E-mail: kdketnet@gmail.com

 

Сторінка пам'яті КДКЕТ

 

До уваги студентсько-педагогічного колективу, батьків, усіх небайдужих українців!

Із болем у серці ми прийняли сумну звістку про загибель нашого земляка, випускника Криворізького державного комерційно-економічного технікуму і просто хорошої людини –

ГАЙДУКА ІЛЛІ ВІТАЛІЙОВИЧА

 

 

14 червня 2014 року передчасно пішов з життя – випускник нашого технікуму, сміливий хлопець, високосвідомий громадянин, прекрасна людина.

 

Ілля народився і виріс у Кривому Розі. Закінчивши КЗШ № 57, з 2008 до 2011 року навчався у КДКЕТ за спеціальністю «Організація обслуговування в закладах ресторанного господарства і торгівлі».

 

Після здобуття освіти була служба в десантних військах Збройних Сил України.

 

Гайдук Ілля завжди був яскравою особистістю, наполегливим студентом, активним громадським діячем, вірним другом і відданим сином свого часу.

 

Гостро переживаючи буремні реалії сьогодення, Ілля побував командиром самооборони Криворізького майдану та Інгульської паланки українського козацтва.

 

У розпалі боротьби на сході України, під час обстрілу літака ворожими силами, хлопець героїчно загинув у числі 49 побратимів. Зупинилося гаряче серце молодого лицаря духу, безстрашного воїна, славного українця-патріота. У нашій пам’яті назавжди збережеться ясний образ Іллі – усміхненого юнака, чуйного товариша, порядної людини.

 

Студентсько-педагогічний колектив КДКЕТ висловлює щирі слова співчуття рідним і близьким Іллі.

 

Світла пам'ять, тобі, друже!

Герої не вмирають!!!