e-mail: kdketnet@gmail.com

 

Абітурієнту

 

Шановні абітурієнти

 

Відповідно до статті 21 Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" (далі - Закон), документом, який посвідчує особу та підтверджує громадянство України, є паспорт громадянина України. Наразі паспорт громадянина України виготовляється у формі картки, що містить безконтактний електронний носій.

 

Повний перелік документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, наведено в частині першій статті 13 Закону, а саме: паспорт громадянина України; паспорт громадянина України для виїзду за кордон; дипломатичний паспорт України; службовий паспорт України; посвідчення особи моряка; посвідчення члена екіпажу; посвідчення особи на повернення в Україну; тимчасове посвідчення громадянина України.

***

Строки прийому заяв і документів, вступних екзаменів, конкурсного відбору та зарахування на навчання:

 

Правила прийому для здобуття ОКР фахового молодшого бакалавра

 

Правила прийому для здобуття ОКР кваліфікованого робітника (скачати)

 

***

Щодо дотримання вимог Закону України «Про захист персональних даних» під час вступної кампанії

 

***

Телефон для довідок: +38 093 134 97 43; (0564) 94-74-20


 

У період вступної кампанії працюватиме система «Подання та розгляд заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до ВНЗ»: http://ez.osvitavsim.org.ua/, а також Інформаційна система "Конкурс": http://vstup.info/

 


Стань кваліфікованим спеціалістом сучасного рівня у

Криворізькому державному комерційно–економічному технікумі (КДКЕТ)

 

Криворізький державний комерційно-економічний технікум - державний сучасний вищий навчальний заклад освіти І рівня акредитації, який готує спеціалістів для роботи у сфері торгівлі, готельного та ресторанного бізнесу (за рахунок регіонального бюджету, юридичних та фізичних осіб) на денній формі навчання.

 

Випускників 11 класів за такими напрямами:

 • Готельно-ресторанна справа (Освітньо-професійна програма Ресторанне обслуговування) - 1 рік 10 міс
 • Менеджмент (Освітньо-професійна програма Менеджмент) - 1 рік 10 міс
 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (Освітньо-професійна програма Товарознавство та комерційна діяльність) - 1 рік 10 міс
 • Харчові технології (Освітньо-професійна програма Виробництво харчової продукції) - 2 роки 5 міс

Випускників 9 класів на денній формі навчання за такими напрямами:

 • Облік і оподаткування (Освітньо-професійна програма Бухгалтерський облік) - 2 роки 10 міс
 • Готельно-ресторанна справа (Освітньо-професійна програма Ресторанне обслуговування) - 2 роки 10 міс
 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (Освітньо-професійна програма Товарознавство та комерційна діяльність) - 2 роки 10 міс
 • Харчові технології (Освітньо-професійна програма Виробництво харчової продукції) - 3 роки 5 міс
 • Готельно-ресторанна справа (Освітньо-професійна програма Готельне обслуговування) - 3 роки 5 міс

Увага! Випускники на основі повної загальної середньої освіти мають право втупати до технікуму за результатами проходження зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019, 2020 та 2021 років або результатами вступних іспитів у технікумі (тестові завдання з української мови та математики).

 

КДКЕТ проводить конкурс щодо вступу для здобуття вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня фахового молодшого бакалавра на базі раніше здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника (за умови вступу на відповідну спеціальність) за скороченою на 1 рік програмою (професій - продавець продовольчих та непродовольчих товарів, касир-контролер, кухар, кухар – кондитер) без сертифікатів на спеціальності:

 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (Освітньо-професійна програма Товарознавство та комерційна діяльність) - 1 рік.
 • Харчові технології (Освітньо-професійна програма Виробництво харчової продукції) - 1 рік 5 міс.

Щодо дотримання вимог Закону України

"Про захист персональних даних» під час вступної кампанії"

 

«Персональні дані, вказані в заяві вступників про допуск до участі в конкурсі до вищого навчального закладу, та дані документа, що посвідчує таку особу та її громадянство, вносяться до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (володільцем якої є Міністерство освіти і науки України, а розпорядником – державне підприємство «Інфоресурс») безпосередньо під час прийняття такої заяви приймальною (відбірковою) комісією, для обробки з метою забезпечення потреби фізичних осіб (виготовлення документів у сфері освіти).

 

Відповідно до статті 8 «Права суб’єкта персональних даних» Закону України «Про захист персональних даних» особисті немайнові права на персональні дані, які має кожна фізична особа, є невід’ємними і непорушними.

 

Суб’єкт персональних даних має право:

 

1) знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;

 

2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;

 

3) на доступ до своїх персональних даних;

 

4) отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;

 

5) пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;

 

6) пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;

 

7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

 

8) звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого, або до суду;

 

9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;

 

10) вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;

 

11) відкликати згоду на обробку персональних даних;

 

12) знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

 

13) на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.».

 

Правила прийому

 

Прийом до технікуму на навчання здійснюється за рахунок коштів державного бюджету та за рахунок коштів юридичних і фізичних осіб (на платній основі).

 

На денну та заочну форми навчання вступники особисто подають такі документи:

 

1. Особисту заяву про вступ до технікуму, у якій вказують напрям підготовки (спеціальність), форму навчання, джерела фінансування;

2. Документ державного зразка про повну загальну середню освіту або документ про базову загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень) і додаток до нього, оригінал чи його ксерокопію, завірену в технікумі;

3. Сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригінал або завірені ксерокопії);

4. 4 фотокарток розміром 3х4 см;

5. Документ, що посвідчує особу (паспорт, ID - картка тощо);

6. Військовий квиток або посвідчення про прописку до призовної дільниці (для військовозобов'язаних).

 

Оригінал документа про освіту та додаток до нього, оригінал сертифікатів (при поданні їх копій) та документи, що дають право на пільги, вступник пред'являє особисто в терміни, визначені для подання документів.

 

Ксерокопії документів завіряються за оригіналом приймальною комісією навчального закладу, до якого вони подаються, або у встановленому порядку.

 

Інші документи можуть бути подані вступником, якщо він претендує на пільги, встановлені законодавством України або викликані обумовленими обмеженнями для вступу на навчання за відповідними напрямами підготовки (спеціальностями), встановленими нормативно-правовими актами, в терміни, визначені для подання документів.

 

Денна форма навчання

 

На базі 9 класів вступники складають письмові іспити з математики - тести і української мови - диктант на спеціальності:

 

Готельно-ресторанна справа (Освітньо-професійна програма Ресторанне обслуговування)

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (Освітньо-професійна програма Товарознавство та комерційна діяльність)

Харчові технології (Освітньо-професійна програма Виробництво харчової продукції)

Облік і оподаткування (Освітньо-професійна програма Бухгалтерський облік)

Готельно-ресторанна справа (Освітньо-професійна програма Готельне обслуговування)

 

Форма навчання - денна.

 

Для вступників на основі базової загальної середньої освіти заява подається тільки в паперовому варіанті.

 

Термін подачі документів: 29 червня - до 18:00 13 липня 2021р.

 

Вступні іспити: 14 липня - 24 липня 2021р.

 

Рейтинговий список вступників: не пізніше 12:00 години 27 липня 2021р.

Виконання вимог до зарахування на місця регіонального замовлення: не пізніше 12:00 години 29 липня 2021р.

Зарахування за регіональним замовленням: не пізніше 18:00 години 31 липня 2021р. на бюджетну форму навчання, за контрактом не пізніше 03 серпня 2021р.

 

Докладніше:

Правила прийому для здобуття ОКР фахового молодшого бакалавра

 

Правила прийому для здобуття ОКР кваліфікованого робітника (скачати)

 

На базі 11 класів вступники беруть участь в конкурсі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання або результатів вступних іспитів (з української мови та математики) з мінімальною кількістю балів - 100 з предметів відповідно спеціальності:

 

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (Освітньо-професійна програма Товарознавство та комерційна діяльність) - українська мова та література (перший предмет), другий предмет на вибір - математика, або історія України, або географія.

 

Готельно-ресторанна справа (Освітньо-професійна програма Ресторанне обслуговування) - українська мова та література (перший предмет), другий предмет на вибір - математика, або історія України, або географія.

 

Харчові технології (Освітньо-професійна програма Виробництво харчової продукції) - українська мова та література (перший предмет), другий предмет на вибір - математика, або історія України, або географія.

 

Для вступників, що мають право на пільги при вступі та ті, що мають складати вступні іспити - заява подається тільки в паперовому варіанті.

 

Термін подачі документів:

 

1. Початок прийому електронних заяв з 14 липня 2021р. по 02 серпня 2021р. для осіб, які втупають тільки на основі сертифікатів ЗНО. Вступники мають зареєструвати електронні кабінети.

 

2. Початок прийому електронних заяв з 14 липня 2021р. по 26 липня 2021р. для осіб, які втупають на основі співбесіди або вступних іспитів. Вступники мають зареєструвати електронні кабінети.

 

УВАГА: вступні іспити для осіб, які вступають на місця регіонального замовлення (бюджет) проводяться з 01 по 13 липня 2021р. включно. Реєстрація на вступні іспити за посиланням.

 

Рейтинговий список вступників: не пізніше 12:00 години 05 серпня 2021р.

Виконання вимог до зарахування на місця регіонального замовлення: не пізніше 12:00 години 09 серпня 2021р.

Зарахування за регіональним замовленням: не пізніше 12:00 години 14 серпня 2021р. на бюджетну форму навчання, за контрактом не пізніше 12:00 години 30 вересня 2021р.

 

Терміни проведення ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2021.

 

***

КДКЕТ проводить конкурс щодо вступу для здобуття вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня фахового молодшого бакалавра на базі раніше здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника (за умови вступу на відповідну спеціальність) за скороченою на 1-1,5 року програмою (професій - продавець продовольчих та непродовольчих товарів, касир-контролер, кухар, кухар – кондитер) без сертифікатів на спеціальності:

 

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (Освітньо-професійна програма Товарознавство та комерційна діяльність)

Харчові технології (Освітньо-професійна програма Виробництво харчової продукції)

 

Вступники складають іспит з української мови та проходять вступне фахове випробування з профілюючого предмету обраної спеціальності.

 

Для вступників  заява подається тільки в паперовому варіанті.

 

Термін подачі документів: 29 червня - до 18:00 13 липня 2021р.

 

Вступні іспити: 14 липня - 24 липня 2021р.

 

Рейтинговий список вступників: не пізніше 12:00 години 27 липня 2021р.

Виконання вимог до зарахування на місця регіонального замовлення: не пізніше 12:00 години 27 липня 2021р.

Зарахування за регіональним замовленням: не пізніше 12:00 години 31 липня 2021р. на бюджетну форму навчання, за контрактом не пізніше 03 серпня 2021р.

 

Докладніше:

Правила прийому для здобуття ОКР фахового молодшого бакалавра

 

Правила прийому для здобуття ОКР кваліфікованого робітника (скачати)