Події

 

ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «ЕкоХім-2018»

 

28 березня 2018 року на базі Дніпровського політехнічного коледжу відбулася ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «ЕкоХім-2018» на тему «Еколого-хімічний моніторинг стану навколишнього середовища».

 

На конференції були представлені 70 науково-дослідних робіт студентів навчальних закладів м. Дніпро, Дніпропетровської та Львівської областей. У представлених роботах піднімались актуальні питання оцінки, контролю та прогнозування стану довкілля, впливу тих чи інших екологічних факторів на здоров’я людей.

 

 

Криворізький державний комерційно-економічний технікум гідно представили студент групи ХТ-16-2 Кітугін Олександр з темою «Дослідження різних сортів чаю та їх фізіологічна дія на організм людини» (науковий керівник Шишкіна Л. О.) та студентка групи ХТ-17-3 Оперман Даніела з темою «Використання харчових барвників у процесі виготовлення кулінарної продукції» (науковий керівник Озеряник Л. Г.). Слід зазначити високий науковий рівень представлених робіт, які мають практичну спрямованість. У зв’язку з актуальністю запропонованих питань, за результатами конференцій була опублікована збірка матеріалів.

 

 

Студенти КДКЕТ підтримали позитивний імідж навчального закладу і вкотре довели, що вони є найкращими.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ