Події

 

Новорічні урочистості у КДКЕТ

 

Стрімко наближається найчарівніше свято в році, на яке чекають і дорослі, і діти. Звичайно ж, це Новий рік – свято, яке всіх повертає в дитинство. Незважаючи на труднощі чи проблеми, ми чекаємо від нього сюрпризів і подарунків, казкового дива і веселощів. Навіть ставши дорослими, все одно очікуємо чудес. За східним гороскопом настає рік жовтої Собаки. Це віддана, розумна, доброзичлива, улюблена багатьма тварина, яка принесе щастя, мир і спокій.

 

28 грудня, у читальному залі бібліотеки Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, відбулися урочистості з нагоди святкування Нового 2018 року. З ранку у закладі звучали теплі привітання та щирі слова любові, а окрасою дня стала святкова концертна програма під назвою «А вот и Новый год Собаки».

 

Гостинна зала технікуму зібрала всіх представників дружнього колективу КДКЕТ.

 

 

Директор Резниченко Н.М. привітала присутніх з наступаючим святом, побажавши щастя, миру й успіхів, надихнувши на подальші досягнення і злети. Після чого розпочалася урочиста програма, в ході якої лунали ліричні, а подеколи і жартівливі привітання, гумористичний гороскоп для кожної циклової комісії, згадали й про яскраві події року, що йде.

 

В ході свята було відзначено приємними сувенірами й тих, хто народився в рік Собаки.

 

 

Кульмінацією святкування стала найочікуваніша подія дня – зустріч із Дідом Морозом та Снігуронькою, які занурили глядачів у казку і подарували незабутні емоції.

 

 

Цього дня обличчя всіх членів великої родини КДКЕТ випромінювали прекрасний настрій, хвилюючі почуття, задоволення від свята. А теплі поздоровлення, щирі побажання і подарунки зарядили всіх присутніх прекрасним новорічним настроєм.

 

 

Вітаючи дорослих, колектив КДКЕТ звичайно турбується і про дітей співробітників. Так 29 грудня у закладі для малечі відбулася розважальна програма від театральної студії «Ванильные качели» МПДЮТ «Горицвіт» спільно з МСТ «Меркурій» та представниками педагогічного колективу технікуму за назвою «Витівки Ельфів-добротворів».

 

 

Атмосфера свята була дійсно чарівною, новорічно піднесеною. Здавалося, ось-ось станеться щось дивовижне й хвилююче, як у справжній добрій казці. Любовно вбрана красуня-ялинка радувала дітлахів сяючими прикрасами та яскравими вогниками.

 

 

Захід включав рухливі ігри, вікторину, безліч веселих конкурсів, у яких дітвора активно брала участь. Новорічна пісенька Ельфів у фіналі програми налаштувала маленьких учасників на радісний лад, викликавши щирі усмішки на обличчях.

 

 

 

 

 

 

Прагнучи отримати подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки діти показали справжню веселку талантів – це і вірші, і співи, і навіть акробатичний етюд.

 

 

 

 

Наприкінці зустрічі, аби довершити щиру радість від свята, всіх маленьких гостей запросили до чарівного дитячого кафе.

 

Усміхнені личка, щирий сміх, щасливі очі малечі нагадали про дивовижний світ дитинства, де неодмінно стаються новорічні дива і лишаються у спогадах на все життя.

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ