Події

 

30 січня 2018 року на базі КДКЕТ відбулося засідання РМО викладачів Школи педагогічної майстерності ВНЗ І р.а. Північного регіону міста Кривого Рогу, тема якого була «Діяльність педагогічного працівника щодо створення та удосконалення навчально-методичних комплексів дисциплін».

 

На засіданні були присутні викладачі кваліфікаційної категорії «спеціаліст» Автотранспортного, Гірничого, Індустріального коледжів, Криворізького коледжу економіки та управління та Криворізького державного комерційно-економічного технікуму.
Відкрила засідання заступник директора з навчальної роботи КДКЕТ – Саква В.М.

 

 

З доповіддю «Діяльність педагогічного працівника щодо створення та удосконалення навчально-методичних комплексів дисциплін» виступив методист КДКЕТ Поляков П.М., який ознайомив присутніх з нормативною базою, структурою, варіантами оформлення навчально-методичних комплексів.

 

Заволока Т.І., викладач-методист, запропонувала практичну допомогу викладачам-початківцям у створенні навчально-методичних комплексів із застосування комп’ютерних програм та презентацій.

 

 

Голова РМО викладачів ШПМ Пономаренко Н.В. поділилась досвідом складання НМКД з практичної підготовки студентів: складовими комплексу, критеріями оцінювання вмінь студентів, пакетом контролю знань, порядком оформлення звітів з практики та особливостями кожного виду практики.

 

 

 

Загалом, засідання пройшло у теплій, дружній та конструктивній атмосфері.

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ