Події

 

Школа лідерства: перший цикл тренінгів

 

Кінець лютого відзнаменувався для слухачів школи лідерства закінченням першого циклу тренінгів, коучингів, ділових ігор. Злагоджена робота внутрішніх і зовнішніх тренерів дали потужний поштовх в становленні слухачів як ідейних, ініціативних, креативних представників активного студентства нашого навчального закладу.

 

 

Опановуючи ази командоутворення, самопрезентації, ділового етикету, ораторського мистецтва, правил столового етикету, фінансової грамотності, фото- та відеомонтажу під керівництвом викладачів-тренерів Старовойт М.М., Гавриляк Л.С., Ніколенко І.В., Білої І.В., Авер’янової Н.М., Єгорової О.М., Пислиці А.І., юні лідери змогли ефективно включитися в роботу студентського парламенту, театру, творчої лабораторії «КДКЕТTime».

 

 

Своєю майстерністю у цьому навчальному році поділився і зовнішній тренер – Аветисян М.О. Сертифікований лайф-коуч розкрив слухачам формулу майстерності та тонкощі активного слухання. Максим Олександрович сповідує філософію, що кожна людина повинна стати автором свого життя і не просто життя, а життя успішного та корисного. Саме цей меседж хоче донести коуч і до юних лідерів. Маємо надію на тісну співпрацю і високі результати наших слухачів! Вперед до нових звершень, попереду ще багато цікавого та корисного!

 

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ