Події

 

Інтегроване навчальне заняття

 

29 жовтня 2020 року для студентів Криворізького державного комерційно-економічного технікуму (гр.ОБ-18-1, ОБ-19-1) викладачі Пономаренко Н.В. та Єгорова О.М. провели інтегроване навчальне заняття з дисциплін «Фінансовий облік» й «Гроші та кредит» з елементами ділової гри та квесту.

 

 

Студенти активно долучились до банківського квесту: відповідали на поставлені питання, вирішували самостійно банківські завдання та вдосконалювали знання по темі: «Організація готівкових та безготівкових розрахунків підприємств», «Сутність і функції комерційних банків».

 

 

 

Під час фінансового змагання дізнались багато нового про форми та системи розрахунків, які виконуються завдяки чіткій роботі банків, які на договірних засадах здатні здійснювати кредитне, розрахунково-касове й банківське обслуговування своїх клієнтів, розміщувати грошові вклади, вести рахунки банків-кореспондентів.

 

 

 

З цікавістю, використовуючи логіку, інтуїцію, знання, вже отримані під час вивчення тем в технікумі, студенти ефективно закріпили навчальний матеріал.

 

 

Майбутні спеціалісти бухгалтерського обліку вдосконалили свої практичні навички в актуальних питаннях відносин між банками та підприємствами.

 

 

Таке креативне заняття для кожного учасника стало справжньою пригодою, а для обраної професії - це гарний бухгалтерський досвід.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ