e-mail: kdketnet@gmail.com

 

Сторінка пам'яті

 

14 червня 2014 року біля Луганського аеропорту терористи самопроголошеної «ЛНР» підбили з переносної зенітно-ракетної установки військово-транспортний літак Іл-76 МД. В авіакатастрофі загинуло 40 десантників 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади та 9 членів екіпажу – військовослужбовців 25-ї гвардійської військово-транспортної авіабригади з Мелітополя. Втрат такого масштабу до цього в історії незалежної України не було.

 

Із болем у серці ми прийняли сумну звістку про загибель нашого земляка, випускника Криворізького державного комерційно-економічного технікуму і просто хорошої людини –

 

ГАЙДУКА ІЛЛІ ВІТАЛІЙОВИЧА

 

 

14 червня 2014 року передчасно пішов з життя – випускник нашого технікуму, сміливий хлопець, високосвідомий громадянин, прекрасна людина.

 

Ілля народився і виріс у Кривому Розі. Закінчивши КЗШ № 57, з 2008 до 2011 року навчався у КДКЕТ за спеціальністю «Організація обслуговування в закладах ресторанного господарства і торгівлі».

 

Після здобуття освіти була служба в десантних військах Збройних Сил України.

 

Гайдук Ілля завжди був яскравою особистістю, наполегливим студентом, активним громадським діячем, вірним другом і відданим сином свого часу.

 

Гостро переживаючи буремні реалії сьогодення, Ілля побував командиром самооборони Криворізького майдану та Інгульської паланки українського козацтва.

 

У розпалі боротьби на сході України, під час обстрілу літака ворожими силами, хлопець героїчно загинув у числі 49 побратимів. Зупинилося гаряче серце молодого лицаря духу, безстрашного воїна, славного українця-патріота. У нашій пам’яті назавжди збережеться ясний образ Іллі – усміхненого юнака, чуйного товариша, порядної людини.

 

Студентсько-педагогічний колектив КДКЕТ висловлює щирі слова співчуття рідним і близьким Іллі.

 


Мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки

на честь військовослужбовця Гайдука Іллі Віталійовича

 

 

 

 

 


Мітинг, присвячений Дню вшанування учасників АТО та на честь військовослужбовця Гайдука Іллі

 

 

 

 

 

 

 

Світла пам'ять, тобі, друже!

Герої не вмирають!!!