Події

 

Конкурс есе «Кривий Ріг – місто майбутнього»

 

28.02.2019р. на базі Донецького національного університету ім. М. Туган-Барановського відбулася церемонія нагородження учасників інтернет-конкурсу есе «Кривий Ріг – місто майбутнього» за участі волонтерів міні-проекту «Проблеми соціуму» Криворізького державного комерційно-економічного технікуму.

 

Опановуючи новий вид діяльності - написання есе, студенти вчаться висловлювати свою точку зору та відстоювати власні позиції. В рамках даного конкурсу молодь міркувала якого майбутнього вона прагне для власного міста. Як стверджують організатори конкурсу – студенти Донецького національного університету ім. М. Туган-Барановського: «Сьогодні ми разом поміркуємо над перспективами змін, а завтра це надихне на їх реалізацію!» Міркували разом більше 100 школярів та студентів, торкалися перспектив розвитку міста за різними галузями, такими як туризм, інформаційні технології, екологія, культура, промисловість. Роботи юних містян – це свого роду комплексні міні-стратегії розвитку Кривого Рогу. Есе мали переконливий характер та вселяли віру в майбутнє міста.

 

Серед учасників конкурсу була і студентка-волонтер Криворізького державного комерційно-економічного технікуму Гросул Дар’я, гр.ГС-16-1, яка, працюючи під керівництвом Галямар В.О., координатора волонтерського міні-проекту «Проблеми соціуму», викладача комерційних дисциплін технікуму, присвятила свою роботу питанням екології, сміття та проблемам промисловості Кривого Рогу. Дар’я була відзначена дипломом та отримала квиток на кіносеанс. Вітаємо юну зірочку!

 

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ