e-mail: kdketnet@gmail.com

 

ЦК майстрів виробничого навчання

 

 

Циклова комісія є злагодженим механізмом підрозділу навчально-виробничої практики, щорічно проводить роботу в напрямку підготовки висококваліфікованих конкурентоспроможних фахівців, з високим рівнем професійних компетентностей у сфері торгівлі, менеджменту, харчових технологій та готельно-ресторанної галузі за освітнім рівнем – фаховий молодший бакалавр.

СКЛАД ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ

 

 

 

 

Вся робота структурного підрозділу навчально-виробничої практики КФКТГРБ побудована на вдалому поєднанні теоретичних знань із професійними навичками, співпраці з найкращими підприємствами міста: готельно-ресторанним комплексом «Аврора», мережею супермаркетів «Сільпо», «Єва», кафе «Джеронімо», кондитерським цехом «Діалог-Оптима» та іншими.

 

 

Але однією з найважливіших сходинок підготовки та запорукою високої кваліфікації майбутніх професіоналів є навчально-виробничий комплекс «Богема», в якому молодь оволодіває сучасними методами і формами організації обслуговування, закріплює уміння в галузі майбутньої професії. Навчально-виробничі майстерні постійно вдосконалюються, покращуються, поновлюють матеріально-технічне та методичне оснащення, що було високо оцінено на обласному фаховому огляді-конкурсі майстерень. І як результат – перемога та бажане І місце серед ВНЗ I-II рівнів акредитації Дніпропетровської області.

 

 

 

Для засвоєння професійних навичок в умовах навчально-виробничої майстерні проводяться ділові ігри. Студенти виконують посадові обов’язки кухаря, продавця, офіціанта, адміністратора згідно обраної професії. Ділові ігри проходять згідно програм виробничого навчання і навчають студентів майже самостійно вирішувати виробничі проблеми і ситуації, що сприяє загальній адаптації до умов праці реально функціонуючого виробництва.

 

 

Робота НВМ оптимізується в напрямку поглиблення професійних навичок студентів засобом впровадження інноваційних форм навчання.

 

 

Родзинкою організації та проведення практики є підписання договорів з виїзними базами практики. І найбільшим досягненням в цьому напрямку став прорив до Європейського простору – співпраця з 2015 року з Польським відпочинковим комплексом «Вжос». Тут з травня по вересень починаючи з сезону 2015 року студенти практикуються в готелі, ресторані, гриль-барі, таверні комплексу, поблизу міста Колобжег, на узбережжі Балтійського моря. Для проходження практики на підприємстві – відпочинковий комплекс «Wrzos», біля Балтійського моря (м. Колобжег), обираються кращі студенти технікуму для яких організовані спеціальні заходи в напрямку професійної підготовки із залученням студентів, які вже пройшли практику за кордоном, з метою передачі досвіду набутих професійних знань і навичок, та психологічних тренінгів щодо оптимальної адаптації студентів за межами країни, проходження курсів з польської мови. Підрозділ поклав на себе відповідальність за оформлення всіх необхідних виїзних документів. Щорічно розвиваються та поглиблюються міжнародні відносини.

 

 

 

 

ПОЗАНАВЧАЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

Для розвитку творчої особистості, поглиблення професійних знань та навичок, підвищення престижу обраної професії цикловою комісією проводяться різноманітні заходи: конференції, майстер-класи, тренінги. Працює гурток фахової майстерності «Майстриня» та агенція з працевлаштування «Шанс».

 

 

 

 

 

«Ті, які віддаються практиці без знання, схожі на моряка, що відправляється в дорогу без штурвала і компаса ... практика завжди повинна бути заснована на хорошому знанні теорії.»

 

Леонардо Да Вінчі

Повернутись на сторінку Циклові комісії