Події

 

Новорічні привітання у КДКЕТ

 

Стрімкою ходою наближається найчарівніше свято в році, на яке чекають і дорослі, і діти. Звичайно ж, це Новий рік – пора, що повертає всіх у дитинство. Незважаючи на проблеми чи негаразди, ми незмінно чекаємо сюрпризів і подарунків, казкового дива та веселощів.

 

28 грудня 2020р. у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі, з дотриманням усіх протиепідеміологічних вимог, відбулося привітання профспілкового комітету колективу закладу з нагоди святкування Нового 2021 року. Зранку заклад повнився теплими привітаннями та дружніми посмішками!

 

Члени профспілкового комітету святково привітали кожний структурний підрозділ освітнього закладу з прийдешніми святами. Голова профспілки КДКЕТ - Саква В.М. поздоровила колег та побажала щастя, миру й успіхів, надихнувши на подальші досягнення та злети. Колоритні образи Діда Мороза та Снігуроньки створили прекрасний настрій та підсилили чарівну атмосферу свята.

 

 

 

Цього дня обличчя всіх членів великої родини КДКЕТ випромінювали прекрасний настрій, хвилюючі почуття, задоволення від свята. А теплі поздоровлення, щирі побажання і подарунки зарядили всіх присутніх прекрасним новорічним настроєм.

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ