Події

 

ЗНО-2020. У майбутнє – без зупинок!

 

28 листопада 2019 року, у рамках циклу заходів з підготовки до ЗНО-2020, в Криворізькому держаному комерційно-економічному технікумі, відбулись збори для батьків студентів та кураторів ІІ курсу (зустріч проводила зав. відділенням загальноосвітньої підготовки Старовойт М.М.).

 

 

Головною темою зборів стала інформація, яка стосується процедури ЗНО-2020. Відповіді на найпоширеніші запитання було запропоновано у вигляді мультимедійної презентації та роздаткового матеріалу, в якому максимально викладено важливі та корисні поради , щодо проходження ЗНО.

 

Під час зібрання було розглянуто наступні питання:

 

1.Нормативно-правове забезпечення ЗНО-2020;

 

2. Календар, особливості підготовки та проведення ЗНО-2020.

 

 

Було наголошено, що в технікумі існує добре налагоджена система роботи викладачів технікуму з підготовки до ЗНО: надання студентам додаткових консультацій в позааудиторний час, розміщення навчальних матеріалів на сайті технікуму, корисні поради та посилання у розділі «Увага! ЗНО». Крім того, було обговорено можливість проходження студентами пробного ЗНО на базі КДПУ та Дніпропетровського РЦОЯО. Наприкінці, в блоці «Запитання-відповідь» відбулось обговорення всіх особливостей та нюансів майбутнього ЗНО.

 

Подібні батьківські збори є ефективною формою взаємодії між батьками, кураторами та адміністрацією закладу освіти, адже, це допомагає реалізувати всі поставлені перед нашим технікумом цілі та завдання. Тільки спільними зусиллями батьків та педагогічного колективу можна ефективно підготувати студентів до високих результатів ЗНО-2020.

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ