Події

 

Врочисте відкриття лабораторії приготування їжі

 

Спеціальність «Харчові технології» у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі завжди була найбільш затребуваною та престижною. Зрозуміло, що повноцінне опанування фаху технолога потребує якісної практичної підготовки та відповідної матеріально-технічної бази.

 

Тож 27 грудня 2017 року у КДКЕТ відбулася довгоочікувана подія – врочисте відкриття лабораторії приготування їжі №111.

 

 

В урочистостях взяли участь представники адміністрації технікуму, голови циклових комісій, викладачі циклової комісії харчових технологій та студенти.

 

 

Незважаючи на економічні труднощі, студентсько-педагогічний колектив технікуму намагається йти в ногу з часом, всіляко розвиваючи і збагачуючи матеріально-технічне оснащення закладу. Вже три роки як функціонує міжнародний проект «Вікно в Європу», в рамках якого студентський волонтерський загін, що проходив виробничу практику у місті Колобжег республіки Польща, вийшов з ініціативою реконструкції другої навчальної лабораторії. Тож за підтримки і сприяння польських партнерів, студентів-старшокурсників, у благодатний канун Нового року, оновлена, модернізована, супероснащена лабораторія № 111 відчиняє двері для професійних звершень молодих фахівців.

 

 

Вітальні слова директора КДКЕТ Резниченко Н.М. надихнули всіх присутніх на гарні здобутки та успіхи. Ведучі розкрили сходинки розвитку лабораторії від початків до сьогодення. За задумом студентів, напередодні врочистого відкриття тут навіть побував КДКЕТ-ревізор, оцінюючи рівень оснащення та виробничий потенціал лабораторії. Імпровізована відзнака КДКЕТ-ревізора засвідчила високу якість облаштування приміщення.

 

 

 

Наші студенти радо подякували спонсорам, пообіцявши бути гідними цінного подарунка.

 

 

Знаменне перерізання стрічки символізувало вступ на нові терени професійного зростання та успіху. Атмосфера заходу дихала великими сподіваннями та передчуттям кулінарних перемог у оновленій лабораторії. Всі учасники зустрічі отримали величезне задоволення.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ