Події

 

Екологічний семінар за темою: «10 кроків до енергозбереження у побуті»

 

31 жовтня 2019р. в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі, в рамках роботи клубу «Екос», відбувся екологічний семінар за темою: «10 кроків до енергозбереження у побуті», який приурочений до Міжнародного дня з енергозбереження.

 

На семінар були запрошені фахівці: заступник директора з АГР, голова ОСББ – Лопатіна Л.Б., інженер з охорони праці КДКЕТ – Олексієнко О.О., викладач комісії загальнотехнічних дисциплін – Заворотня А.В. та студенти груп – ХТ-19-3, ХТ-18-3, ХТ-19-1с.

 

Захід мав на меті привернути увагу до проблем енергозбереження, запобігти неефективному витрачанню енергоносіїв, роз’яснити яким чином можливо у побуті заощаджувати особисті кошти та економити енергію в масштабах держави.

 

 

Керівник клубу Зубченко Н.О. та активні учасники підготували доповіді, презентації щодо проблем енергозбереження та способи їх вирішення як в Україні так і за кордоном.

 

Заступник директора з АГР Лопатіна Л.Б. розповіла про досвід роботи в ОСББ, про заощадження коштів мешканців будинків шляхом впровадження державної програми «Теплі кредити» та грантового фінансування Східноєвропейським фондом «IQ energy».

 

Інженер з охорони праці Олексієнко О.О. звернула увагу на пам’ятку покрокового дотримання правил техніки безпеки при експлуатації електроприладів у побуті.

 

Отже, кожен учасник семінару з'ясував як можна використовувати альтернативні види енергоносіїв та економити у побуті енергоресурси, як розумно виходити з несприятливих ситуацій, дізнались можливі способи їх уникнення для бережливого ставлення до свого життя і здоров'я.

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ