Події

 

Нагородження найактивніших і найталановитіших випускників!

 

29 січня 2021р. під час урочистостей з нагоди 56 випуску фахівців спеціальностей «Харчові технології» та «Готельно-ресторанна справа» відбулося нагородження найактивніших і найталановитіших випускників!

 

Студентський парламент разом із заступником директора з виховної роботи Хомяк О.А, керівниками молодіжного студентського театру «Меркурій» Сизоновою Д.І. та спортивного клубу «Атлант» Яковенко І.С., підготували особливе поздоровлення для випускників-активістів, які весь свій студентський шлях завзято брали участь у всіх творчих та спортивних заходах і внесли у скарбничку КДКЕТ не одну перемогу.

 

 

У дружній атмосфері була проведена зворушлива церемонія вручення подяк та пам’ятних сувенірів, лунали слова щирої вдячності та теплі побажання на майбутнє від старших наставників.

 

Після нагородження на випускників чекало святкове відеопоздоровлення, яке занурило їх у вир спогадів про своє бурхливе студентське життя у технікумі, допомогло пригадати всі свої здобутки, виконані ролі на сцені, кроки до перемог у спорті. Звісно, відео зворушило серце кожного!

 

 

Наприкінці заходу студенти-випускники та представники студентського парламенту обмінялися добрими побажаннями та напутніми словами, що також додало особливої душевності святковій зустрічі.

 

 

Найталановитіші випускники назавжди залишаться у славетній творчій історії нашого технікуму!

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ