Події

 

Конференція-презентація «Кар’єра та навчання разом з «Reikartz»»

 

29 жовтня 2019р. студенти та викладачі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відвідали презентацію компанії «Reikartz» у готельно-ресторанному комплексі «Аврора». Захід мав на меті ознайомити студентів з ТОВ "Венеція - Бест" та компанією в цілому, особливу увагу було приділено стандартам підприємства та сучасним вимогам до персоналу готельно-ресторанного сервісу.

 

 

В заході взяли участь студенти КДКЕТ, що навчаються за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа» (групи ГС 16-1, ГС 17-1, РС 17-1), а також студенти з інших навчальних закладів міста.

 

 

В рамках заходу був проведений інноваційний тренінг про клієнтоорієнтованість, який дуже зацікавив молодь. Тренінг проводив директор з корпоративної культури компанії «Reikartz» Ларіонов Олексій. Він також презентував свою власну навчальну книгу «Ідеальний сервіс». Регіональний менеджер по персоналу, викладач корпоративно-навчального центру Дубрівна Ксенія та рекрутер компанії Якимцо Юлія – провели інформаційно-пізнавальну презентацію про історію і сучасний розвиток компанії «Reikartz». Ознайомили учасників заходу з вакансіями та можливостями кар’єрного зростання і організацією корпоративного навчання.

 

 

По завершенню конференції для всіх бажаючих була проведена екскурсія по готельно-ресторанному комплексу та співбесіди щодо працевлаштування до компанії. Такі зустрічі корисні для майбутньої кар’єри студентів, усвідомлення реальних перспектив та критеріїв для власного розвитку як фахівця, а також поглиблення відносин технікуму з сучасною базою практики ГРК «Аврора», яка за довгі роки співпраці надала можливість практикуватись та отримати гідне робоче місце багатьом студентам КДКЕТ.

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ