Події

 

«HALLOWEEN MASQUERADE - 2021»

 

31 жовтня студентський парламент Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) напередодні найбільш таємничого дня «Halloween» вирішив започаткувати традицію та організувати онлайн-конкурс PhotoArt «HALLOWEEN MASQUERADE - 2021».

 

Halloween - один з найдавніших та найзагадковіших днів, який відзначають по всьому світу. Хто з нас не мріяв перетворитися на один вечір в грайливу відьму або злісного чаклуна? На один вечір приміряти загадковий і незвичний образ, прикрасити кімнату та приготувати, ну дуже, «страшні» страви! Тому було вирішено долучитись до відзначення унікальної та загадкової дати «Hallowwen».

 

Протягом тижня бажаючі взяти участь у онлайн-конкурсі надсилали свої фото на офіційну сторінку студентського парламенту у соціальній мережі «Instagram». 31 жовтня було організовано онлайн-батл серед учасників конкурсу, за результатами котрого були обрані два переможці: Правєдніков Даніїл група М-21-1 та Кривошия Вікторія група ХТ-20-3.

 

 

 

Також протягом дня на учасників онлайн простору «Instagram» чекало багато цікавих міні-ігор та захоплюючих фактів про свято «Halloween».

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ