Події

 

РМО завідуючих бібліотеками технікумів та коледжів Північного регіону

 

28 листопада 2019 року в бібліотеці Криворізького гірничого коледжу ДВНЗ «КНУ» відбулося засідання регіонального методичного об’єднання завідуючих бібліотеками технікумів та коледжів Північного регіону на тему: «Використання інструментів web-технологій як основа розширення бібліотечних онлайн-послуг у форматі сучасного іміджу бібліотеки».

 

 

На засіданні були присутні завідуючі бібліотек Автотранспортного, Гірничого, Гірничо-електромеханічного, Індустріального коледжів, коледжу економіки та управління, Жовтоводського промислового та педагогічного коледжів.

 

Під час заходу керівник РМО, завідувач бібліотекою КДКЕТ, Бурдіян В.А. зауважила, що на сьогодні головними напрямами впровадження web-технологій у бібліотечних установах є створення інформаційних сайтів, віртуальне довідкове обслуговування, оптимізація електронних каталогів, використання автоматизованих бібліотечно-інформаційних систем.

 

Всі члени регіонального об’єднання погодились, що важливе місце в бібліотечному середовищі займають також соціальні мережі, які дають змогу перейти на якісно новий рівень обслуговування користувачів, підвищує оперативність, дає можливість віддаленому користувачу отримати доступ до інформаційних ресурсів бібліотеки.

 

Бібліотекарі обговорили й таке важливе питання, як упровадження в роботу УДК.

 

 

Зустріч пройшла активно, плідно, в доброзичливій атмосфері.

 

Саме на таких методичних об'єднаннях бібліотекарі мають змогу обговорити проблемні питання, отримати консультацію, обмінятися досвідом.

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ