Події

 

Історичні читання «Українська держава Павла Скоропадського»

 

29 березня 2018 року продовжилась низка наукових заходів, у рамках відзначення 100-ліття початку Української революції 1917-1921 років, започаткованих історичною академічною громадою Криворізького державного педагогічного університету (ДПУ).

 

 

За науково-теоретичного та організаційного забезпечення кафедри історії України та правознавства й кафедри всесвітньої історії відбулись історичні читання «Українська держава Павла Скоропадського», участь в яких взяли студенти КДПУ та студентська молодь коледжів і технікумів Північного регіону нашого міста.

 

На цьому заході Криворізький державний комерційно-економічний технікум представляв студент Семенець В. (гр. ОБ-15-1) з темою роботи «Кримське питання у зрізі історичних подій 1918 – 2018 рр.» (керівник: Василиненко Н. Б.), яка була схвально відмічена викладацьким та студентським колективом КДПУ.

 

 

Під час наукової дискусії розглядались події, що відбувалися в період квітня-грудня 1918 р. Обговорювалась внутрішня і зовнішня політика П. Скоропадського, піднімалось питання земельної реформи, розглядались питання формування збройних сил, окремих політичних діячів та в цілому уряду П.Скоропадського. Багатьох присутніх до гучного обговорення спонукали питання про діяльність української автокефальної церкви, питання розвитку Криму за Скоропадського та його сьогодення, формування морських збройних сил України та інші.

 

 

Усі учасники отримали сертифікати. За результатами читань планується видання збірника.

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ