Події

 

Благодійна акція "У щасті дитини – доля країни"

 

Криворізький державний комерційно-економічний технікум продовжує діяльність у межах благодійного проекту «Милосердя» молодіжного волонтерського руху «Територія студентських ініціатив». Тож за доброю традицією, 30 травня 2019 р., студенти відвідали вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей з благодійною акцією «У щасті дитини – доля країни», приуроченою до Дня захисту прав дітей.

 

 

Щороку кдкетівці трепетно готуються до зустрічей з молодшими друзями, а особливо до цієї акції, привозячи дітям цікаві змагання, яскраві розваги, душевні подарунки. Цьогоріч студенти також з величезним задоволенням готували розважальну програму, яку, на жаль, не довелося втілити через карантинні заходи у закладі. Та незважаючи на труднощі, наші волонтери прийняли рішення докласти всіх зусиль і таки зустрілися з дітлахами.

 

Активісти подарували маленьким друзям турботу та тепло власних сердець, від чого на обличчях малечі засяяли посмішки, а в очах загорівся вогник надії. Всіма улюблені ласощі – морозиво, яскраві іграшки довершили радісну атмосферу зустрічі.

 

 

Це й є найкраща винагорода для кожного студента, адже такі доброчинні акції стали не просто традиційними, а духовно необхідними.

 

Кожен з нас, відчуваючи щире задоволення від шляхетної справи, усвідомив, що може скрасити будні хоча б однієї дитини, роблячи її щасливою та впевненою в майбутньому. Це неповторні емоції!

 

Тож нехай всі діти відчувають ласку та любов оточуючих не лише у День захисту дітей, а повсякденно і щохвилини; спільними зусиллями ми змінимо світ на краще!

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ