Події

 

Halloween

 

31 жовтня 2018 року у Криворізькому державному комерційно - економічному технікумі відзначили одне з наймістичніших та загадкових європейських свят – Halloween.

 

Захід мав на меті ознайомити із чудернацькими традиціями цього дня та долучитися до його святкування.

 

Ранок розпочався із привітання студентським активом усіх КДКЕТівців – приємно було отримати побажання із передбаченням. Додати гарних емоцій змогла і святково прикрашена фотозона у фойє на першому поверсі.

 

Це такий день в році, коли молоді люди можуть дозволити собі побешкетувати, "перейти на бік зла" і просто розважитись. Для когось Хелловін – це можливість стати казковим створінням і повеселитися з друзями. А для студентів І курсу було організовано квест «Містичні історії», який складався із 9 станцій: необхідно було розгадати різноманітні завдання та ребуси, пазли. Найоригінальнішим завданням серед студентів було визнано малювання із заплющеними очима, у якому найкреативнішими виявилися студенти гр. ХТ-18-3 (куратор Лисенко Н. П.).

 

За результатами квесту перші місця розподілились наступним чином:

 

І місце – група ХТ-18-1 (куратор Шишкіна Л. О.);

ІІ місце – група РС-18-2 (куратор Лушнікова О. Ю.);

ІІІ місце – група ПТБ-18-1 (куратор Осадча І. А.).

 

Переможців було нагороджено солодкими призами та грамотами, а обличчя усіх учасників квесту випромінювали прекрасний настрій, хвилюючі почуття, щире задоволення від свята.

 

 

Безперечно, ми повинні перш за все дотримуватись своїх власних традицій, але потрібно поважати й інші культури, щоби стати частиною світової спільноти, до якої ми так прагнемо. А коли ми навчимося сприймати інші культури, зможемо поділитися зі світом і своїми звичаями та традиціями.

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ