Події

 

Регіональне методичне об’єднання викладачів економічних дисциплін

 

31 жовтня 2018 року на базі Гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет», в рамках роботи регіонального методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін ЗВО І-ІІ р.а. Північного регіону м. Кривий Ріг відбулось засідання круглого столу «Значимість економічної освіти для майбутнього фахівця».

 

Голова РМО, викладач-методист Криворізького державного комерційно-економічний технікуму Лушнікова О.Ю визначила особливості розвитку економічної освіти, яка формує економічну свідомість, забезпечує формування моральних і ділових якостей особистості з дитинства.

 

На засіданні активно обговорювались актуальні питання важливості економічної освіченості майбутніх спеціалістів різних галузей нашої держави.

 

 

Викладач Єгорова Олена Миколаївна поділилась власними поглядами на сутність економічної освіти в системі формування майбутніх фахівців ресторанно-готельної справи, зазначила, що галузь ресторанних та готельних комплексів є важливим чинником у забезпеченні економічної стабільності країни та євроінтеграційних процесів.

 

Така практика обміну поглядами на проблеми сучасної економічної освіти сприяє їх вирішенню та покращенню через інноваційні методи викладання дисципліни.

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ