Події

 

ІV пленум Всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі,

громадського харчування та послуг

 

28 листопада 2017р. у місті Дніпро відбувся ІV пленум Всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг, в якому взяли участь викладачі спецдисциплін КДКЕТ, члени профспілки технікуму Біла І.В. і Галямар В.О.

 

Всеукраїнська профспілка об’єднує працівників і підприємців торгівлі, ресторанного господарства, послуг та інших суміжних сфер діяльності малого та середнього бізнесу, фізичних осіб – підприємців, учнів та студентів навчальних закладів.

 

 

У вирішенні проблемних питань галузі профспілка тісно співпрацює з Міністерством економіки України, Держкомпідприємництвом, Міністерством праці та соціальної політики України, Фондами соціального та пенсійного страхування, Українською Торговельною Асоціацією.

 

Першочергово були розглянуті питання щодо додержання вимог охорони праці на підприємствах, навчання з охорони праці, створення служби охорони праці на підприємстві, проведення інструктажів та інші, не менш важливі питання, які стосуються системи правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, спрямованих на збереження життя, здоров'я і працездатності людини в процесі трудової діяльності.

 

 

В ході роботи була заслухана і обговорена доповідь голови Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської профспілки робітників Прохоренкової І.М. щодо дій стосовно захисту соціально-економічних інтересів членів профспілки у 2018році. Голова зауважила, що профспілками проводиться постійна та ефективна робота по захисту соціально-економічних інтересів своїх членів: укладені Генеральна, Галузева та територіальні угоди, укладаються колективні договори на підприємствах, проводиться громадський контроль з питань трудового законодавства та охорони праці. Були окреслені перспективи на майбутній рік, доведені до відома учасників зміни в чинному законодавстві та питаннях фінансування.

 

Всі учасники пленуму отримали інформаційно-методичні посібники щодо змін у законодавчих актах 2017 року. Взагалі, робота пройшла продуктивно та злагоджено, у діалозі з представниками профспілок від підприємств та очільниками Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської профспілки робітників.

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ