Події

 

Нагородження найталановитіших випускників!

 

Ранок 31 січня 2022р. у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу розпочався зі святкових урочистостей з нагоди 58 випуску фахівців спеціальностей 181 «Харчові технології» та 241 «Готельно-ресторанна справа» за освітньо-професійною програмою «Готельне обслуговування».

 

Спільними зусиллями студентського парламенту та структурного підрозділу виховної роботи коледжу для найталановитіших студентів – учасників молодіжного студентського театру «Меркурій» було підготовлено та проведено особливе привітання.

 

Так, у дружній атмосфері (моментами навіть зі сльозами на очах) відбулась зворушлива церемонія вручення подяк та пам’ятних сувенірів, лунали слова щирої вдячності та теплі побажання на майбутнє від заступника директора з ВР Олени ХОМЯК.

 

 

Для випускників було підготовлене святкове відеопоздоровлення, яке занурило їх у вир спогадів про своє бурхливе студентське життя у стінах коледжу, допомогло пригадати всі свої творчі здобутки, виконані ролі на сцені. Звісно, відео зворушило серце кожного з присутніх!

 

 

Наприкінці заходу студенти-випускники та представники студентського парламенту обмінялися добрими побажаннями та напутніми словами, що також додало особливої душевності святковій зустрічі.

 

Найталановитіші випускники назавжди залишаться у славетній творчій історії нашого коледжу!

 

Інформаційний департамент

студентського парламенту

зміст

 

 

© 2007-2022

КФКТГРБ