Події

 

Подорож до Польщі в рамках освітньої програми «Еразмус+»

 

29 січня 2020 року студентська делегація Криворізького державного комерційно-економічного технікуму на чолі з директором Резниченко Н.М. та завідувачем навчально-виробничою практикою Макаренко Л.М. в рамках освітньої програми «Еразмус+» вирушили на гостину до Республіки Польща.

 

КДКЕТ уже багато років поспіль несе статус одного з найкращих освітніх закладів міста та області, має почесне звання Флагман освіти і науки України, активно впроваджує програму міжнародної співпраці з європейськими країнами. Тому саме КДКЕТівцям надійшло запрошення на екскурсію-подорож Польщею від імені керівництва м. Забже та Забжеського відділу освіти для 12 студентів закладу.

 

Студентська громада прийняла рішення щодо складу делегації, до якої увійшли представники пільгових категорій та найактивніші члени студентського активу технікуму, котрі ретельно готувалися до мандрівки. Турбуючись про наших студентів, польські партнери взяли на себе фінансові зобов’язання щодо проживання, харчування та транспортування під час поїздки.

 

Тож, перший день перебування у республіці Польща розпочався для нашої делегації з урочистої події, із зустрічі з представниками влади міста Забже, а саме пані президентом. Також цього дня відбулися екскурсії до двох освітніх закладів, які готують фахівців споріднених спеціальностей, у рамках знайомства із містом Забже нашим студентам вдалось не тільки побачити, а й взяти участь у міському святі «Полонез випускників» і на завершення дня відвідати венгельську копалину.

 

 

Другий день захоплюючої подорожі ознаменувався участю у дружньому конкурсі-змаганні із приготування українсько-польських страв, а також незабутньою подорожжю до старого міста Катовіце.

 

 

Попереду на наших мандрівників очікує ще три дні незабутніх вражень, нових знайомств та крутих емоцій! А ми будемо чекати новин про нові пригоди!

Прес-центр «PR-ГРУП»

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ