Події

 

«ВІД ЯКОСТІ ТОВАРІВ ДО ЯКОСТІ ЖИТТЯ!»

 

 

Ні для кого не секрет, що від якості продукції напряму залежить не лише рівень комфортності та задоволеності споживачів, а й їхнє здоров’я та безпека. Ця проблема однаково важлива для будь-якої країни, незалежно від її розміру, соціального устрою та стану економіки. Всесвітній день якості (WorldQualityDay) – щорічний захід, що проводиться у багатьох країнах світу вдругий четвер листопада.

 

«ВІД ЯКОСТІ ТОВАРІВ ДО ЯКОСТІ ЖИТТЯ!» - саме під таким гаслом до Всесвітнього дня якості 31 жовтня 2017 року проведено відкрите засідання професійного клубу «Споживач та ринок» циклової комісії торгівлі та підприємництва.

 

 

Експертами з якості на заході виступили активісти клубу студенти групи ПТБ-17-2, а їх координаторами – викладачі товарознавчо-комерційних дисциплін Осадча І.А. та Захарченко Т.Й. Численна глядацька аудиторія була представлена учнями 9-10 класів ЗСШ №113 та 35.

 

 

Мета заходу: підвищення значення високої якості продукції; активізація діяльності, що спрямована на привернення уваги до проблем якості;ознайомлення студентів та школярів з основними правами і можливостями, які надає споживачам діюче законодавство; формування навичок свідомого вибору якісних товарів та послуг.

 

 

Калейдоскоп цікавих рубрик через яскраві презентації, суттєві коментарі, відеофрагменти міцно тримав увагу аудиторії.

 

Інформаційний дайджест «Як обирати товари у супермаркеті?». Проект «Марка якості Криворіжжя». Експрес-лабораторія «Визначення якості харчів в домашніх умовах». Бліц-практикум «Вирішуємо торговельні ситуації». Майстер-клас з перевірки якості одягу та взуття. Міні-виставка та студентський хенд-мейд «Цікаве та корисне з побутових відходів». Протягом заходу студентам-експертам та викладачам таки вдалось переконати присутніх, що інформація – перша лінія захисту соціально-відповідальних споживачів.

 

 

Викладачі циклової комісії торгівлі та підприємництва, студентський актив професійного клубу «Споживач та ринок» запрошують КДКЕТівців приєднатися до світової ініціативи щорічного святкування Всесвітнього дня якості, бажають усім якнайменше стикатися з негідними товарами та обслуговуванням;мають надію,що споживач, озброєний знання ми щодо своїх прав та вмінням їх реалізувати, завжди зможе відстояти свої інтереси та дати відсіч бракоробам та несумлінним продавцям.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ