Події

 

Засідання РМО викладачів Школи педагогічної майстерності закладів вищої освіти

Північного регіону міста Кривого Рогу

 

Вже не перший рік на базі Криворізького державного комерційно - економічного технікуму проводяться засідання регіонального методичного об’єднання викладачів Школи педагогічної майстерності ЗВО І-ІІ р.а. Північного регіону міста Кривого Рогу.

 

31 жовтня 2018 року голова РМО, викладач-методист КДКЕТ Пономаренко Наталія Віталіївна привітала викладачів кваліфікаційної категорії «спеціаліст» Автотранспортного, Гірничого, Гірничо-електромеханічного, Індустріального коледжів, Криворізького коледжу економіки та управління та ознайомила з інтерактивними методами навчання, з поняттям, формами та можливістю їх застосування на заняттях.

 

 

Про переваги та недоліки в роботі з сервісом Google Classroom ознайомила викладач технікуму Аверянова Н.М., яка поділилась досвідом роботи з хмарними технологіями.

 

 

Стефаняк А.В., психолог Криворізького коледжу економіки та управління, надала практичну допомогу викладачам - початківцям у подоланні стресових ситуацій в педагогічній діяльності, довела до відома присутніх інформацію про корисні можливості стресу, провела релаксаційну розминку, яку викладачі з користю можуть застосовувати в повсякденній діяльності.

 

 

Такі конструктивні зустрічі сприяють підвищенню професійної майстерності молодих викладачів та подальшому їх педагогічному зростанню в майбутньому.

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ