Про технікум

Абітурієнту

Спеціальності

Матеріальна база

Громадська приймальня

Події в технікумі

Циклові комісії

Публічна інформація

Міжнародні відносини

Самоврядування

 

50042, м. Кривий Ріг, вул. Курчатова, 13, зупинка "Ювілейна" або зупинка "Кінотеатр Юність". Телефони:(0564) 94-74-20; (067) 602-26-23

E-mail: kdketnet@gmail.com

 

Події

 

30.06.2017р.

у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулись урочистості з нагоди 52-го випуску студентів комерційного відділення. Докладніше.

14.06.2017р.

на подвір’ї Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбувся мітинг, присвячений Дню вшанування учасників АТО та пам’яті про випускника закладу, військовослужбовця Гайдука Іллю Віталійовича, який загинув під час захисту територіальної цілісності та недоторканості України. Докладніше.

12.06.2017р.

У цьому році Криворізький державний комерційно-економічний технікум вперше брав участь у V Всеукраїнському дистанційному конкурсі студентських та учнівських наукових робіт із соціальної педагогіки/соціальної роботи, що проводиться п’ятий рік поспіль за ініціативи Житомирського державного університету імені Івана Франка. Докладніше.

02.06.2017р.

Криворізький державний комерційно-економічний технікум продовжив діяльність в межах благодійного проекту «Милосердя» молодіжного волонтерського руху «Територія студентських ініціатив». Вже за доброю традицією до Дня захисту прав дітей, студенти відвідали вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей м. Кривого Рогу з благодійною акцією «Хай сонцю і квітам всміхаються діти». Докладніше.

01.06.2017р.

в рамках роботи гуртка знавців іноземної мови «Ерудит», відбулася зустріч студентів технікуму з волонтерами зі Сполучених Штатів Америки. Ця зустріч є продовженням нашої співпраці з іноземними гостями. Докладніше.

01.06.2017р.

у закладі відбулася щорічна конференція-захист творчих робіт студентів випускних груп комерційного відділення. Докладніше.

29.05.2017р.

В рамках продовження співпраці з ПАТ КБ ПриватБанк студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму спеціальності «Бухгалтерський облік» групи Б-15-1 під керівництвом викладача обліково-економічних дисциплін Пономаренко Н.В. взяли участь у проходженні Он-лайн практика в Приватбанку... Докладніше.

17-25.05.2017р.

У Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі з 17 по 25 травня 2017р. для студентської молоді І-ІІ курсів було проведено ряд тематичних заходів, присвячених відзначенню 80-х роковин Великого терору - масових політичних репресій 1937-1938 років та вшануванню пам’яті жертв політичних репресій та жертв геноциду кримськотатарського народу (1944 р.). Докладніше.

25.05.2017р.

на базі Гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбувся перший молодіжний ІТ фестиваль«GEMK:CODED», до якого долучились і представники нашого технікуму Янко К.(гр. ХТ-16-2), Бараненко О. (гр. Б-15-1) та Яковлев О. (гр. Б-15-1) на чолі з викладачем інформатики Авер’яновою Н.М. Докладніше.

24.05.2017р.

в КДКЕТ відбулося відкрите засідання гуртка знавців іноземної мови «Ерудит», яке було присвячено Дню Європи в Україні. Докладніше.

24.05.2017р.

студентами груп ПТБ-16-2 (куратор Біла І.В.), РС-16-2 (куратор Галямар В.О.) було проведено екскурсію на тему: «Кривий Ріг – моє місто» з нагоди 242-ої річниці від дня заснування Кривого Рогу. Докладніше.

23.05.2017р.

в КДКЕТ відбулося перше заняття Школи вивчення іноземної мови, робота якої започаткована у рамках функціонування Консультаційно-тренінгового клубу «Педагог». На заняття були запрошені волонтери зі Сполучених Штатів Америки. Докладніше.

18.05.2017р.

у рамках удосконалення навичок використання технології дистанційного навчання відбулося заняття «Школи дистанційного навчання» на тему «Організація роботи у системі дистанційного навчання Moodle». Докладніше.

18.05.2017р.

У Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбувся ряд виховних заходів, приурочених до Дня вишиванки. Докладніше.

16-18.05.2017р.

на базі Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбувся ІІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Виробництво харчової продукції» для освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст». Докладніше.

12.05.2017р.

у читальній залі бібліотеки Криворізького державного комерційно-економічного технікуму літературно-музична вітальня на тему «Я про поезію скажу… У ній не вигасне ніколи вогонь душі людської…» гостинно запросила всіх шанувальників краси до чарівного світу літератури. Докладніше.

11.05.2017р.

Літературно-музична вітальня Криворізького державного комерційно-економічного технікуму вкотре гостинно зустрічала небайдужу студентську молодь на тематичному вечорі «Родинного тепла безмежний світ», присвяченому Дню матері та Міжнародному дню сім’ї, який підготували студенти гр. ХТ-16-1 (куратор Бєла Л.П.), гр. ХТ-16-2 (куратор Єніна Л.І.) та бібліотекар Пономаренко С.А. Докладніше.

09.05.2017р.

студентсько-педагогічний колектив Криворізького державного комерційно-економічного технікуму традиційно долучився до урочистих заходів з нагоди відзначення 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Докладніше.

04.05.2017р.

на базі Криворізького коледжу економіки та управління ДВНЗ КНЕУ ім. Вадима Гетьмана відбувся ХІІ регіональний фестиваль студентської творчості «Натхнення», на якому найталановитіша молодь вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації м. Кривого Рогу представила свої роботи на розсуд публіки і журі. Докладніше.

03.05.2017р.

у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі студентами групи ХТ-16-3 (куратор Зубченко Н.О.) було проведено урок пам’яті за темою: «Символ примирення - пам’яті квіти, маки червоні, щоб мирно нам жити», приурочений до Дня пам’яті і примирення та 72-й річниці Великої Перемоги. Докладніше.

30.04.2017р.

дружній колектив Криворізького державного комерційно-економічного технікуму здійснив екскурсійну поїздку до Запоріжжя на о. Хортицю, з метою сприяння духовному розвитку, активізації національно-патріотичного і гуманістичного виховання студентів. Докладніше.

29.04.2017р.

розширене засідання циклової комісії торгівлі та підприємництва із запрошенням фахівців АШАНу, адміністрації КДКЕТ (заступник директора з НР Саква В.М.), студентів-випускників спеціальності «ТКД». Докладніше.

28.04.2017р.

в бібліотеці Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбулася інформаційна зустріч студентів технікуму на тему "Профілактика негативних явищ серед молоді", в рамках спільної профілактичної роботи соціально-психологічної служби, Наркопосту, Ради профілакти правопорушень технікуму з представниками виконкому, правоохоронних органів та медичних установ. Докладніше.

28.04.2017р.

Студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму завжди з особливим завзяттям і турботою беруться до шляхетної справи збереження чистого довкілля. Тому 28 квітня охоче взяли учать у соціально-екологічній акції «Саксаганська толока – 2017» в рамках Місячника благоустрою та всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом!». Докладніше.

27.04.2017р.

на базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбулося Комплексне об’єктове тренування з питань цивільного захисту (ЦЗ) за темою «Дії керівного складу, формувань ЦЗ, працівників і студентів технікуму при виникненні надзвичайної ситуації (НС) природного характеру: штормове попередження про наближення ураганного вітру силою за шкалою Бофорта до 9 балів». Докладніше.

26.04.2017р.

в стінах КДКЕТ відбулася відкрита виховна година «Чорнобиля гіркий полин на серце ліг незримо й тяжко…» з метою ознайомлення студентів із трагічною сторінкою історії України — Чорнобильською катастрофою, осмисленням та усвідомленням масштабів трагічних подій, вихованням глибокої поваги до людей, які віддали своє життя в ім'я майбутнього людства, розвитку почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю. Докладніше.

26.04.2017р.

на базі КДКЕТ відбулося останнє у нинішньому навчальному році засідання РМО викладачів економічних дисциплін ВНЗ І р.а. Північного регіону міста Кривого Рогу, метою якого було підведення підсумків роботи методичного об’єднання у 2016-2017 н.р. Докладніше.

26.04.2017р.

голова циклової комісії торгівлі та підприємництва Константінова Н.В. та викладач товарознавчих дисциплін Осадча І.А. взяли участь в роботі методичного семінару «Формування професійних компетентностей випускників з урахуванням вимог роботодавців як складова галузевих стандартів та умова акредитації освітніх програм», що проходив на базі Дніпропетровського університету ім. Альфреда Нобеля в рамках обласного методичного об’єднання викладачів комерційних дисциплін. Докладніше.

26.04.2017р.

на базі Криворізького коледжу економіки та управління ДВНЗ КНЕУ ім. Вадима Гетьмана відбулося останнє у поточному навчальному році засідання РЕГІОНАЛЬНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ КОМЕРЦІЙНИХ ДИСЦИПЛІН. Від нашого навчального закладу були делеговані Галямар В.О. та Біла І.В. Докладніше.

25.04.2017р.

на базі Гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ «КНУ» відбувся регіональний конкурс на кращу методичну розробку викладачів української мови та літератури, в якому Гавриляк Любов Сергіївна, викладач української мови, презентувала свій проект «Використання сучасних технологій навчання для подолання суржику в культурі мовлення майбутнього фахівця зі сфери обслуговування населення як важливого компоненту вдосконалення майбутньої професійної компетентності». Докладніше.

21-22.04.2017р.

на базі Дніпропетровського національного університету імені О. Гончара, за сприяння президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» та департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА, проходив ІІ Всеукраїнський вокальний фестиваль-конкурс «МУЗИЧНЕ СУЗІР'Я УКРАЇНИ». У фестивалі брали участь конкурсанти з двадцяти міст України, серед яких студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, учасники вокальної студії «Амплуа»: Ванадзе Дар’я, Слюсар Владислав (гр. ВХП-14-1), Матряшина Тетяна (гр. ВХП 15-1), Бондаренко Марія (гр. ГО-15-1), Яковлев Олександр (гр. Б-15-1), Жук Марія (гр. ХТ 16-1) та Семенко Леонід (гр. ХТ-16-2). Докладніше.

18.04.2017р.

студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму групи Б-14-1 Удовенко Карина та Мітюхіна Катерина, під керівництвом викладачів обліково-економічних дисциплін Пономаренко Н.В. та Лушнікової О.Ю., взяли участь у науково-практичній конференції «Формування активного способу життя та активної життєвої позиції студентів». Докладніше.

18.04.2017р.

в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі в рамках спільної роботи «Наркопосту» (відповідальна – Шишкіна Л.О.) та департаменту спорту і туризму Студентського Парламенту, відбувся щорічний студентський турнір «ZdrаVo Fest – 2017», присвячений Всесвітньому дню здоров’я. Турнір проходив серед груп І курсу, в якому цього року взяли участь 6 команд. Докладніше.

17.04.2017р.

в закладі відбулося засідання комісії із захисту курсових робіт з навчальної дисципліни «Фінансовий облік» студентами-випускниками спеціальності «Бухгалтерський облік» групи Б-14-1 (керівник Пономаренко Н.В.). Докладніше.

17.04.2017р.

відкритий третій сезон співпраці з польським підприємством Simar zo.o «Kompleks Wydpoczinkowy Wrzos» (м. Колобжег), який розпочався від’їздом до республіки Польща першої групи студентів для проходження технологічної практики. Докладніше.

15.04.2017р.

в м. Дніпро на базі Дніпровського транспортно-економічного коледжу відбувся заключний етап обласного огляду-конкурсу навчально-виробничих майстерень ВНЗ I-II рівнів акредитації Дніпропетровської області, в якому приймав участь Криворізький державний комерційно-економічний технікум. Докладніше.

12.04.2017р.

на базі Криворізького коледжу економіки та управління ДВНЗ КНУ ім. В. Гетьмана проводився ІІ (регіональний) тур олімпіади та конкурсу-захисту творчих проектів з іноземної мови серед представників ВНЗ І-ІІ р. а. Північного регіону м. Кривого Рогу. Докладніше.

12.04.2017р.

на базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбувся ІІ тур олімпіади з історії України та всесвітньої історії. Наш технікум гостинно приймав учасників, викладачів та гостей заходу, а силами викладацького колективу були створені усі умови для того, щоб юні історики відчули затишок, підтримку і змогли належним чином показати знання і пошану до однієї з найдавніших наук. Докладніше.

12.04.2017р.

напередодні Світлого Христового воскресіння з метою розширення знань студентів про святкування найвеличніших християнських свят та відродження в пам’яті звичаїв, обрядів українського народу, виховування у студентів почуття любові до рідної землі в стінах Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбувся відкритий захід: народознавчий калейдоскоп «Великодні мандри». Докладніше.

12.04.2017р.

Слухачам мовних курсів було урочисто вручено сертифікати з оволодіння польської мови. Докладніше.

08.04.2017р.

на базі Криворізького спортивного клубу «Богатир» відбулися міські змагання серед спортсменів чоловічої статі, різної вагової категорії спортивних клубів Кривого Рогу з пауерліфтингу. Докладніше.

08.04.2017р.

Криворізький державний комерційно-економічний технікум ініціював проведення святково-театралізованої програми «Блага вість, прийди до нас, На здоров’я, в добрий час!» в рамках молодіжного волонтерського руху «Територія студентських ініціатив», що діє в КДКЕТ за ініціативи студентського парламенту протягом декількох років і вже має конкретні результати. Докладніше.

28-05.04.2017р.

З 28 березня – до 5 квітня 2017 року на базі Криворізького коледжу економіки та управління відбулися змагання з баскетболу в залік спартакіади міста серед вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. Докладніше.

05.04.2017р.

в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбувся круглий стіл за темою: «Перші кроки до успіху», учасниками якого стали студенти-випускники 2017 року (гр. ТКД 14-1, гр. ТКД 15-2, гр. Б 14-1,гр. РО 14-1, гр.РО 15-2). Докладніше.

05.04.2017р.

в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі до Всесвітнього Дня Землі відбулась відкрита година спілкування зі студентами групи РС-16-1 (куратор Заворотня А.В.) «Земля - наш спільний дім!». Докладніше.

04.04.2017р.

 

в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі з нагоди Міжнародного дня Інтернету було проведено відкрите засідання секції бізнес-клубу «Інноваційні технології в бізнесі» - тренінг на тему «Як не заплутатись в павутині Інтернету», з метою формування у студентів навичок безпечної та відповідальної поведінки в мережі Інтернет, а також інформування про загрози та способи захисту персонального комп'ютера. Докладніше.

23-31.03.2017р.

Циклова комісія торгівлі та підприємництва цього року запропонувала широкому загалу декаду різноманітних за формами, тематикою та педагогічним спрямуванням навчально-виховних заходів. Докладніше.

30.03.2017р.

30.03.2017р. на базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбувся регіональний студентський фестиваль соціальної реклами «Технології перетворення світу – погляд молоді » серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Північного регіону міста Кривого Рогу. Докладніше.

30.03.2017р.

на базі Гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ «КНУ» відбувся регіональний конкурс студентських проектів «Економічна ефективність впровадження нового та модернізація існуючого обладнання на підприємствах», до якого були залучені студенти з п’яти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації м. Кривий Ріг. Докладніше.

29.03.2017р.

на базі КДКЕТ відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Виробництво харчової продукції» серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Докладніше.

29.03.2017р.

у Криворізькому державному педагогічному університеті відбувся круглий стіл, присвячений сотій річниці Української революції 1917-1921 рр. У круглому столі взяли участь викладачі та студенти факультету географії, туризму та історії. Докладніше.

25.03.2017р.

команда студентів Криворізького державного комерційно-економічного технікуму запропонувала суботнім клієнтам гіпермаркету «Ашан Кривий Ріг» зануритися в яскравий динамічний світ молодіжної моди сезону весна-літо 2017 та ознайомитися з новою колекцією одягу та взуття торговельної марки «InExtenso». Докладніше.

23-24.03.2017р.

в Харківському торговельно-економічному інституті КНЕУ проходила Міжнародна наукова інтернет-конференція молодих учених, магістрантів і студентів «СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ І ГУМАНІТАРНИЙ ВИМІРИ РОЗВИТКУ ТОРГІВЛІ, ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО ТА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ». Під керівництвом викладачів циклової комісії торгівлі та підприємництва студенти КДКЕТ взяли участь в роботі. Докладніше.

24.03.2017р.

в рамках вивчення навчальної дисципліни «Фінансовий облік», студенти груп Б-14-1 та Б-15-1 разом з викладачем Пономаренко Н.В., взяли участь у роботі круглого столу «Зароби на IPO», який відбувся на базі Криворізького національного університету. Докладніше.

23.03.2017р.

в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі з нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживачів було проведено відкрите розширене засідання секції бізнес-клубу «Споживач та ринок» - круглий стіл на тему «Система захисту прав споживачів: реалії, проблеми, перспективи». Організатор заходу – Константінова Н.В. Докладніше.

22.03.2017р.

на базі ДВНЗ «Дніпропетровський політехнічний коледж» відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція для студентів ВНЗ І-IV р.а. «ЕКОХІМ-2017». Докладніше.

22.03.2017р.

в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулося засідання методичного об’єднання кураторів КДКЕТ – круглий стіл на тему: «Формування професійної самосвідомості студентів шляхом розвитку їх творчого потенціалу». Докладніше.

22.03.2017р.

Криворізький державний комерційно-економічний технікум знову гостинно відчинив двері для всіх бажаючих дослідників-початківців історії українського державотворення і небайдужих до науки викладачів на історичні читання «На початку славного шляху», які були присвячені 100-тій річниці Української революції 1917 -1921 рр. Докладніше.

18.03.2017р.

успішно стартував півфінал учнівської ліги «Стратегія фірми-2017», у якому 1900 учасників з усіх регіонів України запекло боролися за першість своїх компаній і ось вони - перші результати. Докладніше.

16-17.03.2017р.

на базі Криворізького гірничо-електромеханічного коледжу Криворізького національного університету відбулися міські змагання з волейболу серед вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. Докладніше.

06.03.2017р.

Жук Марія (гр. ХТ 16-1) та Семенко Леонід (гр. ХТ 16-2) – учасники вокальної студії «Амплуа», переможці ІІ Всеукраїнського конкурсу естрадних співаків «Мелодія кохання» та районного фестивалю вокалістів «Кришталева нотка» - долучилися до привітань матерів-героїнь Саксаганського району, матерів загиблих воїнів АТО і Афганістану. Докладніше.

01.03.2017р.

в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі, у рамках роботи клубу «Пошук» зусиллями студентів групи ГС-16-1 (куратор – Старовойт М.М.) відбулась історична вітальня ««Пам’ятаємо! Славимо! Вшановуємо!», яку було присвячено 73 річниці Визволення Кривого Рогу від німецько-фашистських загарбників. Докладніше.

28.02.2017р.

на базі Криворізького державного комерційно - економічного технікуму було організовано проведення ІІ (регіонального) етапу олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства». Докладніше.

28.02.2017р.

у Криворізькому державному комерційно - економічному технікумі відбулось відкрите засідання циклової комісії обліку та економічних дисциплін за темою «Актуалізація пізнавальної діяльності студентів», з метою обміну досвідом викладання обліково-економічних дисциплін, інформатики та математики. Детальніше.

28.02.2017р.

в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі, відбувся конкурс «Знавець устаткування ЗРГ-2017». Захід проводився під керівництвом викладача комісії загально-технічних дисциплін Зубченко Н.О. Докладніше.

20-25.02.2017р.

Доброю традицією в технікумі стало щорічне проведення тижня професійної майстерності циклової комісії «Харчові технології та готельно–ресторанна справа» Цього навчального року тиждень був проведений з 20 по 25 лютого 2017 року. Докладніше.

25.02.2017р.

у супермаркеті «Сільпо» (на вулиці героїв АТО) відбулось святково-театралізоване дійство з нагоди свята Масляної для мешканців міста. Святкова програма організована силами студентсько-педагогічного колективу Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, що завжди виявляв пошану і щирий інтерес до великих народних свят. Докладніше.

22.02.2017р.

в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулася відкрита година пам’яті зі студентами групи ПТБ-16-1 (куратор Демарецька Т.І.) на тему «Під прапором стояли, під прапором спочили», присвячена пам’яті героїв небесної сотні... Докладніше.

21.02.2017р.

у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулась лінгвістична вікторина-гра за назвою «Чи знаєш ти рідну мову?» з нагоди всесвітнього свята – Міжнародного дня рідної мови. Докладніше.

21.02.2017р.

на базі палацу спорту СК "Північне сяйво" ДП «Спорт-Мастер» ПАТ «ЦГЗК» відбулися міські змагання з плавання серед 13 вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. Докладніше.

20.02.2017р.

у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі керівником «Сервіс-клубу» Заікою О. А. було проведено відкрите засідання у вигляді вікторини «Етикет-квест». Докладніше.

17.02.2017р.

на базі Індустріального коледжу ДВНЗ "КНУ" відбувся І тур ІІ етапу регіональної олімпіади з математики для студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Північного регіону м. Кривого Рогу. Докладніше.

17.02.2017р.

в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі в рамках проекту «Я-лідер!» пройшов майстер-клас від тренера школи лідерства Кириченко Олександри Олександрівни на тему «Колажування: шлях до гармонії та успіху». Докладніше.

16.02.2017р.

на базі Гірничого міського базового коледжу ДВНЗ КНУ відбулося ІІІ засідання регіонального методичного об’єднання викладачів комерційних дисциплін. Від нашого навчального закладу були делеговані Галямар В.О. та Біла І.В. Докладніше.

15.02.2017р.

на базі Автотранспортного коледжу ДВНЗ КНУ відбувся «Економічний брейн-ринг-2017» серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Північного регіону м. Кривого Рогу з метою активізації пізнавальної діяльності студентів до економічних наук; удосконалення навичок співпраці, спілкування; розвитку творчого мислення, ерудиції, аналітичних та комунікативних здібностей студентів, підвищення рівня професійної підготовки майбутніх спеціалістів. Докладніше.

15.02.2017р.

в стінах Криворізького державного комерційно-економічного технікуму студентами групи ГО-14-1 (куратор Поперечнюк А.Ф.) та бібліотекарем Ткачук В.В. був проведений урок пам’яті «Воїнів-інтернаціоналістів пам’ятаємо!» присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Докладніше.

15.02.2017р.

в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі у рамках роботи гуртка знавців іноземної мови «Ерудит» відбулася зустріч, присвячена Дню всіх закоханих – інтелектуально-розважальне шоу «Ще раз про кохання…». Докладніше.

11 - 12.02.2017р.

 

в Кривому Розі вдруге відбулася масштабна подія в сфері психології – Міжнародний фестиваль арт-терапії АRТ-PRAKTIK, який проходив у стінах музичної школи №4. І вже другий рік поспіль у цьому унікальному заході бере участь практичний психолог КДКЕТ Олександра Кириченко. Докладніше.

10 - 11.02.2017р.

студентка Криворізького державного комерційно-економічного технікуму групи Б-14-1 Нестеренко Аліна, під керівництвом викладача обліково-економічних дисциплін Єгорової Олени Миколаївни, взяла участь в Всеукраїнській науково-практичній конференції «Економіка та сучасний менеджмент: теоретичні підходи та практичні аспекти розвитку». Докладніше.

06.02.2017р.

лауреати та переможці багатьох районних, міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів вокальна студія «Амплуа», учасники молодіжного студентського театру «Меркурій» брали участь у ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі естрадних співаків "Мелодія кохання" з нагоди Дня закоханих, який проходив на базі Криворізького державного педагогічного університету. Докладніше.

06.02.2017р.

в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбувся міський етап обласного огляду-конкурсу навчально-виробничих майстерень ВНЗ I-II рівнів акредитації, який відбудеться у квітні 2017р. на базі Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу. Докладніше.

01.02.2017р.

в стінах КДКЕТ пройшов ІІ відбірковий загальнотехнікумівський етап регіонального Студентського фестивалю соціальної реклами «Технології перетворення світу – погляд молоді». Організатори заходу (викладачі ц/к торгівлі та підприємництва Галямар В.О. та Біла І.В.) визначили головне завдання нинішнього фестивалю - стимулювання розвитку у молоді соціальної відповідальності та власного погляду на гострі соціальні проблеми сьогодення. Докладніше.

31.01.2017р.

у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулись урочистості з нагоди 53-го випуску студентів технологічного відділення. Успішно закінчили програмний курс, склали державні іспити та опанували омріяний фах 86 студентів спеціальностей «Виробництво харчової продукції» та «Готельне обслуговування», 4-ро вихованців стали відмінниками, вдостоївшись дипломів з відзнакою. Докладніше.

25.01.2017р.

викладачем вищої категорії Пономаренко Н.В. у рамках вивчення навчальної дисципліни «Фінансовий облік» в групі Б-14-1 проведено відкрите практичне заняття за темою «Фінансова звітність. Складання Балансу (Звіту про фінансовий стан)» Докладніше.

17.01.2017р.

студенти випускних груп технологічного відділення у ході конференції представили та захищали свої творчо-пошукові роботи як претенденти на отримання диплому із відзнакою. Докладніше.

11.01.2017р.

Блискавична перемога у конкурсі вокалістів «Кришталева нотка».

Наші вокалісти вразили журі конкурсу співочим талантом у заключному гала-концерті 11 січня 2017 року і здобувши два перших місця у номінаціях «Народний вокал» (Жук М., група ХТ16-1) та «Ансамблевий спів» (вокальна студія «Амплуа»). Докладніше.

29.12.2016р.

Вогняний Півень влетів в широко розчинені двері Криворізького державного комерційно-економічного технікуму.

Зустріч Нового року - це дивовижна пора, завжди хвилююча, насичена новими сподіваннями і мріями. Вже стало доброю традицією, напередодні цього чарівного свята, вітати колектив. Докладніше.

22.12.2016р.

у місті Дніпро відбулися урочистості з нагоди 110-ої річниці профспілки Дніпропетровщини. З ювілеєм членів профспілки привітав голова обласної ради Гліб Пригунов. Докладніше.

21.12.2016р.

відбулося планове чергове засідання секції викладачів кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії» (керівник Єніна Л.І) КТК «Педагог». Докладніше.

17.12.2016р.

на базі кафедри обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Майбутнє – аудит». Докладніше.

16.12.2016р.

студентський парламент технікуму в рамках благодійного проекту "Милосердя" молодіжного волонтерського руху КДКЕТ «Територія студентських ініціатив» за старою доброю традицією відвідав вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Криворізької міської ради із святковою благодійною акцією "Забілів снігами гай, їде Святий Миколай" до дня Святого Миколая. Докладніше.

15.12.2016р.

викладачем вищої категорії Захарченко Т.Й. у рамках вивчення навчальної дисципліни «Теоретичні основи товарознавства» в групі ПТБ-16-2 проведено відкрите навчальне заняття: проблемна лекція-візуалізація за темою «Засоби товарної інформації». Докладніше.

15.12.2016р.

Лідери Криворізького державного комерційно-економічного технікуму також йдуть на канікули! По закінченню І навчального семестру ШЛ «Я – лідер!» також припиняє свої заняття до січня 2017р. Докладніше.

14.12.2016р.

У період з 1 по 14 грудня викладачі та студенти технікуму спільними зусиллями збирали кошти для допомоги військовим, які налічують у загальному підсумку 8490 грн. За рахунок цих коштів були придбані речі першої необхідності для наших воїнів, і 14 грудня, за сприянням криворізьких волонтерів, передані солдатам зони АТО. Докладніше.

14.12.2016р.

до Міжнародного дня захисту прав людини, студентами гр. РС-16-2 (куратор Галямар В.О.) була проведена відкрита година спілкування у формі тренінгу на тему «Розуміємо та відстоюємо права людини». Докладніше.

12.12.2016р.

в технікумі відбулося засідання комісії із захисту курсових робіт з навчальної дисципліни «Комерційна діяльність» студентами-випускниками комерційного відділення (керівники Біла І.В. та Захарченко Т.Й.). Докладніше.

07.12.2016р.

на базі Гірничого коледжу ДВНЗ «КНУ» відбулось засідання регіонального методичного об’єднання викладачів іноземних мов коледжів, технікумів Північного регіону м. Кривий Ріг. Докладніше.

07.12.2016р.

I Обласна конференція студентських дослідницько-пошукових робіт «Тенденції розвитку інноваційних технологій в індустрії харчування» серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Дніпропетровської області. Докладніше.

07.12.2016р.

в межах інформаційно-просвітницького волонтерського проекту КДКЕТ «Покоління небайдужих», активізував свою діяльність волонтерський міні-проект «Школа молодого споживача». Докладніше.

02.12.2016р.

З 28 листопада по 2 грудня 2016 року у КДКЕТ проводився тиждень циклової комісії обліку та економічних дисциплін, який був насичений різноманітними заходами і цікавими подіями, організованими та проведеними викладачами разом зі студентами технікуму.

Мета предметного тижня – популяризація навчальних дисциплін та заохочення студентів до їх вивчення, поглиблення інтересу до обраної професії. Докладніше.

02.12.2016р.

напередодні Дня місцевого самоврядування представники студентського парламенту Криворізького державного комерційно-економічного технікуму від імені студентського та педагогічного колективів привітали голову Саксаганської районної у місті ради Беззубченко Валерія Вікторовича та в його особі ветеранів галузі, депутатів районної у місті ради, керівників органів самоорганізації населення та працівників виконкому з професійним святом. Докладніше.

01.12.2016р.

на базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбулася регіональна конференція студентських дослідницько-пошукових робіт «Проблеми та перспективи інтеграції України у світовий простір», котра проводилася в рамках діяльності регіонального методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Північного регіону міста Кривого Рогу. Докладніше.

01.12.2016р.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Щорічно студенти КДКЕТ приєднуються до цієї міжнародної ініціативи, готуючи цикл заходів до важливої дати. Докладніше.

30.11.2016р.

в стінах КДКЕТ відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з математики. У непростому інтелектуальному змаганні взяли участь студенти І-го курсу всіх спеціальностей. Докладніше.

29.11.2016р.

керівником секції бізнес-клубу «Планування, облік та контроль в бізнесі» Пономаренко Н.В. було проведено відкрите засідання у вигляді економічної вікторини «Сходинками бізнесу». Докладніше.

28.11.2016р.

викладач фінансових дисциплін Єгорова Олена Миколаївна провела відкрите засідання секції Бізнес-клубу «Планування, облік та контроль в бізнесі» у вигляді командної гри «Фінансовий квест». Докладніше.

25.11.2016р.

у рамках конструктивного ділового партнерства з потенційними роботодавцями викладачем КДКЕТ Єніною Л.І. проведено для студентів груп ХТ-16-1, ХТ-16-2 екскурсію на базі ТОВ «Венеція–Бест» ГК «Аврора» у рамках вивчення навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності». Докладніше.

17 - 25.11.2016р.

Викладачі циклової комісії торгівлі та підприємництва активізували науковий напрямок своєї діяльності через участь в Міжнародних науково-практичних інтернет-конференціях, організованих Харківським торговельно-економічним інститутом КНЕУ з нагоди його 70-річчя. Докладніше.

24.11.2016р.

в рамках Науково-практичної конференції вчителів шкіл, молодих науковців, здобувачів, аспірантів, студентів і учнів «Пріоритетні напрямки вирішення актуальних проблем виховання і освіти, соціально-економічного та екологічного розвитку України», що була організована приватним вищим навчальним закладом «Інститут ділового адміністрування» м. Кривого Рогу, викладачі циклової комісії обліку та економічних дисциплін Пономаренко Н.В., Лушнікова О.Ю., Бєла Л.П. взяли участь в он-лайн обміні досвідом. Докладніше.

24.11.2016р.

студентсько-педагогічний колектив технікуму охоче приєднався до екологічного десанту, який відбувся за ініціативи мешканців Саксаганського району, підтримки керівництва району та громадського союзу «Зелений центр Метінвест». Докладніше.

23.11.2016р.

в читальній залі бібліотеки Криворізького державного комерційно-економічного технікуму студентами групи РО-15-1 (куратор Гавриляк Л.С.), ГО-15-1 (куратор Озеряник Л.Г.), проведено урок пам’яті на тему: «Не знищити зерно правди, бо правда незнищенна істина народу», приурочений до Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій. Докладніше.

23.11.2016р.

згідно плану відбулося засідання методичного об’єднання кураторів КДКЕТ.
На засіданні розглядалися питання методичного та практичного характеру; узагальнення досвіду роботи кураторів; обговорення виховної роботи в студентських групах. Докладніше.

23.11.2016р.

в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі в рамках спільної роботи соціально-психологічної служби технікуму із міським Центром планування сім’ї та репродукції людини відбулася профілактична зустріч «Статеве дозрівання та ризики статевих стосунків», приурочена до Міжнародного Дня захисту прав жінок та Міжнародного Дня боротьби зі СНІДом з метою профілактики негативних наслідків ранніх статевих стосунків. Докладніше.

23.11.2016р.

на базі Гірничого міського базового коледжу відбулася ІІІ регіональна студентська науково-практична конференція «Trends of English language development in the world». Докладніше.

23.11.2016р.

в актовій залі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбулась інформаційна зустріч студентів з інспекторами патрульної поліції Кривого Рогу (Сакуренко Сергієм Миколайовичем - капралом поліції та Ступак Вікторією Володимирівною - лейтенантом поліції) з питання підвищення інформованості студентської молоді щодо негативних наслідків дорожньо-транспортних пригод, попередження травматизму та смертності на дорогах. Докладніше.

22.11.2016р.

студентами групи ВХП-14-1 (куратор Осадча І.А.) проведено відкриту годину спілкування, краєзнавчий калейдоскоп «Ми є. Були. І будем ми. Вітчизна наша з нами», до Дня утворення Саксаганського району. Докладніше.

19.11.2016р.

відбулося засідання комісії із захисту курсових робіт студентів технологічного відділення. Засідання комісії проводилося за графіком, передбаченим розкладом занять. Головою комісії була Сидоренко Н.В. – завідуюча готельно-ресторанним відділенням. Докладніше.

18.11.2016р.

напередодні Всесвітнього дня дитини завітали до вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей м. Кривого Рогу. Докладніше.

18.11.2016р.

в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка у місті Київ відбулась Науково-практична конференція на тему «Концепція змішаного навчання (Blended Learning) іноземних мов з використанням он-лайн платформи «Lingva Skills» для фахівців з мовної підготовки ВНЗ». В роботі конференції взяли участь викладачі циклової комісії філологічних дисциплін Федорова О.Ф., Красилич А.А. та Старовойт М.М. Докладніше.

18.11.2016р.

урочиста зустріч студентського активу з адміністрацією технікуму, присвячена також і 16-ій річниці створення студентського парламенту нашого закладу.

Свято ознаменувалось оголошенням підсумків загальнотехнікумівського конкурсу «Студент року-2016» та урочистою посвятою в члени парламенту студентів нового набору. Докладніше.

18.11.2016р.

світова спільнота визначає Міжнародний день відмови від куріння. Дуже символічно, що ця дата своїми витоками сягає Америки, континенту, з якого і почалося тотальне негативне захоплення курінням. До цієї прогресивної і корисної ініціативи долучилася і молодь нашого навчального закладу. Докладніше.

17.11.2016р.

в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі, за давньою традицією, відзначали Міжнародний день студента. Зранку в закладі панувала піднесена, хвилююча атмосфера; теплі вітання приймали всі, хто пізнав турботи і радощі студентського життя, а в першу чергу безпосередні «винуватці» свята – наші студенти. Докладніше.

16.11.2016р.

викладачі циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи, а також студенти технологічного відділення були присутні на семінарі в ресторані PRIRODA. Докладніше.

15.11.2016р.

на базі Криворізького Автотранспортного коледжу проведено ІІ етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови. Докладніше.

11.11.2016р.

Міжнародна науково-практична конференція «Вдосконалення результативності політики економічного зростання: теорія, організація та методика» (11-12 листопада 2016 року, м. Київ). Докладніше.

11.11.2016р.

З 7 по 11 листопада 2016 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі проходив тиждень філологічних дисциплін під загальним гаслом популяризації української та іноземних мов, прищеплення любові і поваги до вишуканого книжного слова. Докладніше.

11.11.2016р.

на території Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбувся другий етап екологічного проекту «Зелене майбутнє промислових регіонів». Докладніше.

10.11.2016р.

керівником секції бізнес-клубу «Планування, облік та контроль в бізнесі» Пономаренко Н.В. було проведено відкрите засідання у вигляді семінару з нагоди Міжнародного дня бухгалтера. Докладніше.

10.11.2016р.

на базі Автотранспортного коледжу ДВН КНУ відбулося друге засідання РМО викладачів комерційних дисциплін. У рамках засідання викладачі ВНЗ І р.а. Північного регіону мали змогу тісно співпрацювати та ділитися досвідом із визначеної теми, а саме «Стан та перспективи організації позааудиторної роботи з комерційних дисциплін. Докладніше.

10.11.2016р.

викладачем Осадчою І.А. з групою ПТБ-16-2 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Товарознавство продовольчих товарів» лекцію-дослідження за темою: «Хлібобулочні вироби, макаронні вироби, їх товарознавча характеристика». Докладніше.

09.11.2016р.

на базі Індустріального коледжу ДВНЗ КНУ відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів математики та фізики. Докладніше.

09.11.2016р.

викладач Єніна Людмила Іванівна провела студентам групи ХТ-16-2 екскурсію на базі ТОВ “Венеція–Бест” ГК “Аврора”, у рамках вивчення навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності», з метою ознайомлення першокурсників технікуму з принципами роботи сучасного підприємства ресторанного господарства, правилами та формами обслуговування, технологічним процесом, виробничими цехами та новітніми технологіями в розробці сучасного меню (полуничне, гарбузове, пісне). Докладніше.

09.11.2016р.

викладачами комерційних дисциплін Захарченко Т.Й., Білою І.В., Осадчою І.А. проведено інтегровану екскурсію з навчальних дисциплін «Організація і технологія торговельних процесів», «Основи маркетингу», «Товарознавство продовольчих товарів» за темою «Асортимент та особливості продажу продовольчих товарів на ярмарку» для студентів груп ТКД-14-1, 15-1 та ПТБ-16-2. Докладніше.

08.11.2016р.

Прагнення до знань державної української мови, розвиток творчого потенціалу і креативності об’єднало студентів КДКЕТ, які взяли участь у І етапі XVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови та VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка. Докладніше.

04.11.2016р.

розвиваючи домовленості про співпрацю, спеціально для студентів КДКЕТ на базі гіпермаркету АШАН менеджером відділу «Текстиль» Оксаною Кірєєвою було проведено практичний тренінг за темою «Наближеність до клієнтів». Докладніше.

02.11.2016р.

виїзне навчально-експериментальне заняття з хімії на базі Криворізького державного педагогічного університету.

Ініціаторами заходу стали викладачі хімії Шишкіна Л.О. і Язєва Х.В. Докладніше.

02.11.2016р.

Третій рік поспіль на базі КДКЕТ проводиться профорієнтаційний захід професійного спрямування «День народження реклами». І цей навчальний рік не став виключенням. Добра традиція сумісного святкування Дня працівників реклами у теплій компанії школярів ЗОШ №113 та цьогоріч доповнилась ще й спільним чаюванням. Докладніше.

28.10.2016р.

в Харківському державному університеті харчування та торгівлі відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Фінанси, облік і аналіз в управлінні підприємницькою діяльністю: сучасні проблеми та перспективи розвитку теорії і практики», у якій взяла участь викладач фінансово-економічних дисциплін Єгорова Олена Миколаївна з темою доповіді: «Формування інноваційного підходу до проблеми організації самостійної роботи студентів». Докладніше.

27.10.2016р.

викладач спецдисциплін Заіка Ольга Андріївна провела з групою ВХП-14-1 практичне заняття-екскурсію з дисципліни «Організація виробництва в закладах ресторанного господарства» на базі кондитерського цеху «Діалог Оптіма». Тема заняття: «Аналіз роботи кондитерського цеху бази-практики та організація робочих місць на підприємстві». Докладніше.

26.10.2016р.

в рамках роботи Ради профілактики правопорушень, в актовій залі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбулася інформаційна зустріч студентів технікуму з представниками патрульної поліції у м. Кривому Розі на тему "Про заходи попередження та зменшення вживання тютюнових та алкогольних виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення." Докладніше.

22.10.2016р.

студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму взяли участь у святкуванні Дня народження гіпермаркету Ашан, (організатор-консультант Константінова Н.В.). Докладніше.

21.10.2016р.

на базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму був проведений міський екологічний семінар в рамках проекту «Зелене майбутнє промислових регіонів». Велика студентська родина радо відгукнулася на продовження плідної співпраці з Криворізькою агенцією регіонального розвитку, адже наших студентів вибрано партнерами цієї громадської організації. Докладніше.

20.10.2016р.

у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулося святкування Всесвітнього дня кухаря, що відзначається щорічно з 2004 року. Знаменна дата об’єднує віртуозів кулінарної справи з усіх куточків планети, урочисті заходи з нагоди всенародного свята проводяться з незмінним розмахом у 70 країнах світу, адже мистецтво приготування їжі – невичерпне і хвилююче для кожного. Докладніше.

19.10.2016р.

студентами група ВХП -13-1 (куратор Заіка О.А.) проведено круглий стіл «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства», до Європейського дня протидії торгівлі людьми. Запрошені до участі група ВХП 14-1, куратор Осадча І.А., юрист технікуму Антоненко В.А. Докладніше.

19.10.2016р.

в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі в рамках співробітництва соціально-психологічної служби технікуму із Центром планування сім’ї та репродукції людини було розпочато цикл інформаційних зустрічей зі спеціалістами центру. Докладніше.

19.10.2016р.

на базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбулося перше засідання Регіонального методичного об’єднання викладачів комерційних дисциплін у новому навчальному році. Докладніше.

18.10.2016р.

в технікумі пройшло протипожежне тренування: «Дії керівного складу, формувань ЦЗ, працівників та студентів у випадку виникнення пожежі в будівлі технікуму»... Докладніше.

15.10.2016р.

реалізуючи на практиці домовленості про співробітництво між технікумом та дирекцією гіпермаркету АШАН, команда студентів І-ІV курсів,за координації викладача товарознавчих дисциплін Константінової Н.В., взяла участь в організації та проведенні презентації одягово-взуттєвої колекції торговельної марки «InExtenso». Докладніше.

13.10.2016р.

у стінах КДКЕТ проведено тематичну вітальню на тему «Вітчизна слави й доблесті край», присвячену Дню Покрови Пресвятої Богородиці, Дню захисника України та українського козацтва. Докладніше.

13.10.2016р.

у КДКЕТ відбулися урочисті заходи з нагоди потрійного свята: Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України та українського козацтва. Оскільки ще з козацьких часів на Покрову вшановували захисників Батьківщини, то з минулого року чоловіче свято прийнято відзначати саме на День Покрови і вважати всенародним. Докладніше.

12.10.2016р.

у стінах Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбулась практична конференція: «Результати і досягнення системи виробничого навчання в 2015-2016н.р. в контексті співробітництва з перспективними базами практики», що стала вже традиційним заходом для нашого навчального закладу. Докладніше.

11.10.2016р.

на базі Дніпропетровського технолого-економічного коледжу відбулося перше засідання обласного методичного об’єднання викладачів спеціальності «Виробництво харчової продукції». Метою засідання був обмін досвідом викладачів спецдисциплін, під час якого розглядалося основне питання – «Впровадження інноваційних технологій для активізації навчального процесу, творчі пошуки та здобутки». Докладніше.

11.10.2016р.

в КДКЕТ відбувся турнір з міні-футболу «Шкіряний м’яч» між юнаками академічних груп І-ІІІ курсів, що проводився з нагоди святкування Дня захисника України, керівник секції з міні-футболу викладач фізичної культури Поперечнюк А.Ф. Докладніше.

06.10.2016р.

на базі ПК «Шинник» м.Дніпро відбулась Обласна науково-практична конференція «Досягнення і перспективи розвитку психологічної служби системи освіти Дніпропетровщини» - рік 25-й. Докладніше.

06.10.2016р.

на базі Криворізького державного педагогічного університету відбувся семінар, присвячений аналізу стану викладання природничих дисциплін у профільних навчальних закладах. Доповідачами виступили старші викладачі та доценти кафедри «Хімії та методики її навчання» та «Біології та методики її навчання». Докладніше.

05.10.2016р.

5 жовтня 2016 року на базі КДКЕТ відбулося перше у нинішньому навчальному році засідання Регіональної школи педагогічної майстерності. До участі були запрошені методисти та керівники шкіл педагогічної майстерності коледжів Північного регіону міста Кривого Рогу (Автотранспортний, Гірничий, Гірничо-електромеханічний, Індустріальний коледжі та Криворізький коледж економіки та управління). Докладніше.

05.10.2016р.

Жовтень цього року розпочався активною діяльністю клубного об’єднання «Крок», в складі якого вже багато років поспіль працюють різноманітні гуртки та клуби за інтересами. І ось, 5 жовтня 2016 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі стартував міні-проект «Світ європейських традицій», створений у рамках роботи студентського волонтерського руху «Територія студентських ініціатив». Докладніше.

30.09.2016р.

студентка групи Б-14-1 Мітюхіна Катя під орудою викладача економічних дисциплін, викладача-методиста Лушнікової Ольги Юріївни взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Конкурентоспроможність національної економіки: показники, фактори впливу та шляхи підвищення»... Докладніше.

30.09.2016р.

у КДКЕТ відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти. З ранку у закладі звучали теплі привітання, щирі слова любові і подяки тим, хто обрав для себе нелегкий шлях – бути освітянином. Докладніше.

27.09.2016р.

було активовано один з напрямів сумісної діяльності в межах угоди - розпочато проведення циклу навчально-практичних семінарів для викладачів і студентів КДКЕТ за тематикою «Інновації в організації торгово-технологічного процесу та комерційної діяльності гіпермаркету «Ашан», ініційованих цикловою комісією торгівлі та підприємництва. Докладніше.

21.09.2016р.

у актовій залі технікуму традиційно відбулася презентація клубного об’єднання «КРОК» для студентів нового набору. Докладніше.

16.09.2016р.

представниця КДКЕТ, голова комісії із соціального страхування, викладач комерційних дисциплін Біла Ірина Василівна взяла участь у робочому семінарі, присвяченому навчанню голів та членів комісій із соціального страхування підприємств, установ та організацій, на якому були розглянуті питання, пов’язані з призначенням та виплатою матеріального забезпечення і наданням соціальних послуг. Докладніше.

14.09.2016р.

на базі КДКЕТ відбулося перше засідання РМО викладачів економічних дисциплін ВНЗ І р.а. Північного регіону міста Кривого Рогу, метою якого було визначення стратегічних напрямів роботи методичного об’єднання на 2016-2017 н.р. Принагідно зазначимо, що очолює об’єднання другий рік поспіль представник нашого технікуму, викладач-методист Лушнікова Ольга Юріївна. Докладніше.

14.09.2016р.

Протягом 09-14 вересня 2016 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікуму пройшла низка заходів з нагоди Дня фізичної культури та спорту України, серед яких найяскравішим було спортивно-розважальне свято «Спорт – здоров’я, спорт – це сила, що дає молоді крила!». Докладніше.

10.09.2016р.

у місті Дніпро на Січеславській набережній відбувся ІV відкритий міжнародний чемпіонат з карвінгу «Кубок Дніпра-2016».  Докладніше.

09.09.2016р.

представниця КДКЕТ, завідувач відділення Сидоренко Наталя Василівна взяла участь у роботі ІІ Всеукраїнського з’їзду вищих навчальних закладів державної форми власності, котрий відбувся на базі Київського національного торговельно-економічного університету... Докладніше.

01.09.2016р.

у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулися урочистості, присвячені всеукраїнському Дню знань – святкова лінійка під назвою «Цей вересневий світлий день…» і перший урок на тему «Україна – свята і єдина, Через терни ідеш до мети!». Гостинне подвір’я технікуму зібрало численних викладачів, батьків, студентів... Докладніше.

 

 

 

архів 2015-2016 н.р.

архів 2014-2015 н.р.

архів 2013-2014 н.р.

архів 2012-2013 н.р.