Події

 

Конкурс проектних рішень

«Методи зниження вартості продукції на підприємствах м. Кривий Ріг»

 

29 березня 2019 року студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму взяли участь в конкурсі проектних рішень «Методи зниження вартості продукції на підприємствах м. Кривий Ріг», який відбувся в рамках роботи РМО керівників наукових товариств технікумів та коледжів Північного регіону м. Кривий Ріг, на базі Гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет», з метою активізації роботи з пропаганди наукових знань, професійної орієнтації та залучення студентів до наукової творчості й дослідницької роботи.

 

Творчу роботу представили студенти КДКЕТ Крачун Карина (гр. ОБ-17-1) та Вознесенський Дмитро (гр. ХТ-16-1) з темою доповіді: «Етапи планування зниження собівартості оздоблювальних композицій солодких страв кондитерських виробів інноваційного асортименту продукції» (підготували керівники Єгорова О.М., Пономаренко Н.В.).

 

 

Виступ учасників відзначався високим рівнем підготовки, чіткими відповідями та оригінальною презентацією запропонованого проекту.

 

За результатами регіонального конкурсу проектних рішень команда КДКЕТ посіла І місце.

 

Вітаємо наших учасників та їх керівників, бажаємо їм подальших звершень та перемог в науковій діяльності!

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ