Події

 

Просвітницька акція «Україна пам’ятає»

 

27 та 28 січня 2022 р. у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу студенти (гр.. ХТ-21-1, ХТ-21-2, ОБ-21-1) взяли участь у просвітницькій акції «Україна пам’ятає», присвяченій Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту. Захід мав на меті познайомити молодь з темою Голокосту як одним із прикладів жорстокого ставлення нацистів до людей, продемонструвати проявлені мужність та героїзм тих, хто у ті страшні часи, ризикуючи своїм життям рятували людей єврейської національності, виховувати почуття гідності й терпимості, формувати активну громадянську позицію на основі визнання прав і свобод людини.

 

 

Під час заходу студенти ознайомились з історіями життя українців нашого міста та області, які під час Другої світової війни рятували від знищення людей, єдиною провиною яких була національність. Викладач соціально-гуманітарних дисциплін Тацюк Н.В., розповіла про наших співвітчизників Щаблій Анастасію та Ксенію, Мекеліто Зінаїду та Любов, Тикву Марію та інших, які за порятунок людей, по завершенню війни отримали офіційне звання – Праведник народу світу, надане їм державою Ізраїль. Учасники просвітницької акції ознайомились із листом єврейського хлопчика Леоніда Дінкевича, який писав батькові на фронт про свій порятунок, дякуючи за це мамі Марії.

 

 

Завершуючи захід учасники були єдиної думки про те, що ці події необхідно знати та завжди пам’ятати, щоб не допускати такого як в нашому житті, так і в майбутньому. Тож не зраджуємо пам'ять і пам’ятаймо про злочин!
 

зміст

 

 

© 2007-2022

КФКТГРБ