Події

 

Благодійна акція «Подаруй солдату свято»

 

Криворізький державний комерційно-економічний технікум продовжує активну діяльність у рамках благодійного волонтерського проекту «Допоможи герою України».

 

Педагогічний та студентський колективи навчального закладу традиційно виявляють щиру турботу про бійців в зоні АТО та прагнуть подарувати частинку домашнього тепла їх хоробрим серцям.

 

 

Напередодні чарівних зимових свят, аби нагадати про домашній затишок та зігріти душі нашим героям, викладачі та студенти технікуму сформували подарункові набори, що 28 грудня передані військовій частині №3011. Були сплетені маскувальні сітки; душевне відео вітання та щирі листи із найтеплішими побажаннями здоров’я, добра та скорішої перемоги від студентів технікуму зворушать серце кожного солдата. У наборах до військових також надійдуть проти застудні медикаменти, мед, вітамінне варення, згущене молоко, печиво, чай, кава, лимони з цукром тощо.

 

 

Акція не лишила байдужим жодного серця. У ВЧ № 3011 нам пообіцяли, що наші подарунки незабаром вже знайдуть свого адресата у зоні антитерористичної операції. Сподіваємось, близиться той час, коли подібна допомога виявиться непотрібною, і воїни повернуться додому, у мирне життя. Викладачі і вихованці закладу спрацювали, як згуртована команда патріотів, і надалі, скільки змога, допомагатимуть нашим захисникам відстоювати гідне майбутнє держави. Відео-вітання.

 

 

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ