Події

 

Засідання методичного об’єднання кураторів КДКЕТ

 

29 листопада 2017 року відбулося засідання методичного об’єднання кураторів КДКЕТ «Нестандартні форми та методи виховної роботи зі студентською молоддю», на якому розглядалися питання методичного та практичного характеру, підводились підсумки досвіду роботи кураторів, обговорювались проблеми виховної роботи в студентських групах.

 

 

Під час зустрічі куратори груп ПТБ-16-2, РС-16-2 Біла І.В. і Галямар В.О. виступили з узагальненням своєї роботи та поділились досвідом, зазначивши, що одним із найцікавіших нетрадиційних занять у виховному процесі із студентами є заняття - екскурсії. Виступи супроводжувалися яскравими презентаціями, відеороликами.

 

 

Куратори акцентували увагу на те, що студенти з цікавістю активно беруть участь в різних інтерактивних іграх: сюжетно-рольові, інтелектуальні, ігри-подорожі, ігрові програми, виступи агітбригад, а серед ефективних нестандартних форм позааудиторних заходів широко практикується проведення тренінгів, занять-практикумів, різних шоу.

 

 

Практичною частиною зустрічі стала вправа-медитація малювання кольоровим піском. Разом з практичним психологом технікуму, Бойченко А. В., кожен присутній мав змогу оволодіти простою і ефективною технікою мандалотерапії, застосування якої у повсякденному житті допоможе краще розуміти себе і те, що навколо відбувається, стати більш впевненим і оптимістичним.

 

 

Загалом, зустріч була інформативною та пройшла в дружній теплій атмосфері.

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ