E-mail: kdketnet@gmail.com

 

Студентське дозвілля

 

Для обдарованих і талановитих студентів, які мають схильність до наукової праці та мріють про нові відкриття діє наукове студентське товариство (НСТ) «Експеримент», яке допомагає проявити творчість в інтелектуальній сфері, дає можливість прилучитися до пошуку, дослідницької діяльності, виступити зі своїми творчими задумами на олімпіадах, змаганнях, конференціях регіонального, міського, обласного та всеукраїнського рівня, де досить часто студенти КДКЕТ стають переможцями.

 

Бажаєте реалізувати особисті якості лідера? Вас чекає студентський парламент! Все, що там відбувається робиться в ім’я студентів, для студентів і самими студентами. В межах КДКЕТ розроблена і застосована система студентського самоврядування. Найвищим виконавчим органом її є студентський парламент, який реалізує права особистості на участь в управлінні навчально-виховним закладом, репрезентує інтереси студентів у педагогічній раді, створює умови для розвитку соціальної творчості та навичок управлінської діяльності. За роки свого існування парламент довів свою результативну дієвість, посідаючи декілька років поспіль І місце у міському конкурсі "Краще студентське самоврядування" серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

 

Ви чітко визначилися зі своїм майбутнім фахом? Бажаєте поглибити теоретичні знання та професійні навички? Тоді до ваших послуг різноманітніші клуби та гуртки за інтересами. Це цікаво і корисно! У вільний від навчання час студенти технікуму мають можливість займатись в предметних гуртках та клубах, якими керують провідні викладачі. Це приносить певні здобутки на міському, обласному і всеукраїнському рівнях.

 

Якщо є бажання бути не тільки розумним, а ще й здоровим – Вас підхопить бурхлива течія студентського життя в спортивному клубі «Атлант», до складу якого ввійшли баскетбольна, волейбольна, футбольна секції, а також секція настільного тенісу та атлетичної гімнастики. Його учасники розвивають свої спортивні здібності з різних видів спорту і здобувають призові місця на міських та обласних змаганнях.

 

 

Бажаєте стати зірочкою на творчому студентському небосхилі? На Вас чекає молодіжний театр «Меркурій», де Ви зможете розвинути свої таланти та придбаєте такі необхідні для майбутньої професії якості як комунікабельність, розкутість, вміння працювати з людьми. Студентський театр "Меркурій" (СТЕМ, вокальна студія "Лілея", студія естрадного танцю "Флайєр", студія художнього слова "Прометей"), який став центром творчості, талантів, координаційним центром підготовки всіх святкових заходів. Артисти театру є переможцями міського міжвузівського фестивалю "Студентська весна", лауреатами обласного фестивалю "Студентська весна", неодноразовими лауреатами міського фестивалю "Весна Рудани", обласного конкурсу військово-патріотичної пісні "Світло вічного вогню", міських конкурсів студентської поезії та авторської пісні та ін.