E-mail: kdketnet@gmail.com

     

ОНЛАЙН ЗАСІДАННЯ

РЕГІОНАЛЬНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ

ВИКЛАДАЧІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ

закладів фахової передвищої освіти

Північного регіону м. Кривий Ріг

 

29 лютого 2024 року на базі КРИВОРІЗЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ТОРГІВЛІ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ відбулося онлайн-засідання регіонального методичного об'єднання викладачів іноземних мов закладів фахової передвищої освіти Північного регіону м.Кривий Ріг.

Метою зустрічі було розглянути питання щодо організації поза аудиторної роботи з іноземної мови у закладах фахової передвищої освіти під час дистанційного навчання та обмін досвідом між викладачами семи освітніх закладів, які були присутні на заході.

 

 

Викладачі коледжу Ольга ФЕДОРОВА та Алла КРАСИЛИЧ

поділилися власним досвідом роботи зі студентами при вивченні англійської мови щодо розширення й поглиблення їхніх знань, розвитку творчих здібностей та активізації пізнавальної діяльності шляхом використання різноманітних форм роботи.

Викладачі презентували чітку систему поза аудиторної роботи з іноземної мови: гурток «ЕРУДИТ», школа мовленнєвої грамотності, олімпіади, індивідуальні консультації, проведення тематичних вечорів та конференцій, квестів, мовних воркшопів, інтелектуально-розважальних шоу, країнознавчих батлів, поетичних вечорів.

 

ПОСИЛАННЯ НА ВІДЕО

https://drive.google.com/file/d/1Rcw8gzNsyRvpdWhyCDKQJ3n9P5pWLS9I/view?usp=sharing

 

Фото та відеоматеріали підкреслили вагому значимість проведення поза аудиторної роботи з іноземної мови, результат якої викликає у студентів інтерес до дисципліни «Іноземна мова», сприяє розвитку та вдосконаленню комунікативних навичок і вмінь, привчає їх до самостійної роботи, розвиває у них творчі здібності, допомагає студентам, які не можуть з різних причин реалізувати себе на занятті, розкрити свої приховані здібності під час поза аудиторних заходів, адже саме тоді створюється спеціальна атмосфера взаєморозуміння, співробітництва, довіри та взаємодопомоги. Нестандартні форми проведення таких заходів надихають студентів до самовдосконалення - пошуку даних для заповнення інформаційних прогалин, поглиблення набутих знань, розвитку мовної та мовленнєвої компетенції.

 

 

 

Учасники зустрічі вкотре переконалися, що реалії сьогодення вимагають від викладачів іноземних мов застосовувати нові, нестандартні форми у роботі, щоб зробити вивчення англійської мови доступним і простим для кожного студента та продовжувати популяризувати англійську, як мову міжнародного спілкування.