Події

 

Урочистості з нагоди випуску здобувачів освіти відділень готельно-ресторанної справи

та харчових технологій

 

31 січня 2022 року відбулось хвилююче прощання з Криворізьким фаховим коледжем торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу для здобувачів освіти спеціальностей 181 «Харчові технології» та 241 «Готельно-ресторанна справа» за освітньо-професійною програмою «Готельне обслуговування».

 

114 студентів успішно закінчили програмний курс, склали державні іспити та опанували омріяний фах. Вісім здобувачів освіти стали відмінниками навчання, вдостоївшись дипломів з відзнакою.

 

 

На жаль, в Україні продовжують діяти карантинні обмеження, тому урочисті події були проведені в аудиторіях академічних груп з дотриманням усіх санітарних вимог.

 

 

Урочистості відкрили представники адміністрації, які радо привітали випускників з важливим святом та виголосили тепле напутнє слово вчорашнім вихованцям, а сьогодні – молодим кваліфікованим фахівцям.
Куратори груп підготували яскраві презентації, що висвітлили пам’ятні сторінки навчання і дозвілля юних технологів та готельників.

 

 

Головною родзинкою свята стало довгоочікуване вручення дипломів про здобуття фаху, почесних грамот, подяк за добре навчання та активну участь у громадському житті коледжу.

 

 

Цього дня очі випускників випромінювали радість і гордість, адже успішно подолано ще одну сходинку до здійснення професійної мрії та самовдосконалення.

 

 

Час летить і змінює все навколишнє, попереду – доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але студентські спогади назавжди залишаться найсвітлішими, найяскравішими та найприємнішими на довгі роки.
 

зміст

 

 

© 2007-2022

КФКТГРБ