна рада з протидії наркоманії серед неповнолітніх спільно з Дніпровською академією неперервної освіти протягом червня-грудня 2021 року проводила Обласний конкурс соціальної реклами «Обери життя!» серед школярів та студентів Дніпропетровської області.

 

На медіаконкурс надійшло 350 робіт за трьома заявленими номінаціями: постер, відеоролик, фото-мотиватор. Оргкомітетом та журі конкурсу відібрано 76 робіт-фіналістів, (посилання на список фіналістів).

 

Серед фіналістів є і наші зірочки – Колісник Влада (гр. ПТБ-20-2), Литвінова Олександра (гр. ГС-18-1), Медведєва Юлія (гр. М-21-1), Сокрут Вячеслав (гр. М-21-1). Керівники – викладачі спецдисциплін Галямар В.О., Біла І.В.

 

 

Фінальний етап медіаконкурсу «Обери життя» відбудеться у лютому 2022 року. З 01.02. по 15.02.2022р. буде організована виставка робіт учасників конкурсу у музеї «Літературне Придніпров’я» м. Дніпро. А за результатами конкурсу буде проведено XI обласний Медіафестиваль, на якому автори кращих конкурсних робіт отримають цінні призи.

 

зміст


повернутись на Волонтерський проєкт