Події

 

«Магістри інформатики»

 

28 жовтня 2021 року студенти Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) взяли участь в онлайн-конкурсі «Магістри інформатики», який проводився серед здобувачів освіти закладів фахової передвищої освіти Північного регіону м. Кривого Рогу на базі ВСП «Криворізький фаховий коледж економіки та управління Державного вищого навчального закладу "КНЕУ ім. В.Гетьмана», у рамках діяльності роботи регіонального методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних технологій.

 

 

Під час заходу команда КДКЕТ «MATRIX», до складу якої увійшли студенти першого курсу Вербенець Аліна, Самойленко Анастасія та Лук'янчук Софія (гр.РС-21-1), під керівництвом викладача інформатики Бєлої Л.П., підвищили інтерес та розширили світогляд в галузі інформатики, бажання до самовдосконалення в галузі інформаційних технологій, розвинули асоціативне, образне мислення, уяву та логічну пам’ять.

 

 

Конкурс проводився у вигляді Zoom-конференції, під час якої студентів розділили по окремим Zoom-кімнатам, в яких учасники команд могли спілкуватися між собою та виконувати разом завдання гри. Також усі разом конкурсанти брали участь у веселій «Розминці» та проходили вікторину в Kahoot. Студенти отримали цікавий досвід дистанційної роботи в команді та спільної роботи з Google Документами і Google Презентаціями.

 

 

Варто відзначити, що здобувачі освіти нашого закладу продемонстрували високі теоретичні та практичні знання з інформатики та комп’ютерних технологій, а також вміння їх використовувати в онлайн-форматі. Захід запам’ятався своєю інноваційністю і був насичений емоціями студентів, які за час дистанційного навчання були раді спілкуванню з однолітками.

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ