Події

 

Всеукраїнський онлайн-форум

«КАР’ЄРА ЗІ ШКОЛИ: ВИБІР І ПЛАНУВАННЯ»

 

Сучасний світ дуже швидко трансформується. Ми відчуваємо, як довкола нас інтенсифікуються зміни різнопланового характеру: соціальні, культурні, технологічні, економічні, екологічні тощо.

 

 

Поглиблення глобалізаційних процесів загострює конкуренцію між державами за обмежений природний і людський ресурси. Останні дослідження говорять про те, що ключ до успіху будь-якої країни лежить у площині людського потенціалу, що пов’язаний із розумінням його роботи в майбутньому. Усвідомлення ключових тенденцій роботи майбутнього й актуальних навичок, прогнозів щодо ринку праці та майбутнього провідних галузей економіки може стати основою для побудови стратегій підготовки та перепідготовки молоді і розвитку їхнього потенціалу.

 

 

 

Саме цим питанням був присвячений 29.10.2021 Всеукраїнський онлайн-форум «КАР’ЄРА ЗІ ШКОЛИ: ВИБІР І ПЛАНУВАННЯ» від Міністерства молоді та спорту. Захід відбувався на платформі Zoom з 11.00 до 18.00. В ході роботи викладачі циклової комісії торгівлі та підприємництва Галямар В.О. та Біла І.В. Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум), разом з іншими учасниками з близько 170 освітніх закладів України, взяли участь у різних панельних дискусіях, марафоні кращих практик, численних майстер-класах.

 

 

 

На широкий загал були презентовані нові та вже діючи:

 

• Всеукраїнський проєкт «Карта професій»;

• Всеукраїнський проєкт «Обери професію своєї мрії»;

• Проєкт «Жити на рівних»;

• Всеукраїнська освітня компанії Setstud;

• Проєкт «Scientibattle»;

• Ініціатива «Дівчата STEM».

 

 

Наприкінці робочого дня всі охочі обговорили нагальні проблеми в рамках тематичних дискусій. Учасники заходу зійшлись у тому, що профорієнтація – це складова успішного кар’єрного зростання молоді, а вчасна адаптація освітнього процесу до сучасних змін буде сприяти молодіжним інноваціям, підприємництву, посиленню участі у прийнятті рішень у громадах та розв’язанні проблем на національному рівні, а також посилить потенціал української молоді бути рушійною силою плюралізму та поваги до різноманітності.

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ