Події

 

Новорічні привітання у КФК ТГРБ

 

Стрімкою ходою наближається найчарівніше свято в році, на яке чекають і дорослі, і діти. Звичайно ж, це Новий рік – пора, що повертає всіх у дитинство. Незважаючи на проблеми чи негаразди, ми незмінно чекаємо сюрпризів і подарунків, казкового дива та веселощів.

 

28 грудня 2021р. у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу, з дотриманням усіх протиепідеміологічних вимог, відбулося привітання профспілкового комітету колективу закладу з нагоди святкування Нового 2022 року. Зранку заклад повнився теплими привітаннями та дружніми посмішками!

 

 

Члени профспілкового комітету КФК ТГРБ на чолі з головою Валентиною Саквою святково привітали кожний структурний підрозділ освітнього закладу з прийдешніми святами з побажаннями щастя, миру й успіхів, надихнувши тим самим на подальші досягнення та злети. А колоритні образи Діда Мороза та Снігуроньки створили прекрасний настрій та підсилили чарівну атмосферу свята.

 

 

Цього дня обличчя всіх членів великої родини КФК ТГРБ випромінювали прекрасний настрій, хвилюючі почуття, задоволення від свята. А теплі поздоровлення, щирі побажання і подарунки зарядили всіх присутніх прекрасним новорічним настроєм.

Профспілковий комітет КФК ТГРБ

зміст

 

 

© 2007-2022

КФКТГРБ