Події

 

Регіональнийкомандний конкурс-гра з інформатики «INFO-DRIVER»

 

28 листопада 2019р. на базі Автотранспортного коледжу ДВНЗ «КНУ», в рамках роботи регіонального методичного об’єднання викладачів інформатики технікумів і коледжів Північного регіону м. Кривий Ріг, серед студентів першого курсу проведено конкурс-гру з інформатики «INFO-DRIVER» з метою підвищення інтересу до інформатики, розвитку уміння застосовувати отримані знання в нестандартних ситуаціях; розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення; сприяти гармонійному розвитку особистості; створення умов для самореалізації особистості студентів і формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результат своєї праці; забезпечення якісного i змістовного студентського дозвілля; підвищення ерудиції студентської молоді.

 

 

 

Криворізький державний комерційно-економічний технікум представила команда студентів: Кармазіна Анастасія (гр. ОБ-19-1), Вишневецька Ангеліна, (гр. ПТБ-19-1), Чернуха Антон (РС-19-1), Любченко Валентин (ХТ-19-1) під керівництвом викладача інформатики Бєлої Л.П.

 

 

 

 

Студенти нашого технікуму порадували присутніх своєю ерудицією, активністю, кмітливістю та почуттям гумору. Наші першокурсники активно і впевнено змагалися в конкурсах: «Візитка», «Розминка», «Капітан-дешифрувальник», «Зайвийтермін», «Х – ДРАЙВЕР», «Навігатор» та «Фольклорний серпантин». Тому, беззаперечно, отримали нагороду в номінації «Непереможні ITішніки».

 

 

Вітаємо непереможних ITішніків-КДКЕТівців та бажаємо подальших звершень на шляху вивчення інформатики та комп’ютерних технологій!

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ