Події

 

Урочиста зустріч здобувачів освіти

відділень обліку та підприємництва і готельно-ресторанної справи

 

29 червня 2022 року у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу відбулась урочиста зустріч з нагоди 57-го випуску фахових молодших бакалаврів відділень обліку і підприємництва та готельно-ресторанної справи. Успішно закінчили програмний курс, склали державні іспити та опанували омріяний фах 154 здобувача освіти спеціальностей «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та «Готельно-ресторанна справа».

 

Сьогодні, в стінах коледжу, відбувся не простий випуск, а випуск під час повномасштабної війни в Україні. Так, урочиста зустріч, була розпочата з хвилини пам’яті за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, вшановуючи тим самим пам'ять про захисників і захисниць, що ніколи не повернуться до своїх родин, але завдяки яким, сьогодні маємо змогу продовжувати жити, мріяти та вірити в найкраще для нашої неньки. Особливо зворушливим моментом стало виконання державного гімну України, під час якого голоси випускників, педагогів та гостей сплелися в єдиний потужний музично-патріотичний потік.

 

 

За традицією, з першим привітальним словом до випускників та всіх присутніх звернулась директор коледжу Наталія РЕЗНИЧЕНКО, тим самим відкривши родинну зустріч. Четверо здобувачів освіти стали відмінниками навчання, вдостоївшись урочистого вручення дипломів з відзнакою.

 

 

Цього разу родинна зустріч не обійшлася і без поважних гостей. Так, директор департаменту освіти і науки Криворізької міської ради, шановна Тетяна КРІПАК, звернулася до випускників з теплими напутніми словами та виконала почесну місію. Так, за вагомий особистий внесок, творчий підхід до справи підготовки висококваліфікованих фахівців для підприємств міста й регіону грамотами департаменту були нагородженні члени педагогічного колективу коледжу: Валентина САКВА (заступник директора з навчальної роботи), Віталій ЛИСЕНКО (методист коледжу), Наталія ПОНОМАРЕНКО (викладача облікових дисциплін) та Валентина ГАЛЯМАР (викладач комерційних дисциплін).

 

 

 

 

 

А найголовнішою подією зустрічі стало вручення довгоочікуваних дипломів, грамот та подяк, адже кожен випускник тепер може пишатися високим статусом фахівця свої справи і водночас путівкою у доросле, самостійне життя.

 

 

 

Волонтерський блок занурив усіх у непрості реалії сьогодення, вкотре наголосивши, що підтримка, милосердя, згуртованість – надважливі для перемоги добра. Цього дня, на жаль, не було прекрасних квітів, адже українська армія потребує більш серйозних речей, тому випускниками коледжу було прийнято рішення поповнити скарбничку ЗСУ посильним внеском.

 

 

 

Отже, незважаючи на буремні часи, КФК ТГРБ вкотре випускає у широкий світ своїх здобувачів освіти! Хай щастить вам, любі випускники! Бажаємо всім мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні!

 

 

 

 

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2022

КФКТГРБ