Події

 

Випускний вечір студентів технологічного відділення:

"Цей день вам довго не забути"

 

31 січня 2018 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулись урочистості з нагоди 53–го випуску студентів технологічного відділення - І перший випуск ювілейного року.

 

Успішно закінчили програмний курс, склали державні іспити та опанували омріяний фах 67 студентів спеціальностей «Виробництво харчової продукції» та «Готельне обслуговування».

 

Гордістю цьогорічного випуску знову ж таки стали закордонні практиканти. Так у 2016-2017 навчальному році найкращі вихованці технікуму пройшли практичну підготовку, набувши професіональних вмінь європейського зразка. Місяці наполегливої праці, самовдосконалення, незабутніх вражень та бурхливих емоцій – і урочиста мить настала: молоді фахівці отримали почесні сертифікати, надихаючи власним прикладом наступників на нові звершення. Всі випускники закладу отримали рекомендації на робочі місця як прекрасний шанс і старт вдалої кар’єри в майбутньому.

 

З привітальним словом до випускників, їхніх батьків та всіх присутніх звернулась заступник директора з навчальної роботи Саква В. М, відкривши урочистості.

 

 

 

Святкова програма заходу включала яскраві вокальні номери, теплі привітання та слова подяки і, звичайно ж, вручення довгоочікуваних дипломів молодим фахівцям.

 

 

 

Випускний вечір повнився і знаменними хвилинами. З гордістю студенти отримали сертифікати на іменні стипендії технікуму.

 

 

 

Особливо пронизала серця патріотична сторінка вечора, що нагадала про нетлінні цінності. Проникливі віршовані рядки, відверті емоції виконавців літературно-вокальної композиції збурили почуття гордості і болю від сумних реалій, нікого не лишивши байдужими. Адже ніколи не згасне пам'ять і шана тим, хто сьогодні захищає мир і спокій України. Згадуючи колишнього студента технікуму Іллю Гайдука, на випускному вечорі було продовжено традицію покладання квітів до меморіальної дошки героя. Цю місію з честю виконали найкращі студенти КДКЕТ.

 

Цьогоріч випускниками стали і учасники вокальної студії «Амплуа» - переможці численних міських і всеукраїнських конкурсів, які неодноразово сприяли підвищенню іміджу нашого навчального закладу. Багато теплих слів прозвучало на їх адресу. Співаків було відзначено пам’ятними сувенірами.

 

 

 

 

 

Отже, ретельна підготовка учасників молодіжного студентського театру «Меркурій», зворушливі виступи батьків, членів адміністрації, викладачів, кураторів та самих винуватців свята – цьогорічних випускників – створили неповторний вечір, подарували прекрасні емоції, безцінні спогади про навчальний заклад на довгі роки.

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ