Події

 

День працівників освіти в КДКЕТ

 

29 вересня 2017 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти. Зранку у закладі звучали теплі привітання, щирі слова любові від вдячних вихованців тим, хто обрав для себе нелегкий шлях – бути освітянином. Адже вчитель – це людина, яка не просто дає знання, а яка взяла на себе величезну місію – виховувати людей, залишати добрий слід в душі кожного.

 

 

 

 

 

 

Окрасою дня стало урочисте привітання викладачів у читальній залі закладу. Учасники МСТ «Меркурій» створили неповторну, зворушливу атмосферу свята, вітаючи своїх наставників душевним співом, танцювальними композиціями, ліричними рядками. Поетичний образ Дівчини-Осені та піднесені виступи ведучих нагадали всім про прекрасні хвилини пізнання і відкриття, які дарує кожній людині вчитель.

 

 

 

 

Соковитою родзинкою заходу став імпровізований проект «Світське життя у КДКЕТ» з яскравою ведучою, в рамках якого пролунали щирі поздоровлення від директора технікуму та батьківського комітету.

 

 

 

Теплі вітання на свою адресу приймали і працівники бібліотеки з нагоди професійного свята. Цього дня, за традицією, найкращих викладачів та співробітників було нагороджено грамотами. Напередодні знаменного дня студенти створили відеосюрприз для своїх наставників. Радісні емоції викликав відеорепортаж про викладачів, які давали оригінальні інтерв’ю з нагоди свята. Поздоровлення членів студентського парламенту, випускників минулих років, а нині студентів ДонНУЕТ та ХДУХТ, зігріли серце кожного освітянина проникливими емоціями та словами. Номер від викладацького «Клубу білявок», блискучі виступи голів циклових комісій викликали море посмішок, щире задоволення та гучні оплески.

 

 

 

Солодкий сюрприз від циклової комісії Харчових технологій та готельно-ресторанної справи довершив загальне вдоволення від заходу.

 

 

Цього дня обличчя всіх членів великої родини КДКЕТ випромінювали прекрасний настрій, хвилюючі почуття, щиру радість від свята.

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ