Події

 

Засідання циклових комісій

 

Впродовж жовтня 2021 року задля забезпечення підвищення професійної майстерності викладачів, удосконалення вміння застосовувати сучасні освітні та педагогічні технології у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) відбулись он-лайн - засідання циклових комісій.
Зустрічі пройшли під єдиною темою: «Дистанційне навчання – нова формула освіти».

 

Викладачі закладу зазначили, що вже опанували різноманітні освітні платформи, а саме: Google classroom, Google форми, «Всеосвіта», Online Test Pad, онлайн дошка ІDroo, Kahoot, LearningApps, Viber, Google site, Google Meet; освітні YouTube канали та активно використовують при викладанні навчальних дисциплін.

 

 

Викладачі циклової комісії торгівлі та підприємництва розкрили ефективність використання мобільного додатку Telegram для організації як індивідуальної, так і групової роботи в рамках дистанційного навчання спеціальних дисциплін.

 

В своїй практиці викладачі комісії використовують віртуальну дошку Padlet для організації виконання практичних робіт. Використовуючи он-лайн–конструктор тестів Оnline Test Pad, педагоги створюють цілу палітру цифрових навчальних завдань: тестів, кросвордів, сканвордів, опитувань, логічних ігор, діалогів тощо.

 

Викладачі природознавчих дисциплін і математики для урізноманітнення занять використовують Лабораторію симуляцій PhET, що дає можливість студентам експериментувати та досліджувати навіть за відсутності прямих інструкцій.

 

 

Також під час дистанційного формату педагоги закладу намагаються використовувати і ті методи та прийоми, які притаманні очному навчанню: групові дискусії, колективне обговорення пройденого матеріалу, живе спілкування тощо.

 

Дистанційне навчання – це виклик не лише для студентів, а й для нас, викладачів. Організовувати якісне навчання, заряджати мотивацією і бути готовими до технологічних проблем – це справді непросто, але сьогодні викладачі нашого освітнього закладу вже готові до цього виклику!

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ