Події

 

Урочистості з нагоди ювілейного 55-го випуску студентів технологічного відділення

"Ласкаво просимо до казки на гостину…"

 

31 січня 2020 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулись святкові урочистості з нагоди 55-го випуску студентів технологічного відділення. Успішно закінчили програмний курс, склали державні іспити та опанували омріяний фах 110 студентів спеціальностей «Харчові технології» та «Готельно-рестораннасправа» (освітньо-професійна програма Ресторанне обслуговування).

 

 

Цього дня святкові софіти актової зали зустріли у своїх гостинних стінах щасливих випускників, шановних гостей, студентів та весь викладацько-педагогічний склад технікуму. Адже випускний - це найбільш значущий час в житті кожного студента, це, свого роду, завершення одного з важливих життєвих етапів! Це день спогадів і зустрічей, це смуток розставання з друзями та очікування нового дорослого життя! Ці миті наповнені урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, романтичними сподіваннями та неймовірними мріями.

 

 

Відкрила урочистості заступник директора з навчальної роботи Саква В.М., яка від імені адміністрації звернулась з привітальним словом до випускників, їхніх батьків та всіх присутніх в залі.

 

Святкова програма заходу включала яскраві театралізовані постановки, хореографічні та вокальні номери, теплі привітання та слова подяки і, звичайно, вручення довгоочікуваних дипломів молодим фахівцям. Так, гордістю цьогорічного випуску стали семеро відмінників, які отримали дипломи з відзнакою та почесні нагороди «Зірка Інтелекту -2020».

 

 

 

Випускний вечір повнився і знаменними хвилинами. З гордістю отримали сертифікати на іменні стипендії у ІІ семестрі 2019-2020 н.р. Складенко А.гр.РС-17-1 (стипендія імені Пищимухи Т.М.), Вижимок В. гр.ХТ-18-1 (стипендія імені Кур'янової М.Т.) та Гаврилов І. гр.ГС-17-1 (стипендія імені Гайдука Іллі).

 

 

 

 

 

 

За плідну співпрацю, відповідальність і готовність завжди прийти на допомогу, постійну активну участь у житті закладу, за розуміння та надійну підтримку у вирішенні нагальних питань подяку від адміністрації закладу оголошено трьом членам батьківського комітету технікуму – Кітугіній Н.В., Ліновій Л.В., Янко О.М.

 

 

Сценічне дійство стало окрасою свята. Ліричні, а подеколи й гумористичні виступи, вигадливі образи персонажів загальновідомої історії про Снігову Королеву занурили глядачів у феєрію зворушливої студентської казки і створили незабутній настрій.

 

 

 

 

Особливо пронизала серця патріотична сторінка вечора, що нагадала про нетлінні цінності. Проникливі віршовані рядки, відверті емоції виконавців літературно-музичної композиції «України найкращі сини» збурили почуття гордості та болю від сумних реалій, нікого не лишивши байдужими. Адже ніколи не згасне пам'ять і шана тим, хто сьогодні захищає мир і спокій України. Посмертно згадуючи славного випускника технікуму, Гайдука Іллю, на випускному вечорі було продовжено традицію покладання квітів до меморіальної дошки героя. Цю місію з честю виконали кращі випускники 2020 року під зворушливу тишу зали, де глядачі один за одним піднялися аби віддати мовчазну шану нашому герою.

 

Отже, ретельна підготовка учасників молодіжного студентського театру «Меркурій», зворушливі виступи батьків, членів адміністрації, викладачів, кураторів та самих винуватців свята – цьогорічних випускників – створили неповторний вечір, подарували прекрасні емоції, безцінні спогади про навчальний заклад на довгі роки.

 

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ