E-mail: kdketnet@gmail.com

 

ЄДИНА ІНФОРМАЦІЙНА ГОДИНА «КРУТИ 1918»

(до Дня пам’яті Героїв Крут)

 

31 січня 2024 року у КРИВОРІЗЬКОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ТОРГІВЛІ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ до Дня вшанування пам’яті героїв полеглих у бою під Крутами у відео-форматі було проведено єдину інформаційну годину «Крути 1918» для здобувачів освіти І - ІІІ курсів. Підготувала викладач соціально-гуманітарних дисциплін Н.ВАСИЛИНЕНКО.

Захід мав на меті виховання у студентської молоді почуття патріотизму; формування мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Вітчизни, на прикладі подвигу однолітків; любові до свого народу та його героїчного минулого.

Історичні сторінки, розглянуті під час інформування, акцентували увагу студентської молоді на необхідності якомога глибше усвідомити важливість історичної спадщини для захисту та розбудови нашої сучасної держави.

Українські воїни під Крутами віддали життя, але захистили незалежність і вибороли міжнародне визнання для своєї молодої держави.

Сьогодні ми гідно продовжуємо їхню справу. Як взимку 1918-го, так і 2022-го кращі з кращих стали на захист Києва та всієї України від російської навали.

Тож не зраджуємо пам'ять про Крути! Будьмо гідними своїх героїв!!!!

 

Відеоролик: sobyt/3101/video.mp4