Події

 

Цикл заходів щодо відзначення вагомих історичних подій в історії України

 

У другій половині січня 2019 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі традиційно відбувся цикл заходів щодо відзначення вагомих історичних подій в історії України.

 

17 січня напередодні знаменної дати для нашого народу – сторіччя Злуки УНР та ЗУНР, вшановуючи пам'ять українських борців за єдину соборну, незалежну державу, що була проголошена 22 січня 1919 року, студенти та викладачі КДКЕТ провели флешмоб під назвою «Навіки разом!» на захист ідеї соборної демократичної України.

 

 

Учасники заходу усвідомили, що саме сьогодні, коли на Сході України йде війна, коли наші воїни проливають кров, боронячи Батьківщину, і український Крим захоплений ворогом, нам потрібно об’єднуватись й відстоювати незалежність та цілісність нашої держави.

 

21 січня студенти-першокурсники з інтересом переглянули відеофільм «Значення Акту Злуки для єдності українських земель», підготовлений викладачем історії Василиненко Н.Б. Глядачі дізналися про всі обставини та історичне значення знаменної події.

 

 

22 січня для груп ХТ-18-2, ГС-18-1, ПТБ-16-1 викладач-історик Демарецька Т.І. провела історичний екскурс на тему «Україна: соборна, вільна, сильна», де було висвітлено віхи становлення незалежності України, тернистий шлях державотворення, утверджено думку, що тільки соборна, незалежна і вільна Україна має шанс увійти до спільноти процвітаючих країн як рівноправний партнер і перспективний лідер.

 

 

 

23 січня студенти груп другого курсу з викладачем історії Василиненко Н.Б. провели історичний дайджест на тему «Ланцюг єднання скріпив соборність», де поглибили знання про історію злуки українського народу, доленосне значення цього факту; відчули себе справжніми громадянами єдиної держави.

 

29 січня студенти-першокурсники переглянули документальний фільм, підготовлений викладачем Василиненко Н.Б., «Крути – символ героїзму українського юнацтва» про трагічну загибель студентського куреня під Крутами, що стала уособленням патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну. Молодь технікуму вразив подвиг юних борців, які полягли в нерівному бою з більшовицькими військами в ім’я української держави. Натхненні почуттями національної гідності, кдкетівці обговорили побачене та вшанували пам'ять про героїв.

 

 

Отже, всі заходи, приурочені до знаменних в історії України дат, утверджували ідею, що Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні. Ми маємо робити все належне для їх зміцнення, адже на них збудовано фундамент нашої Держави.

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ