Події

 

Вогонь скорботи в серці на віки!

 

28 листопада 2020р. по всій Україні пройшли заходи приурочені 87 річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні. Студентська спільнота КДКЕТ не стояла осторонь цієї події. Викладачі Йорж В.І, та Йорж Ю.В., разом з групами ХТ-20-3, ХТ-18-1, приєдналися до акції вшанування пам'яті жертв Голодомору. Студенти разом з викладачами поклали квіти біля пам'ятника жертв Голодомору і політичних репресій, вклонилися доземно та запалили лампадки. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять мільйонів загиблих, тисячі ненароджених, понівечених людських доль.

 

 

Юлія Вікторівна наголосила на вагомості цієї пам’ятної дати для сьогодення. Підкреслила, що моральний і громадянський обов’язок нашого покоління – це гідно вшановувати пам’ять жертв та постраждалих від Голодомору.

 

На підвіконні палахтить

Скорботи полум’я священне –

То свічка пам’яті горить

За всіх безвинно убієнних

 

Хай священна пам’ять про невинно убієнних живе у наших серцях.

 

Нехай ця пам’ять додає народу сили, мудрості і любові до своєї рідної землі, що спроможна прогодувати нас усіх і дати наснагу на розбудову сильної і могутньої держави – Україна!

 

 

Кілька років поспіль в останній тиждень листопада проводиться загальнодержавна акція «Запали свічку пам’яті» на знак вшанування невинних жертв Голодомору. Викладачі та студенти технікуму приєдналися до цієї акції.

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ