Події

 

Новорічні урочистості у КДКЕТ

 

Стрімкою ходою наближається найчарівніше свято в році, на яке чекають і дорослі, і діти. Звичайно ж, це Новий рік – пора, що повертає всіх у дитинство. Незважаючи на проблеми чи негаразди, ми незмінно чекаємо сюрпризів і подарунків, казкового дива та веселощів. За східним гороскопом настає рік металевого Щура. Це розумна, активна, цілеспрямована істота, яка є втіленням кмітливості та хазяйновитості, і принесе щастя в кожен дім.

 

28 грудня 2019р, у читальному залі бібліотеки Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, відбулися урочистості з нагоди святкування Нового 2020 року. Зранку заклад повнився теплими привітаннями та дружніми посмішками, а окрасою дня стала святкова концертна програма під назвою «Новий рік по-українськи!».

 

 

Гостинна зала зібрала всіх представників дружнього колективу КДКЕТ.

 

 

 

Директор Резниченко Н.М. привітала присутніх з наступаючим святом, побажавши щастя, миру й успіхів, надихнувши на подальші досягнення та злети. Колоритні образи Солохи, козака Морози, кумоньки Зими, Феї створили прекрасний настрій та підсилили чарівну атмосферу свята. Для глядачів лунали ліричні, а подеколи і жартівливі привітання, гумористичний гороскоп пообіцяв всеможливих благ всім знакам зодіаку.

 

 

 

 

Радісні емоції викликав вихід і виступ «мишок», з числа представників колективу, які народилися у наступаючий рік.

 

 

Цього дня обличчя всіх членів великої родини КДКЕТ випромінювали прекрасний настрій, хвилюючі почуття, задоволення від свята. А теплі поздоровлення, щирі побажання і подарунки зарядили всіх присутніх прекрасним новорічним настроєм.

 

 

 

 

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ